Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
gość dziś gość dziś twoja gruba duupa nie fota nowego 4444444444 http://imgur.com/a/fqUEm to jest Nowy w mieście i wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooooooooooooowyyyyyyyyyy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest serio takie istotne, czy mamy taką gębę czy inną? :-O otóż najważniejsze jest dno człowieka :) bo jeśli na samym dole tli się choćby odrobina dobra, to taki ktoś może dać mu szansę się rozprzestrzenic :) do tego kilka kropel normalności, gruby fiut i facet ideał :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Właśnie Płock. Proszę zaspokoić Słodką, bo jak nie, to Ci wszystko myszy wpieprzą ;) Dobry wieczór w przelocie :) Przeleciałam pełne smutku wywody nie powiem kogo, bo wolałabym jednak oszczędzić swoją szafę :P i tak mnie to jakoś zasmuciło, że nie wiem co zagrać. :O Słodka wybacz, ale jak mi się skończy cierpliwość, to jedno z nas dwojga będzie musiało opuścić karuzelę. I to z hukiem. Wiem kogo byś wolała, więc zostawmy to bez komentarza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zaraz się pozabijamy taki tu ścisk ;) A Ty co ? Spać nie możesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mój ideał ma trochę inne "parametry" ale każdemu według gustu w końcu :) Jak to powiedział Karolak "Jak Ci się nie podobam zewnętrznie, to może zechcesz zajrzeć w mój w głąb" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstaw te swoje parametry, chopaki się ucieszą :) Oj tam, dawno baby nie miał to jest upierdliwy :-P przecież jasne jest, że gdy wszystko gra, to są jak te potulne baranki:-P bez zapięcia humoru brak :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak muszę to napisać:-O nie widzą mi się tacy pozamykani faceci:( tajemniczo to może być na zamku:-P nie chodzi też o to by pokazał wszystko pod płaszczem:-P przecież kumasz, o co chodzi ze szczypta;) bo przecież apetyt rośnie w trakcie jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskie i złote koła kwitną imi świecą u czoła baranki na rękach wsparte z błękitem od górykolana trochę wytarteprzestają rano być niebem i gwiazdamistają się bladym licemnazbyt trzeźwymto są ludzie o wysokich parametrachjak wichura. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróg In Spe
Przyjacielu, wypiertalaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barankumówimy tu o pokojugdy idziesz pod góręlub z niej już wracaszpatrz ku słońcu i ku niebui nie nienawidź się. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A może Ty się zgłosisz Niestała na ochotnika celem zaspokojenia Słowianki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho, to ja już nie wiemwysiadam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy      w      mieście
Ja też zgubiłem anusa :-( Pomóżcie szukać, dla znalazcy przewidziana nagroda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Pobudzam się ręką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jestem taki podniecony... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Slodka ? Co mnie obchodzi czy on zapina, czy nie. Mówiąc szczerze mam to w głębokim poważaniu. :) Niech się zachowuje jak człowiek, bo inaczej .... :P Inaczej znamy odpowiedź na pytanie dlaczego jest taką pierdołą jęczą wiecznie o kij wie czym. Taki po prostu jest i tyle i nikt mi nie wmówi, że to jakiś stan przejściowy. Chociaż w sumie ? Nawet jeśli coś jest całożyciowe to i tak przechodzi po śmierci prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przyjacielu :) a skąd Ty wroga wytrzasnąłeś ? :) Działo się ? Przepraszam ale nie mam kiedy szukać. Poproszę w pigułce. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Płock ? Ale, że jak ja mam ją zaspokoić, kiedy ja o Tobie wiem jeszcze mniej niż Słodka ? :P I ja nie przejdę w zaspokajaniu. O mnie już wszystko wie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
czas na nowe miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czy nie macie nic przeciw, żeby zamienić łańcuchową na Space Booster ? Przyznaję, że urzekła mnie i zaczarowała i mogłabym nie schodzić. :( Polecam w każdym razie gdyby ktoś zawędrował do Zatoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A to musisz coś o mnie wiedzieć żeby zaspokoić Słowiankę? Nie rozumiem nic z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×