Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość od homocwela opole to wg ciebie dziura to czym w takim razie jest Wrocław

Polecane posty

Gość gość
wypier'dalaj z tego forum ubezwłasnowolniony psycholu nikt cie tu nie chce :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj filmiki zobacz sobie jak dostaniesz wpierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps nie jestem chory psychicznie ani upośledzony i ubezwłasnowolniony bo ty nawet nie wiesz co te słowa oznaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Szkół Specjalnych Staszica 8, 46-100 Namysłów zssnamyslow.pl 77 410 05 22 Zgłoś prawo do tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps ja nie jestem ubezwlasnowolniony chory psychicznie ani uposledzony ps nie chodzilem nigdy do szkoły specjalnej nawet tu w namyslowie bo chodzilem tu Zespół Szkół Rolniczych im. T. Kościuszki Pułaskiego 3, 46-100 Namysłów nam.home.pl 77 410 04 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleja, co skończył, kiedy go usunęli z technikum i zawodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do zsr w roku szkolnym 2014 2015 chodzilem a w czerwcu 2015 mnie wywalili ps nie martw sie mnie na tym filmiku nie widac nikt mnie nie uchwycił obejrzalem ale mnie nie widać a bylem wtedy ta nauczycielka ze skrzydlami motyla ma nazwisko stopa i uczyła mnie podstaw przedsiebiorczości i podstaw dzialalnosci gosp. w turystyce bo bylem na profilu technik obslugi turystycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Pogoda: Namysłów Lekkie burze z piorunami i opady deszczu · 24 °C 16:48 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km²

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają ci się moje szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam podobały ci się filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wreszcie pojmiesz że NIKT nie ogląda tych twoich żałosnych filmików, nie otwiera tych debilnych linków? k****, ale ty jesteś solidnie zaburzony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz też filmiki z moich szkół tu powyżej po twoich wpisach widać że jesteś nieudacznikiem i ja cie w poziomie intelektualnym i pod względem inteligencji sto razy cię przewyższam widać że w warszawce macie prymitywną edukacje zobacz sobie moje szkoły plus LO I OBEJRZYJ O TAKICH SZKOŁACH W WAWIE MOŻECIE POMARZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty obejrzysz szmato obejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty obejrzyj te filmiki bo jak nie wiesz co to znaczy ubezwlasnowolnienie down choroba psychiczna uposledzenie umyslowe debil itd to co wy sie uczycie? w namyslowie uczą tego w szkołach i rowniez w szkolach sa wyklady a u was? goofno bo takich pojęć nie znacie a wdż mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałem a ty obejrzyj moje filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj wszystkie moje filmiki w tym z tych szkół ps ja obejrzałem twój filmik to obejrzyj moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS i czy zsr ci się podoba? Obejrzyj bo ja twój obejrzałem przecież nie wiem po co w twoim filmiku musiałem potwierdzić wiek skoro młodsi widzieli gorsze ps mam 18 lat ps obejrzyj wszystkie moje w tym ze szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×