Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Gość gość
Najpierw jest drogapotem cel?czy odwrotnie?w dóópie to mamkocham wolność i swobodęi życie na zakręcie na prostej już byłem i przyszedł aniołi powiedział że koniec prostejżałuję tylko jednego, Ty wiesz Chwilo czegotak, tego że wtedy nie dorosłem do odpowiedzialności. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw było jajko, czy kura? <> Wszystko masz w dóópie, ale poranki w pokrzywach to już nie tak bardzo lubisz. He? :P Akurat tego żałować nie musisz, bo to niczego by nie zmieniło. Żyj tak, by nikt przez Ciebie nie płakał. Gdy płacze, wtedy żałuj. Ja Cię kocham takiego jaki jesteś. Nie chce żebyś się zmieniał. Może czasem, gdy jesteś niemiły. Gdybyś był idealny, nie umiałabym Cię kochać jak przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba były erratowe badylki ;)nie wierzę Dorichodziłem wtedy po ziemichodziłem po niebie i po wodziemiałem prywatne chmuryi bezpośredni telefon do Bogaprzez dziury w niebiei wiara wtedy nie była potrzebnawystarczyło że był jeden świat z dwóch ciałi myślałem że anioły nie piją :oale uważam że by zmieniło, dużo by zmieniło, i może bym mniej płakał. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz moje zdanie na ten temat. I masz mylne wyobrażenie tego co Ci tkwi jak drzazga. A może tylko tak mi się wydaje :) <> - a jeśli jutra nie będzie...? I rozpłyniemy się we mgle Zamknięci w szarej wyobraźni uciekniemy od cieni Oddaleni od zmysłów wybici z fantazji Kogo złapię za rękę? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że krówki teraz robią takie duże i nazywa to się baton mleczny :D Słodycz usta mi wypełnia i tak właśnie myślę teraz o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wcale nie znaczy że dziś minetka mniej mi smakujealbo nasienie z jej piersi 😴myśli tylko o poranku mam inneale już przywykłem :pErrato słodka mordoklejka jesteśi słodki jest Twój serwis. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamieszka to wyjdę z matrixa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... życie. Choć boję się piekła, za dziewięć i pół tygodnia... duszę bym zaprzedała. Pół serca stracone, wydarte. Teraz ciągle droga... Podróż po zwodzonych mostach. Tylko zapach się został. "Obsesjon" mojej duszy. Pachnidło doskonałe. Nikt nie jest takim geniuszem, żeby go podrobić. <> Zobacz Marek jak ja wiem czego Ci potrzeba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Chwilo Orginału nie da się podrobić :) Witaj w Klubie Niepowtarzalnych Wrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie muszę wychodzićprzyznam że miałem obawę że będę musiała to oznacza że jeszcze niejeden uśmiech wymienimymoże i niejedną łezkęi może czasem ktoś jeszcze potłucze laptopanajważniejsze że nie muszę przestawać Was kochać :)i że Wasze pachnące duszyczki należą do mnie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes z banem
bry :) najpierw bylo jajko.... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Kochana. Jeszcze nic 🌻 Leżę w łóżku czwarty dzień. Dużo mam czasu :) A w głowie kłębią się chmury... Obserwuję je, raz są błękitne, uśmiechnięte, by za chwilę ustąpić miejsca tym burzowym, ponurym... Te dają do myślenia, że trzeba się ubrać, bo czasem robi się chłodno. :) I znienacka luną deszczem, a potem znowu wychodzi słońce :) <> Czas podnieść swoje kształty i zrobić jajka po wiedeńsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
od kukułki podrzuciła je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes z banem
To odpowiedz na pytanie, co bylo pierwsze jajko czy kura. jajko bylo pierwsze, dinosaurus zyly przed kurami i skladaly jajka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×