Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dziś skonczylam 37 t.c.to wpisaliby mi ze urodziłam w 37 czy 38?

Polecane posty

Gość gość
W karcie lekarze zawsze wpisują ten ukończony tydzień. Nawet jakbyś urodziła w 37 tyg i 6 dniu To ci wpisza , że urodziłas w 37 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:00 Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jaką dyskusja i wy mądre kwfeterianki rodzilyscie? I to niektóre po troje dzieci!! Oczywiście że 37 tydzień bo liczą sie SKONCZONE tygodnie ciąży i tak by miała autorka w wypisie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:00 37 i 1 dzień to 38 tydzień ciąży, a mówiąc inaczej taka ciąża ma 37 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.50 debilka to jesteś ty! dziecko urodzone w 37 tc to jeszcze wcześniak. od 38 dopiero to porod o czasie. a wiec doucz się nieuku, a nie wymądrzaj na sile o czyms, o czym nie masz pojęcia! co ty podstawowke skonczylas? watpie ze kiedykolwiek rodzilas...asie wypowiadasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.50 heh i jeszcze glupia linka podala do artykulu, gdzie wszystko napisane czarno na białym. co tam jest napisane idiotko?! :P komus podsyła do czytania, a sama nie wie :P, naucz się czytac boroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest napisane ze jak UKONCZONE 37 to nie jest wczesniak. wiec jak ktos ma trzeci dzien 38ego tygodnia to nie ma juz wczesniaka, proste knurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 16:48, 16:50 wy mnie dalej nie rozumiecie:) chodzi o sformulowanie. Ja nie mowie ze trzy dni to tydzien, ja wrecz się zgadzam, ze jak urodzi teraz to wpisza 37 tygodni bo w szpitalu wpisuja ukonczone, choc ja mam wpisane 40/41 tydz a urodzilam dzien po terminie czyli 40+1. Chodzi tylko o sformulowanie zdania. Ktos tu dobrze napisal, jej ciaza ma 37 tygodni, ale jest w 38 tygodniu bo go ZACZELA, czyli minely 1, 2, 3 dni z kolejnego, trwajacego 38 tygodnia dlatego mowimy, ze jest w 38 tygodniu, a jej ciaza ma 37 tygodni. Tak samo jak mowiac ze np dziecko zaczyna siadac w pierwszym roku zycia czyli w 7, 8, 9 miesiacu pierwszego roku zycia i tym pojeciem okreslamy miesiace 0-12. Ale powiemy ze dziecko ma rok dopiero jak skonczy rok. Ja juz nie umiem jasniej napisac o co chodzi. Po prostu jak patrzycie na skonczone tygodnie to mowcie ze minelo 37 tygodni a nie ze jestescie w 37 tygodniu, bo to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 - kobieto dzieki wielkie! bo przeciez te kwoki kafeteriane nie potrafia liczyc. jak juz ciebie nie zrozumieja to nalezy ten temat utopic bo nic im juz nie pomoze! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.45 dokładnie! w końcu się komus chciało tak rozpisac i przedstawic to jak dzieciom w przedszkolu, krok po kroku! mam nadzieje ze teraz zakumaja o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja juz sie chcialam poddac o tej 16:50 ale no nie moge, jakas nerwica chyba, mam potrzebe wytlumaczyc to zagadnienie, bo od ciazy zauwazylam ze dziewczyny tak dziwnie okreslaja, ze sa w tygodniu, ktory juz skonczyly, nie po polsku strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dalej się tłuczecie???a niech sobie kazdy liczy jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×