Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MajkaDR

Dzieci przy stole

Polecane posty

Gość MajkaDR

Witajcie ! Mam problem, ponieważ chciałabym zorganizować osobny stolik dla dzieci i potrzebuję zapytać Was o radę. Czy przy takim stole mogą być dzieci, które wiekowo przedstawiają się jak poniżej ? Czy lepiej, żeby siedziały przy rodzicach ? Jak to wyglądało u Was ? : 14,14,12,11,9,9,9,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterolatek raczej nie będzie się czuł dobrze w tym towarzystwie... Za to 14-latki uważają się raczej za dorosłych i nie będą wdzięczne za usadzenie ich z maluchami. Ja usadziłam dzieci obok rodziców, a potem jak chciały się bawić razem, to po prostu wstały od stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te dzieci się znają ?, są spokrewnione ?, zaprzyjaznione ? Jeśli tak, to możesz tak usadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 14 lat. Jest bardziej dorosly niz niejeden dorosly. Interesuje sie polityka, lubi tematy militarne, lubi rozmawiac o zyciu. Gdyby zostal posadzony przy stole w takim towarzystwie to pewnie chcialby wyjsc i prosilby nas o odwiezienie lub zamowienie taksowki. A dziewczeta w tym wieku tez juz sa takimi malymi kobietkami. Zadne z tych 14latkow nie chcialoby brac odpowiedzialnosci za te mlodsze, a pewnie tego wymagaliby rodzice tej mlodszej czesci dzieci. Usiasc to mogliby razem pod warunkiem ze sie swietnie znaja, ze te 14latki zabawialy te mlodsze od urodzenia, i maja dobry kontakt, bo ich rodziny spotykaja sie conajmniej 1-3 razy w mcu. Jesli jednak jest inna sytuacja to wszystkie dzieci powinny razem z rodzicami siedziec. Najwyzej zintegruja sie jak beda chcieli, przy czym nie na co liczyc ze 14latki beda bawic sie z 9latkami, ani ze 9latki beda bawic sie z 4latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×