Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość na kawie

emocje kobiet

Polecane posty

Gość gość
Miłość to postawa, to bezinteresowny dar z samego siebie, to dawanie, służba...Rozumiesz??? czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, po ile banany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość a zakochanie to dwie różne sprawy, które nic nie mają ze sobą wspólnego. Może jedynie to, że CZASEM Z ZAKOCHANIA RODZI SIĘ MIŁOŚĆ. CZASEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha i co jeszcze? :) poczytaj najpierw ignorancie. emocje odpowiadają za kochanie, za poczucie więzi i bliskości. to oczywiste i nie wiem jak można o tym nie wiedzieć. rozum to tylko chłodna kalkulacja plusów i minusów - jeśli wy tak "kochacie" to tylko mam rację, że tego nie potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że mamy te emocje, bo inaczej w ogóle byśmy na Was nie spojrzały i nie bylibyście nam wtedy do niczego potrzebni. Tylko dzięki naszym emocjom zwracamy w ogóle na Was uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16: 10 Emocji, pragnień bliskości to w mojej miłości jest tyle, że gdybyś wiedziała, to byś osłupiała... A jednak we mnie jest określona postawa. Jaka? Podam ci przykład: szanująca się kobieta, nawet, gdy się zakocha na zabój w żonatym albo np. księdzu, to zakochanie ukryje, bo w niej będzie pragnienie dobra tego człowieka: nie rozbiję jego małżeństwa i nie zburzę szczęścia jego żony, dzieci; chcę, aby on dalej był księdzem i był szczęśliwy. Rozumiesz teraz lepiej? Nie, to dalej sobie trwaj przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwiedzam
moje emocje to moje bogactwo,jak kocham to zawsze ,bezinteresownie,jestem przyjacielem ,nie mam pragnień typowej kobiety,mam analityczny umysł,widze wokół pełno interesownych i małych,ale życie jest i tak piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet, gdy się zakocha na zabój w żonatym albo np. księdzu, to zakochanie ukryje, bo w niej będzie pragnienie dobra tego człowieka" to już zależy od indywidualnego światopoglądu i doświadczeń. nie wiem co to ma do tematu. gdyby ta kobieta sama została kiedyś zdradzona to pewnie nie miałaby żadnych oporów przed zdradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć doświadczenie i światopogląd. Można być zdradzonym, odrzuconym a w życiu kierować się czymś innym, niekoniecznie zemstą i wyrównywaniem porachunków i osobistych deficytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że wedlug ciebie szukanie szczęścia z żonatym jest złe to nie znaczy, że każdy tak o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, egoistyczne źdz... myślą inaczej. Przykro mi, nie mam dla nich usprawiedliwienia. Nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje, uczucia i pragnienia przenikają całe życie psychiczne człowieka; są czynnikami aktywizującymi jego zachowanie. Wyznaczają sposoby funkcjonowania, działania oraz ogólne zachowania i decydują o indywidualności i niepowtarzalności osoby. Popatrzcie sobie na tę stronę. Moim zdaniem zdaniem jest to bardzo porządnie opracowane. I pamiętajcie czym jest Miłość. Zależało mi żebyście trochę to wszystko zrozumieli. Jesteśmy też istotami obdarzeni rozumem i posiadamy wolną wolę. http://www.rodzina.ipjp2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=774:emocje-uczucia-pragnienia-jak-je-rozpoznawac-i-nad-nimi-panowac&catid=176&Itemid=329 Tam jest o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomyłkę. Tam jest o rozpoznawaniu emocji i pragnień. A my jesteśmy istotami obdarzonymi rozumem i wolną wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na kawie
ooo widzę , że temacik się rozwinął i dał wam do myślenia dzięki za wszystkie odpowiedzi - mam nadzieję , że były bardzo "emocjonalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że kobiety z reguły są bardziej emocjonalne i uczuciowe, wynika to trochę z ich gospodarki hormonalnej, trochę pewnie z uwarunkowań ewolucyjnych, trochę z wychowania, ale chyba najgłupszą rzeczą jaką mogło wymyślić społeczeństwo jest obwinianie je o to i próba tłumienia tych emocji, które są bardzo kobiece, są cechą płciową. To tak jakby kobietom masowo wycinać cycki albo zwężać biodra, a mężczyznom zabronić podrywania kobiet. To nonsens i nikogo nie uczyni szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wezmę udziału w dyskusji, gdyź Autor na wstępie mnie obraził. Zrównoważona emocjonalnie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na kawie
nikogo nie miałem zamiaru obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety myślą miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×