Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie skierowane głównie do mężczyzn, ale kobiety też niech się wypowiedzą

Polecane posty

Gość gość
Gość 23:21 - ma taką pracę, że naprawdę byłoby mu bardzo ciężko to ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś rano naszła go ochota, kochaliśmy się dobre pół godziny (o dziwo nie skończył tak szybko jak zawsze po 5 minutach!) i gra wstępna była cudowna, w ogóle zajął się mną jak prawdziwy mężczyzna, doprowadził mnie dwa razy do orgazmu zanim sam doszedł. Pierwszy raz kiedy był aż tak dobry o zastanawiam się dlaczego wczesniej tak szybko kończył skoro tym razem tyle wytrzymal? Ja go jednak nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
może czytał to forum i zażył wiagrę?:) Poważnie mówiąc to albo ma inny temoerament, albo rzeczywiście kończy szybko i mu po prostu wstyd. Choć dzisiejszy przykład temu by przeczył. Ale przecież będziesz obserwować, więc się z nami podziel spostrzeżeniami bo wątek ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka go rzuciła, więc musiał skorzystać z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość taki jeden 12:35 - no właśnie o ile coś będzie się działo, ale dziwi mnie fakt, że jednak potrafi w miarę się kontrolować, bo kiedy był już bliski zwalniał i zaczynał na nowo, a nigdy tak nie było, kilka ruchów i koniec. Jedynie przy lodzie wytrzymał może z 2 minuty i od razu zaczął się wzbraniać, że nie chce, bo będzie za szybko, a poza tym wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:41 - to korzyść dla mnie, przynajmniej na teraz jestem zaspokojona, a tak poważnie daruj sobie takie docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Widać że ma świadomość problemu i może jakoś nad tym pracuje. Jak Ci na nim zależy to może namów go na jakieś ćwiczenia, jakąś tantrę jak ktoś tu powyżej pisał. Wydaje mi się że można nad tym popracować. I jeszcze jedno, on musi Cię kochać, bo po prostu sytasznie go podniecasz, oddaje się Tobie całkowicie, więc trudniej mu się kontrolować. Jednak kontrola to jakieś jednak neutralizowanie doznań. A żywioł to żywioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, bardzo trudno się kontrolować i wiem sama po sobie, że nawet gdy się staram to różnie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
więc może jeszcze to uratujesz jeśli zależy Ci na nim w kontekście pozasexualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mi w każdym kontekście, ale szczerze mówiąc boję się co będzie dalej, mam nadzieję, że będzie dobrze, ale teraz jestem u siebie w domu, a on się jeszcze nie odezwał... Trochę brakuje mi częstszego kontaktu, nawet głupiej wiadomości, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu to samo... Przez jeden dzień było cudownie, a teraz zero kontaktu, a jeżeli już się odezwie to cały czas "warczy" na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obnizone libido ma twoj partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Ja mam 31 moją 20 ,11 lat różnicy i to ka muszę się prosić o sex a jej wystarczy parę razy na tydzień ja mogę parę razy na dzień i nawet nie wymagam od niej jakiejś większej aktywności wystarczy że rozłoży nogi albo się wypnie jak wypije ma większą ochotę a ja po paru głębszych mam problem z osiągnięciem orgazmu faja stoi jak dąb a nie raz po godzinie ostrego ******** nie doszedłem moja nie lubi zbyt długo maks 30 min jej wystarczy kilka razy dojdzie i już nie chcę bo mam dosyć sporego a bardziej grubego i o analu mogę pomarzyć widać też nie dobraliśmy się Ale ja kocham i muszę się z tym pogodzić jak narazie jest młoda i to się może zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babyachtebaby 15:51 - no i widzisz mamy zupełnie odwrotną sytuację, bo ja chcę, a jemu to obojętne i lepiej jak nie chcę... Poza tym ja najbardziej lubię kiedy to on jest na mnie, ale staram się być aktywna, często jestem na górze, bierze mnie od tyłu, staram się żeby on się nie nudził ze mną, a ile bym go nie zachęcała to i tak marne efekty :( szczerze Ci powiem, że nawet z tych kilku razy na tydzień byłabym bardzo zadowolona gdyby on tylko chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze jedno: często kiedy inicjuję seks to on mi mówi, że jestem jeszcze młoda i to dlatego i przez to często czuję się jak dziecko, które dostaje za coś karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim partnerem nie bylabym ani chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po jaką cholerę ciągniesz to dalej? Inteligentny człowiek wie, że jak w związku są zbyt duże różnice, a tym bardziej takie w których jedna strona cierpi, to należy ten związek jak najszybciej zakończyć, aby zaoszczędzić sobie czasu. Wy po prostu do siebie nie pasujecie i czas przyjąć to do wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że go kocham? Oprócz chwilowych humorków i "burczenia" na mnie ogólnie dogadujemy się dość dobrze, więc tylko problemy w sferze seksualnej można rozwiązać problemy poprzez rozejście się? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek nie polega tylko na dobrym dogadywaniu się poza łóżkiem, bo gdyby tak było to brałoby się śluby z przyjaciółmi. Poza tym gdyby ten seks nie był tak ważny i twój związek byłby cudowny, to nie byłoby tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, seks jest dla mnie bardzo ważny, nie wiem czy wszystkie kobiety tak mają, ale ja potrzebuję tej bliskości i dobrego zaspokojenia obu stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość765
Mądrze piszesz i wydajesz się być rozgarnieta. Może musisz z nim w końcu porozmawiać i powiedzieć czego oczekujesz i co byś chciała zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim meżem przechodziliśmy chłodne chwilę po porodzie. Jednak jak żona przestała karmić to kupilismy sobie suplementy diety na zwiększenie libido dla żony erofem a dla mnie lon men-a i powoli powoli ruszyło z kopyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz... 30 lat to nie jest jeszcze tak zle jeżeli chodzi o sex i brak erekcji ale niestety to tez nie jest tak jak się mialo 18 lat. Czasem trzeba się już wspomagać. Mój facet jak ma stresujący dzień w pracy a to jest pierwszy wróg braku wzwodu to sięga wtedy po tabletkę LONG MEN http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-3-opakowania/9418.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być moze ma jakiś problem związany z zyciem rodzinnym lub innym który poza pracą dodaje mu stresu i mu się nie chce. Być może wszystkie jego doświadczenia seksualne były z jakiegoś powodu złe (kobity leżały jak flądry czy inne deski, którejś się nie spodobały jego klejnoty rodzinne, itepe). Najbardziej prawdopodobne jest to że on po prostu nigdy nie miał wielkich potrzeb i teraz jak przekroczył 30 lat to one zaczynają jeszcze bardziej spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna kobieta!! tylko ona doprowadza mnie do takiej rozkoszy!uwielbiam Cię Madziu! http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsd
No powiem że dużo się zaczęło dziać pozytywnego odkąd biorę tabletki na libido dr. Penigreat. Mogę dłużej, mogę więcej i to na pewno nie tylko mnie cieszy ale też moją partnerkę, która w końcu jest naprawdę usatysfakcjonowana po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 ma się ochotę na seks cały czas :P może ma jakieś problemy albo zdrowie różnie to bywa stąd ta niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×