Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Gość gość
Jak z cudownej i mądrej Erato można zrobić erratę czy też eratę...? Może warto zagłębić się w czeluście internetów i sprawdzić kim była Erato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa :D to fobia nie? nieeee to fetysz:D marta sika a Ty w czeluście nie? miłej zabawy i zabierz chusteczki ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :12 Dzięki choć nie czuję się adresatką :) ,,Szukam cię - a gdy cię widzę, udaję, że cię nie widzę. Kocham cię - a gdy cię spotkam, udaję, że cię nie kocham. Zginę przez ciebie - nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem" K.Przerwa-Tetmajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to to już było? Jeśli nie, to proszę, też T.P-T Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem? Raczej żyję w mniemaniu świadomych wybór :) Przypadek - niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłem sie właśnie. To moje demony czasem nie pozwalją mi spać:D poza tym z wiekiem potrzebuje snu coraz mniej:D w moim wieku najlepiej wyglądam juz z laską :P i wtedy prosto sie prowadzę :D znaczy stoję sztywno :D a cholera :D jak z nakrętką wciąż mam skojarzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np jak powstałaś? z miliona podobnych choc różnych sobie pędziłaś do komórki mamusi by jako jedyna zagnieździc się i zacząć nowe życie. haaaa? to było zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek to tylko liczba ;) Liczby są głupie Ależ trzymasz się sztywno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np albo rolnik i warunki pogodowe:D przypadkiem zborze sie położy\ło na polu i gówno z tego bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkluzja? Ok. Niby tak ;) I wciąż tak samo choć inaczej - lepiej I o co mi chodzi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×