Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem psychopatą i znęcam się psychicznie nad partnerką

Polecane posty

Gość gość
Psychopatę przede wszystkim można poznać po odczuwaniu emocji, np. całując się nigdy nie zamknie oczu, bo on tego nie odczuwa, a jedynie stara się dostosować do waszych oczekiwań. Prawdopodobnie w którymś momencie wspomni o tym, że nie odczuwa emocji, nie będzie miał zbyt silnych więzi z rodziną. Oczywiście nie od razu zacznie was obrażać. Będzie długo spełnieniem waszych marzeń, bo potrafi na chłodno analizować ludzi i doskonale rozpoznawać ich oczekiwania. x Dlaczego? Dla rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście uważam, ze mnie to pierd/oli bo wysłuchaliśmy tylko jednej strony. A jeżeli ona jest w porządku no to cóż drogi autorze ch/uj Ci W ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor chce przestrzec was dziewczyny przed podobnymi sobie, jednak chce zrobić wam przysługę. Może warto przeczytać, co ma zamiar ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha chuj ci w ryj hahaha super napisane . Zyczmy mu by go miesniak zgwałcił ;) w ryj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadaj o sobie...czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nie obwinia tej swojej kobiety, pisze ze sam sie znęca nad nia, nie pisze ze ona jest zla. Ja mysle ze sciemnia bo ani razu nas tu nie obrazil a ja tak, obrazilam go na maksa i nadal moge ;) a to ze ma kompleksy to przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna była już słaba i zagubiona emocjonalnie kiedy ją poznałem dlatego całkowite zapanowanie nad nią było łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka jakby gej napadł to by go zabił, czesto to powtarza ;) obys sie nie zesral Marku w gacie kiedys. Sprawie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens miałoby obrażanie was? W tej chwili celem jest dyskusja, rozrywka, nie rozmawiałybyście z kimś kto was obraża. Dostosowuję się do sytuacji by osiągnąć swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 zeby ona czasami nad toba nie zapanowała ;) zbyt pewny siebie jestes . Marek tez wie ze duzo przeszlam wczesniej i nadal to robi i nawet używa sliw jak tamten( wykorzystuje to teraz). Zwierzalam mu sie a on to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę spać bo pracuję, ale jeszcze kiedyś wrócę do tego wątku jeśli macie jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Moja dziewczyna była już słaba i zagubiona emocjonalnie kiedy ją poznałem dlatego całkowite zapanowanie nad nią było łatwe. x Nie będzie ci jej szkoda gdy okaże się, że swoim zachowaniem wykończyłeś ją psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez chcemy osiągnąć swoj cel autorze ;) ja juz osiągnęlam :) umiem czytac jak to sie mowi " miedzy wierszami" ;) mam cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zdolny do wyrzutów sumienia, nie będzie mi szkoda, będę musiał poszukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xen dziś gość dziś Moja dziewczyna była już słaba i zagubiona emocjonalnie kiedy ją poznałem dlatego całkowite zapanowanie nad nią było łatwe. x Nie będzie ci jej szkoda gdy okaże się, że swoim zachowaniem wykończyłeś ją psychicznie? Takiemu jak on nikogo nie jest szkoda, nawet swoich rodzicow mu nie szkoda ani nikogo, to zwykly egoista i manipulant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja dziewczyna była już słaba i zagubiona emocjonalnie kiedy ją poznałem dlatego całkowite zapanowanie nad nią było łatwe. " xxx Sprawiało ci to przyjemność? A nad osobami psychicznie silnymi też chcesz zawładnąć? Czy czujesz respekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wytresujesz sobie nowe zwierzątko? Prawdziwy psychopata z ciebie. I w jakim celu opisujesz własne życie na forum, przecież nie spotkasz się z aprobatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jednak należałoby to zglosic. Jakas pani napisala, ze juz go zgłosiła na policje. A ten tekst ze wzial ja slaba i to mu pomogło by zapanować nad nia przechylilo szale. No trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda jak siedziałem na SORze kiedy ojciec umierał to jedyne o czym myślałem to to, że trochę mi to nie na rękę bo trzeba będzie organizować pogrzeb i uporządkować jego mieszkanie a nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój przecież widać że gość sciemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze ta dziewczyna powinna sie dowiedziec z kim jest i ze ja obgaduje ten czlowiek na necie. Zwykla swinia tylko obgada na necie swoja kobiete. Ja chyba kojarze ta pare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spotkam się z uwagą :) Nie potrzebuję waszej aprobaty, po co mi aprobata ludzi którzy nic nie znaczą dla mnie? Ot pogadam sobie, ale też mogę was przestrzec przed podobnymi do mnie. Niczego dobrego z relacji z nami nie wyniesiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ściemnia, tacy ludzie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa syndrom małego fiutka:D Nie jesteś męski i starasz się dowartościować czyimś kosztem. Co zrobisz jak dziewczyna cię oleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oleje to oleje ganiał za nią nie będę, znajdzie się inna z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 masz racje :) On zaraz sie rozkreci i opowie cale zycie, juz o ojcu tez opowiedział . Niedlugo dziewczyna go tu rozpozna. On zachowuje sie jak prawdziwy psychol. Siedzi cicho, jest mily, nie wybucha - zwykly manipulant ;) oni tak robia a pozniej zaczynaja bic wykrecac rece w kuchni przy dziecku ;) itp itd mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze masz problem ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stosuję przemocy więc jeżeli grałaby silną, nawet przekonująco blefując, to mogłaby się uwolnić. Natomiast jeśli wasi partnerzy mają skłonność do przemocy to musicie poszukać bezpieczniejszego wyjścia bo ich urażone ego może doprowadzić do nieprzyjemnego zakończenia związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle koleś jest jakiś dziwny. Praktycznie każdy to tu zbesztal A ten nic mówię wam prowo jak ch/uj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w takim razie wyjaw ten swój cel autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×