Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie najbardziej lubicie połączenie koloru włosów i oczu u facetów?

Polecane posty

Gość gość
podobal mi sie facet jasne wlosy i niebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsz bardziej mnie ciagnelo do blondynow, ale na ironie trafialam na szatynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo jest przystojnych facetow z ladnymi niebieskimi oczami. Trzeba miec szczesie, zeby trafic na takiego. Najwiecej jest z zielonymi i brazowymi, a to troche sie juz przejadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieprawda, jak facet ma prawie białe oczy, ciemne włosy, bladą cerę to wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHAM NIEBIESKIE OCZY ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:02 To wygląda na to ze jestem Twoim ideałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej lubie kontrast - ciemne włosy i jasne oczy :) u obu płci ale to sie rzadko zdarza :( ale lubie tez ciemne włosy i ciemne oczy ( nie,nie lece na arabów) a ostatnio spotkałam tak pieknego blondyna z niebieskimi oczami, że większość tych w moim typie brunetów przy nim wysiada :P po prostu cud,nie facet. Chyba już nie da sie być przystojniejszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc w sumie mysle,że nie sam kolor najwazniejszy ale całokształt..blondyni rzadko są w moim typie nie dlatego,że są blondynami ale dlatego,że rzadko kiedy trafia sie taki przystojny blondyn a nie rozmemłany. a jak jest brunet z jasnymi lub ciemnymi oczami ale ma nieładne rysy twarzy to też przecież mi nie przypadnie do gustu. Więc to sie musi wszystko zgrywać ;) arabowie rzadko są przystojni bo mają takie dziwne,zwierzęce spojrzenie..widac,że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ,co to ma za znaczenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omomom
Zielone oczy i blond włosy omomom... Rude tez lubie, ogólnie lubie rudych ludzi, tylko niesamowicie brzydzi mnie zbyt duza ilosc piegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia - liczą się rysy i wyraz twarzy. Chociaż bardzo, bardzo ciemna arabska karnacja nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem szatynem z blekitnymi oczami i nie mam powodzenia, zadna kobieta mnie nie podrywa. Kobiety pragna arabow ciapatych i murzynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielone/szare oczy, czarne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 09.31 widocznie nie jestes ladny. To ze masz taki kolor oczu to nie znaczy ze zaraz kazda na cb poleci. Caloksztalt tez sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×