Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćklan

Ukształtował mnie serial Klan, nie wiem czy się śmiać, czy płakać ;)

Polecane posty

Gość gość
22:22 - no jasne. Mam 37 lat i śmiało mogę powiedzieć, że jestem dzieckiem telewizji, filmów video i gier na konsolach Nintendo i kompie Atari :D Śmieszy mnie jak moi rówieśnicy tak teraz psioczą na dzieciaki, a sami nie pamiętają, jacy byli kiedyś. Myślę, że teraz zjawisko przybrało na sile, ale początki były już w moim pokoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebania klan M jak milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie zle piszesz - na tle dzisiejszych seriali to byly chyba wybitne rzeczy :D nie uswiadczysz tam nic o seksie, grze w sloneczko, cpaniu, itd. normalne rzeczy - slodkie buziaki dla dziewczyn i przygodowki dla chlopakow. uwazam ze dzis jest zalew duzo gorszych tresci. w duzej mierze internet tu robi kiepska robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklan
gość 22:31----> ano właśnie, zgadzam się....po prostu internet i szybkie kompy dają więcej możliwości, kiedyś był ten powiedzmy serial raz w tygodniu o konkretnej godzinie i tyle...teraz można non stop choćby przez sieć jakiś serial oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzycie taki serial Korzenie albo Pokolenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzenie niedawno powtarzali. Ja jestem dinozaurem, bo nie wiem czy ktos pamieta Doktora Kildare'a, była tez Saga rodu Forsythe'ów. Lata 60te...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam Świat według Bundych, Szkołę złamanych serc, ale to już powtórki chyba były. Jestem urodzona w latach 90 :P. Lubiłam polsatowski serial Adam i Ewa i telenowele, Zbuntowany Anioł i Cena marzeń to było to! Klan moja babcia do tej pory ogląda, też pamiętam, zdarzało się i to oglądać. PS całą podstawówkę nie miałam kompa więc TV i DVD było jedynym źródłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×