Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem psychopatą i znęcam się psychicznie nad partnerką

Polecane posty

Gość gość
Autorze kiedys ona zacznie ciebie straszyc i wtedy zesrasz sie ze strachu idioto durny. Wszystko jest do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie zależy na niej. Odejdzie to fajnie, jest to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje imie zaczyna sie na M autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego sam nie odejdziesz tylko siedzisz z nia? Co cie przy niej trzyma? Kasa? Kase ci daje cwelu? Wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek ;) wszystkie Marki to szmaty , chvialabym zebys kiedys został na trasie ;) wiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje mi kasy, tylko zabija nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chvialabym zebys mial wypadek. Nie wiem kim jest autor ale tak jakby to on, bo co za roznica ;) tez cham i bydle . Bede miala łatwa droge do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Markiem, ale jeśli Marek jest też psychopatą to nasze myślenie jest pewnie zbliżone stąd podobieństwa. Wszyscy psychopaci będą pewnie postępowali podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chciałybyście się nauczyć nas rozpoznawać? Np. co Marek mówił ci o uczuciach na początku związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie znajdziesz sobie innej? Takiej z ktora bedziesz sie dogadywal? Masz kompleksy? Zadna cie nie zechce bo masz za malego fiuta ? ;) i jeszcze czegos ci brakuje oprocz fiuta. Zawsze mowiles ze jestem chora a ty jestes kaleka wiesz i dlatego ze mna siedziesz bo zadna cie nie chce. Zasrany kaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żadną nie będę się dogadywał bo nie szanuję ludzi, a już kobiet w szczególności. Życia innych ludzi są pozbawione wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek to dno i zaluje ze go poznalam. Kocham innego, on o tym nie wie ;) i nie wie ze go zdradzalam, jedna zdrada za jedno zle słowo , duzo bylo tych slow ;) przyjdzie dzien ze Marku posrasz sie ;) myslisz ze siedze i czekam na twoje gnojenie mnie? ;) ja wtedy jestem w ramionach wspaniałego duzego mezczyzny z jajami, tobie niestety wiele brakuje ;) jestem tylko z toba z jednego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego duzego mezczyzne powstrzymuję zebys nie dostal ;) bo szkoda by mi bylo gdyby trafil do wiezienia ;) kiedys ci powiedzialam ( niby w żartach) ze nasle na ciebie, zrobiles wtedy dziwna mine i zaniemowiles ( jakbys sie bal ) ;) Zawsze mowiles ze jestes silny i ze nikt cie nie pokona, miesnie masz jak u komara i zawsze nasmiewales sie z miesniakow , do piet nie dorastasz mojemu miesniakowi, jedna reka by cie zniszczył jak komara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga ci to? Chcesz poćwiczyć stawianie się Markowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zycze ci z calego serca kochany by twoja ukochana znalazła wspaniałego czlowieka ktory zawsze ja obroni przed takimi mendami jak ty ;) dobranoc i lepiej wez sie za siłownię, bo widze zwiotczalosc miesni ;) i dbaj o zdrowie bo ktorys narzad ci nawala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdzie bo ma masę kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marku w wieku 70 lat albo i 60 bedziesz wygladal jak próchno ;) duzo ci nie trzeba ;) juz prawie tak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym jej kompleksem to jestes ty autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze , tylko jedno was rozni i wiem ze to nie ty ;) a to zostawie dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie te kompleksy to ty jej wmowiles . W koncu jestes psychopata . Kiedys czula sie piekna a po twoich jebanych tekstach czuje sie nikim ta kobieta. Nie ona ale to ty jestes nikim i jeszcze raz powtórzę : ona ma jeden tylko kompleks : ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może być to karalne? :D weźcie się ogarnięcie, bo groźby, że odejdzie od niej raczej karalne nie są :D tak samo znęcanie się psychiczne, co innego na dziecku, za które jesteśmy odpowiedzialni. Ale dorosła kobieta może odejść w każdej chwili, więc znęcanie się psychiczne również jest legalne i jeśli siedzi przy tobie, to znaczy że jej to pasuje, bo siła jej nie trzymasz. Nie ma się czego bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas do dentysty, do fryzjera i najwazniejsze : prysznic , zacznij sie myc bo capisz jak menel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie zbudowany mezczyzna na zdjeciu :) dziekuje za ladne foto :) fajny zarost :) troche za dlugi członek ale ladny zadbany i zgrabny :) zobacz Marku, uschnie ci ta pozostałość w majtkach jak to zobaczysz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze , tylko jedno was rozni i wiem ze to nie ty x Mam lepszą składnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nie chciałybyście się nauczyć nas rozpoznawać? Np. co Marek mówił ci o uczuciach na początku związku? x Autorze jaka jest twoja definicja psychopaty ? Drugie pytanie. Dlaczego chcesz nas nauczyć rozpoznawać psychopatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ktos na temacie straszył cie policja ? Hahahah musiala sie ostro wkurzyc ta osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopate poznacie juz na poczatku dzuewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×