Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sąsiad psychol co zrobić

Polecane posty

Gość gość
Dyskusja nie ma sensu: tępizna pokroju gościa z Namysłowa, w kółko o jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja do niej Boże słowa, ona do mnie: moja krowa!" :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mieliśmy, my zawsze robimy wszystko prawnie. Wyżej napisałam przykład z drzewem- to jest ta sama sytuacja gość dziś dobrze, że ty jesteś tak mądra, że aż ja się odkompleksiam Ściana była sąsiada, bluszcz nasz proste? Zrozumiała? Wyżej przykład z drzewem jak nie ogarniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij mu pod oknem sypialni butelkę kropli walerianowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:25 widzę, że nie rozumieją, ale nie krzyczę na nich ani ich nie obrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jeszcze nie słyszałam żeby jedna ściana miała dwóch właścicieli x Nikt nie słyszał - oprócz autorki wyzywającej innych od idiotów, a prezentującej sobą wyższy stopień zidiocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , jesteś idiotką autorko! Nie macie prawa sadzić rośliny , która wspina się p ścianie domu sąsiada! Brat prawnik , to gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 20:25 widzę, że nie rozumieją, ale nie krzyczę na nich ani ich nie obrażam x Taaa, jaaasne: a od idiotów to cię mamusia pieszczotliwie wyzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz pytam na serio, bo jeszcze niektórzy nie ogarnęli Przykład Macie drzewo, które rośnie przy płocie sąsiadów. Niektóre konary przekraczają płot. I wyobraźcie sobie sytuację, gdzie sąsiad legalnie obcina te konary ze swojej połowy a potem "przypadkowo" Piłą wycina całe drzewo do korzenia Darowalibyście mu? Raczej nie Wiec jak się zemścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze, że ty jesteś tak mądra, że aż ja się odkompleksiam Ściana była sąsiada, bluszcz nasz proste? Zrozumiała? Wyżej przykład z drzewem jak nie ogarniasz x Jak na razie to TY nie ogarniasz, co ci tutaj kilka osób już wykazało. Poziom twojej tępoty trudno osiągnąć, więc walcz z kompleksami dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś że niby ja jestem idiotką, bo sąsiad postąpił bezprawnie? To prawie jak wtargnięcie na czyjąś posesję. Poza tym ja nazywam tak tych, któzy nazywają tak mnie. Laska nie zna się a się wypowiada. Ja się nie znam na wierszach to ich nie piszę i nie wciskam kitu a ty pisząc, że ja jestem idiotką, sam prezentujesz swój niski poziom Patrz przykład drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście poziom upośledzenia tego od Namysłowa. Może się przerzucił na inne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuca się tak samo bezsensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak , jesteś idiotką autorko! Nie macie prawa sadzić rośliny , która wspina się po ścianie domu sąsiada! Brat prawnik , to gratuluję ! x Napisz jej to capsem kilka razy, może zrozumie, ale marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko! nie przejmuj się! mam wrażenie, że tylko ja przeczytałam tu ze zrozumieniem (przykład z drzewem też) sąsiad ma prawo podciąć tylko to co jego, nie ma prawa niszczyć waszych rzeczy. to wy mu równie dobrze możecie wejść do domu i rozwalić telewizor. co do zemsty nie mam pojęcia. te kupy chyba dobre, bo co innego? stary sknera i tyle nie przejmuj się komentarzami tutaj. ludzie są anonimowi, bawią się tym, z nazwiska nie wyzywaliby innych ludzi. smutne jest to, że dodałaś temat, gdzie pokazałaś chamstwo sąsiada a wszyscy najeżdżają na ciebie. nie rozumiem tego, ale niektórzy ludzie poniżając innych czują się lepiej. studiuję psychologię, coś wiem o takich przypadkach ja nie jestem za takim czymś. pewnie oczekiwałaś dojrzałych odpowiedzi? jak widzisz- tu takich nie dostaniesz. poziom na kafeterii jest coraz gorszy. kiedyś babka zadała coś a propos miesiączki to zrównali ją z błotem. nie przejmuj się ja świetnie temat zrozumiałam ten sąsiad to człowiek niezrównoważony. nikt normalny nie niszczy innej osobie ogródka. co innego przyciąć a co innego zniszczyć dobrze ci radzę- nie wchodź więcej na ten temat, bo tu ludzie cię wyzwą, pośmieją, pożartują, ale czy tak na prawdę uzyskałaś choć jedną rozsądną odpowiedź? chyba nie dziecinada i przezywanie autora i tu doskonale widać niski poziom naszego społeczeństwa z niektórymi sąsiadami nie da się po prostu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację! Oby było tu więcej ludzi takich jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może wyłapałaś, że to właśnie autorka zaczęła wyzywanie od idiotów. Tak a propos niskiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie studiujesz psychologii, gościu. Świadczy o tym sposób, w jaki się wypowiadasz, "porada": "co do zemsty nie mam pojęcia. te kupy chyba dobre, bo co innego? " oraz błędy językowe, które popełniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To może wyłapałaś, że to właśnie autorka zaczęła wyzywanie od idiotów. Tak a propos niskiego poziomu."