Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Gość gość
magia słów traci moc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes z banem
milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Errato skarbie i jeszcze jest w snach moctaka że czasem rysuje pośladki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Poes :) Z pośladków zejdzie Z duszy nie Tu na zawsze piętno Swe zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusze resztęsobie dośnią. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
u mnie piosenka jest nieaktualna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Weekend mnie wykończył :O A może znak czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra wstępna trwała 2 godziny z Mietkiem w tlepotem pogubiłaś paciorki z włosówa ja nie zapomniałem o motyluuzależnia niczym rosai sieć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu po dwóch godzinach o wszystkim zapominasz O rosie, motylkach i badylkach też ;) Musisz tak spróbować :classic_cool: Walcz Rycerzu, serca nie szczędź - to tylko poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to taka kosiarka dusz i umysłówgdy włączy startto tonę w miłości i faktycznie zapominamto jest piękne i pogodnejest to kraina lotów szczęśliwych:classic_cool:przytulam myszkę na Chwilęi latamy, to nie żart :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce na dłoni... Szkoda, że jest jedno :P Erato rozmarzyłam się tymi obrazkami - taka wolność. Znowu dzień pokoju, no może pół dnia. Można oszaleć. In, Ty nie przytulaj myszek, ani ugotowanych pip, tylko kawę mi przynieś. Może Cię przytulę, jak przyjaciela ;) Bez wstępnej gry z Mietkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa z raju?prawo do radości zawiera sięw przyjaznym życia postrzeganiunatomiast raj odnajdujemyw drugiego człowieka pokochaniu pamiętam; biała z pianką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerzu no z sercem - przecież nie z mieczem :classic_cool: Tylko serce z przegranej walki, zwycięstkie oblicze pozwala nosić :classic_cool: Chwilo nie jeździsz na wrotkach? ;) Przyjacielu zdecydowanie wolę ptaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spostrzegłam dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni I widzisz, miły, przed wzruszeniem trudno się obronić. Mam przecież w oczach dzień gdy pierwszy raz ujrzałam ciebie. Pamiętam każde słowo każdy uśmiech twój. Czas nie ostudzi ludzkich serc gdy mocna miłość płonie. Całuję pierwszy siwy włos... co zalśnił na twej skroni. Tak piękną mamy jesień, miły cichą i pogodną. Spójrz, jak babiego lata płynie srebrna nić. 🌻 I o to w życiu chodzi Skarbki. Stawiajcie mocne fundamenty pod ten swój dom. Takie, żeby żaden wiatr, żadna burza ich nie zniszczyła. Nie ulegajcie chwili :P A otworzycie kiedyś oczy, gdy on/ona będzie obok i zobaczycie jedną duszę. Waszą duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Pokaż mi fotografie, te nagie… te, na których widać. Przecież nie musisz wszystkiego dla siebie tylko mieć! Popatrzę. Porozpinam myśli i zsunę je, rozrzucając. Będę, podobnie jak i ty – zawstydzony przed samym sobą. Najlepiej niech będą dosłowne, ze wszystkim widocznym, bez artystycznego polotu, zawoalowanej gry wyobraźni. Nie chcę zachwycać się sztuką, potrzebuję ostrej głębi, barwnych rumieńców, kontrastowych opozycji. Pokaż mi ekstremalny ekshibicjonizm! Poznam wtedy, czy umiem go dotykać palcami źrenic w zmrużonej przyjemności" Z.Matyjaszczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugiej stronie magii, którą Matyjaszczyk tak barwnie maluje jest niewyobrażalne co niszczy wszystko co ludzki rozum pojmuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem pasuj***ardzoi w ciemno napisałem to samo co Chwila o betonie pod domale swoimi słowamiczuję się wielki i poruszonyMatyjaszczykiem też. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie będę chciał twoich fotografii, ani tych barwnych ni czarno białych. Bo po cóż mi one, gdy mam ciebie obok? Taką prawdziwą, moją. Jedyną. I porozpinam tylko wspomnienia I to co mi dałaś. Tak... to jest sztuka To jest poezja. Symfonia chwil, uderzeń serca. Tęczy uśmiechów. Wciąż cię dotykam jak kiedyś. Choć zdjęcie wyblakło... i serce ucichło A dla mnie wciąż piękna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×