Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglada Wasz seks?

Polecane posty

Gość gość

Od siebie napisze Wam 100% prawde. Mam blisko 40lat i wielu obszarach zycia jestem mega spelniony. Mamy dzieci. Ale nie we wspolzyciu z malzonka. Byc moze to ja jestem "slaby", a moze nie. To moja pierwsza i jedyna partnerka seksualna. Nie dogadujemy sie, kochamy moze jeden raz w miesiacu, moze dwa razy dzien po dniu. Ja juz nie mam pomyslow, a moze mam ich za malo. Zona nie bardzo jest zainteresowana. Z mojego punktu widzenia "lezy jak kloda". Tak mnie nie dotykaj, tu nie dotykaj, tu masz szorstkie dlonie. Zona mowi: ze ona musi w ciagu dnia cos poczuc, zeby pozniej jej "sie chcialo". A w ciagu dnia ciezko jest z czasem, czuloscia itd. Totalna porazka i pat. Tylko kilka razy w zyciu kochalem sie 3-4 wciagu nocy. Mam do Was moze banalne pytania: - ile razy w ciagu nocy mozecie sie kochac? - czy miedzy jednym a drugim razem, facet z Was "wychodzi" - jesli przeszlas/przeszedlec przez cos podobnego podziel sie swoimi przemysleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciągu nocy raz, ogólnie 2-3 razy na pół roku przed ślubem byłam dziewicą, uświadomiłam go, że nie mam potrzeb seksualnych, mimo to chciał się ożenić widziały gały co brały na szczęście mu też już popęd siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×