- to może nie wyłapałaś, ale inteligentna osoba nie odda, tylko spokojnie odpowie, a nie zacznie zwyzywać od idiotów Nie studiujesz psychologii, gościu. Świadczy o tym sposób, w jaki się wypowiadasz, "porada": "co do zemsty nie mam pojęcia. te kupy chyba dobre, bo co innego? " oraz błędy językowe, które popełniasz.- skąd wiesz, że nie studiuję? owszem studiuję. popełniam i tak mniej błędów niż Ty (mówię poważnie) a błędy mogę robić, bo nie jestem polonistą, a studentką psychologii swoją drogą na maturze z rozszerzonego polskiego miałam 88% :) czepiasz się mojej "porady" a jaka była twoja? żad no właśnie najlepiej samemu nic nie robić a się wypowiadać dlatego doradziłam autorce, by nie czytała więcej tak "inteligentnych odpowiedzi" p.s. skoro nie jestem psychologiem to kim? lekarzem? zanim coś tu "mądrego" napiszesz, pomyśl 3 razy a potem tego nie pisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się. każdy ma lub miał wrednego sąsiada. nie wiem co zrobiłabym na twoim miejscu. mój ogranicza się do weekendowego wiercenia (nie wiem czy on sterowiec tam buduje czy coś) ale tak chamskiej rzeczy jeszcze nie widziałam. ja rozumiem, że obciął to co mu wystawało na jego, ale czemu ruszał wasze? tracę wiarę w ludzi z resztą ktoś kto tak traktuje ludzi nie może być normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne jest to, że wypominają autorce, że nazwała kogoś od idiotki, ale jak wszyscy chórem przezywają ją od psychicznych to jest niby dobrze? nie wiem, może nie przeczytali do końca, albo nie zrozumieli o co chodzi. ja zrozumiałam, że sąsiad miał podciąć kilka cm tej rośliny co wystawała na jego stronę, a podważył cały żywopłot znajdujący się na waszym placu? powiem tak, zaczęłam robić 2 fakultet z prawa i powiem tyle: to ni było legalne. on miał prawo podciąć to co wystawało na jego, nie na wasz plac a czy zwrócił chociaż pieniądze za remont ściany? bo jak nie to na to też jest paragraf ten sąsiad faktycznie jest nienormalny, twój przykład z drzewem jest dobry ale ja podam inny: na pograniczu waszych placów stoi krzesło waszego sąsiada, wchodziło jedną nogą na waszą stronę. możecie krzesło przesunąć, żeby nie przekraczało waszej granicy, ale nie możecie wziąć siekiery i rozbić krzesło prawda? bo tak właśnie zrobił sąsiad i przykro mi, że spotkały cię takie komentarze, to co napisała koleżanka psycholog- ludzie są anonimowi, więc będą poniżać innych, by poczuć się lepiej. z boku to wygląda tak (mówię obiektywnie): wszyscy autorkę wyzywają od psychicznych (nie wiadomo z jakich przyczyn, skoro to sąsiad zniszczył jej żywopłot a nie na odwrót), a jak tylko autorka nazwała jedną chamską osobę od idiotek to oni się na nią rzucają, że tak powiedziała. gdzie tu logika? autorce wytykają, że ma głupiego brata prawnika- za to oni niby świetnie znają się na prawie, skoro tak twierdzą? nie wiem, jak im nie wstyd podważać czyjś autorytet i tu mówię zarówno o tym bracie co o psycholożce, której też jakiś "mądry" człowiek zasugerował, że robi podstawowe błędy, jakby on sam był idealny. w Polsce brakuje empatii, zjednoczenia sąsiad zniszczył żywopłot dziewczynie a wszyscy najeżdżają na dziewczynę- gdzie tu logika? za granicą w co po niektórych krajach by to nie przeszło. sąsiad nie miałby życia (wiem, bo przez jakiś czas mieszkałam poza PL) u nas jest coraz gorzej ja sobie nie wyobrażam niszczyć komuś ogródka, nawet gdy kogoś bardzo nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe, skąd tyle ludzi cierpi na nadmiar wolnego czasu i prowadzi tutaj dyskusje na każdy temat :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny człowiek jeśli faktycznie chce rozwiązać swoje problemy, idzie do kancelarii prawnika, gabinetu lekarza lub terapeuty, a nie traci czas na bezsensowne dyskusje z takimi, którzy udają, że się na wszystkim znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację! to smutne, ale prawdziwe. Sąsiad nam nie zwrócił za otynkowanie ściany (a było bardzo drogo), więc skoro to jego ściana, a nasz tynk to mamy prawo go zerwać? Ale nie zrobimy tego, bo z debilem nie ma co wojny toczyć, trzeba odpuścić. No facet to psychol. Nikt normalny nie uderzyłby kobiety. Najlepsze jest to, że syn tego wariata pożyczał jeszcze niedawno książki od moich rodziców (na studia mu były potrzebne). I co? Zamiast z kwiatkami przyjść i podziękować to niszczy ogródek Brak słów po prostu gość dziś wszystkie nauczycielki mają teraz wolne i nie wiedzą co ze sobą zrobić. Ludzie w innych zawodach raczej pracują, więc się nie wypowiadam. Ale też mnie denerwuje, że ja o coś pytam, a ludzie nie wiadomo skąd nagle pytają o ścianę (a po co im do szczęścia ściana!) gość dziś chyba masz rację, ale nie pójdę na policję, bo nie ma dowodów rzeczowych; do terapeuty też sąsiada siłą nie zaciągnę. Fakt masz rację, ludzie udają, że się na czymś znają, a przezywają autora wyznania czyli- mnie od- psychicznych. Tylko kilka odpowiedzi było tak na prawdę dojrzałych (ja nie wiem kto siedzi po drugiej stronie same dzieci) Ludzie poniżają, nie przeczytają dokładnie a się wypowiadają a nie znają się i jeszcze podważają inne odpowiedzi (dobre odpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pierdolnięta,sama ze sobą pisze spójrzcie na te posty przydługawe-nie moze wypowiedziec się i pieprzy od rzeczy,poziom specjalnej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jeśli mówisz, że masz pół ściany puste, a tynk jest twój, to możesz pomalować tą ścianę na zielono a jak sąsiad będzie miał pretensje- tynk możesz zawsze zerwać- jest przecież twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.27 a skąd możesz to wiedzieć? Nie jestem ani psychologiem, ani prawnikiem, więc nie wypowiadam się na temat prawa. Jestem pielęgniarką i znam się za to na czymś innym. Dziwi cię, że te dialogi są długie, a nie pomyślałaś, że są ludzie, którzy nie mają tak ubogiego słownictwa jak TY i potrafią się wypowiedzieć całym zdaniem. Tak, napisałam dialogi, nie monologi jeśli wiesz co to znaczy "autorka pie**olnięta,sama ze sobą pisze spójrzcie na te posty przydługawe-nie moze wypowiedziec się i pieprzy od rzeczy,poziom specjalnej szkoły" zamiast przeprosić to wyzywasz wszystkich jak leci Ja też nigdy za granicą nie byłam, więc jak mogłabym się wypowiadać na temat, na który nie mam pojęcia. Ty zauważyłaś tutaj, że wszyscy mnie wyzywają i bronią sąsiada, ale jak widać, są ludzie inteligentni (szkoda że tak mało), którzy zamiast pisać "jesteś p*****l*ięta" "jesteś idiotką" potrafią napisać coś więcej i wiesz co? Podniosły mnie te osoby na duchu, widzę już, że istnieją osoby, na które można liczyć, mądre i wykształcone. Mnie by się tyle pisać nie chciało Dziwi mnie tylko ta pewność, że na pewno napisałam to ja. A nie pomyślałaś, że prócz mnie są jeszcze inne normalne osoby? Dziwi mnie też brak empatii. Twarzą w twarz każdy by powiedział "okropny sąsiad!" a tutaj ludzie są anonimowi i wyżywają nie na innych. Proszę cię, nie pogrążaj się już. Wyzywając mnie nie pokazujesz mojego niskiego poziomu a tylko i wyłącznie SWÓJ. gość dziś hehe nie pomyślałam o tym nawet. Dzięki za sugestię, ale szkoda pieniędzy na farbę, lepiej poczekać aż odrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kotarba dziś Stwierdzam autorko,że jesteś popiertoloną zdrowo kretynką. Chora psychicznie debilką,która odpisuje sobie sama na własne posty. I wcale niezdziwiłbym się gdyby to była popiertolone kóórwisko które chwalił się seksem z dwom kolesiami czyli GGGB czyli HIM" ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz? prędzej bym powiedziała że to ci hejterzy sobie sami odpowiadają na komentarze skąd to wiem? bo wszędzie pisze po jednym zdaniu dziwię się autorce, że piszę to z takim spokojem skoro jej takie debile sugerują że sama se komy pisze. jedna laska napisała że jest na psychologii, druga że jest na prawie a autorka przecież WYRAŹNIE napisała, że jest pielęgniarką, więc to logiczne, że sama se nie odpowiedziała, poza tym że ktoś napisze mądrzejszy komentarz nie znaczy że to ta sama persona. poza tym te komentarze są napisane w różnych odstępach czasowych a nie od razu. poza tym te kilka normalnych komentarzy mają różny styl pisowni, więc na bank nie pisała tego ta sama osoba nie rozumiem jednego. autorka napisała wyraźnie że ma sąsiada psychola a wy ją wyzywacie. nie rozumiem tego. to tak jakby facet zgwałcił kobietkę a wszyscy jeszcze na nią najeżdżali, że zbyt wyzywająco się ubrała TAK LUDZIE, TO WŁAŚNIE TAK WYGLĄDA Z BOKU tak więc zachowajcie resztki godności i przeproście ją to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem autorką wpisu 20:20 i zapomniałam czegoś dodać. i co? to że napisałam normalny komentarz to może mnie też jakiś głupek posądzi, że jestem autorką tekstu hę? w sumie mi to schlebia jak ci ludzie zdali maturę z polskiego z tym ubogim słownictwem ale zaraz zaraz kto powiedział że zdali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×