Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jojoan

Jakie tabletki na odchudzanie polecacie (gdy same ćwiczenia nie działają)?

Polecane posty

Gość gość
Ja stosuję Foreverslim i widzę pożądany efekt - nie podjadam, chudnę i o to chodziło. Wiadomo ćwiczę w między czasie i stosuję dietę co 4h jedzenie mało węglowodanów staram się mieć w diecie. Takie trio działa i widzę mniej kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam slimcea na blokadę apetytu oraz przyśpieszenie przemiany materii. Te połączenie dało mi rezultat 12kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do zakupu Foreverslimu przekonały te wszystkie pozytywne opinie.Przecież tyle osób nie może się mylić.I całe szczęście nie zawiodłam się na niem.Gorąco polecam warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj89
No każdy wybiera suplement taki jaki mu się podoba tak? Ja np. wybrałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl byłam nie powiem sceptycznie nastawiona mimo iż ma wiele pozytywnych opinii to jednak miałam obawy czy jakoś na mnie zadziała! Ale nie potrzebnie się stresowałam :) bo wszystko jest jak najlepiej chudnę 5-6kg miesięcznie ale nie sam suplement! DIETA PLUS ĆWICZENIA dodatkowo i efekty są naprawdę rewelacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam branie Foreverslimu ponad rok temu.Schudłam 10 kg ale pierwsze dwa tygodnie koszmar nie schudłam nic.Nie zmieniając wiele w swojej diecie po dwóch tygodniach waga zaczęła spadać.Nie schudłam tyle ile chciałam kolejne 5 kg odchudzałam się stosując samą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzoska
ja polecam całą sobą SLIMMER (www.slimmer.fit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt jo-jo nie wystąpił chociaż pierwszy miesiąc po skończeniu brania Foreverslimu zachowywałam się jak bym miał obsesję.Ważyłam się trzy razy dziennie.Strasznie bałam się przytyć.Ale na szczęście nic takiego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverlim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoolC
Moim zdaniem Foreverlim jest jednym z najgorszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na sztucznych składnikach. Ja przez 3 miesiące przytyłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Foreverslim.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam się odchudzać, po tym jak przestałam karmić. Do zgubienia miałam 16 kg które przybrałam w ciąży. Koleżanka poleciła mi Foreversli o udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal stosuję Slimunox.Na początku zaliczyłam małą wpadkę bo chciałam iść na skróty ale niestety tak się nie da.Teraz już jest wszystko w porządku chudnę regularnie.Każdy tydzień dwa kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Slimunox waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, w końcu sukces i po nadwadze nie ma po prostu śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Foreverslim.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslimu bardzo zadowolona, W końcu trafiłam na środke, który faktycznie pomógł mi pozbyć mi się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jakoś nie przekonuje ten foreverslim, za dużo maja negatywnych opinii, od groma skutków ubocznych. Zdecydowałam się na naturalne środki typu african mango. Jestem bardzo zadowolona, zamówiłam od producenta vital progres, w dwa miesiące schudłam 7 kg bez większych wyrzeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenia nie działają? hahahaha to trzeba zastosować dietę. A tabletki? chcesz sobie rozwalić organizm?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj rozmawiałam z dietetykiem i nie widzi on żadnych przeciwwskazań do stosowania african mango, pod warunkiem, że będę trzymała się diety oraz uczęszczała na siłownie. nie rozumiem dlaczego jesteś taka anty. Przecież ma naturalny skład, nie mam żadnych skutków ubocznych więc czemu by sobie nie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z chhhuje chyba rozmawialas swoim. afrikan magngo jo jestem wielki s**t, jak inne badziewoa. jeeeebnij sie w glowe i nie rob ludziom wody z mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze mozesz brac rutinoscorbin, pomoze tak samo jak to afrikan mango i inne slim gowna. wszytsko to jedna wielka ściema. jeden już od takich tabletek siedzi co lamborghini jezdzil. Przyjdzia i pora na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się mi się uzyskac po zastosowaniu Foreverslimu. W końcu pokonałam nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej nie jesteś poinformowana. Myślisz że zamykają człowieka za sprzedaż suplementów diety? Jeżeli tak do gratuluję pomysłowości. Zapoznaj się z tematem a dopiero później komentuj. Po drugie, nie mam ch**a i z nim nie rozmawiałam. Pozostałą część Twojej wypowiedzi zostawię bez kometarza. Słownictwo jakim operujesz świadczy o Tobie i o tym co masz w głowie. Nie mam zamiaru Ciebie ani przekonywać ani namawiać do mango. Nie wchodzę z butami w twoje życie, więc Ty moje pozostaw. Czytając to co napisałaś, zastanawiam się czy jesteś gruba, nie możesz schudnąć i boli Cie fakt, że komuś się udaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie mam problemów z nadawa (teraz). 2 lata temu ważyłam ponad 100 kg teraz waze 70kg. Na poczatku brałam różne wynalazki arkikan magno foreve slim i inne slimcea, rok czasu i nic. Poszlam do dietetyka, rozpisał mi odpowiednia diete (dodam ze nie glodowke), znajomy trener rozpisal mi cwiczenia i po kilku tygodniach waga spadała ekspresowo w dół. Bez zadnego faszerowania sie gooownem. Ja rozumiem ze szef kaze Ci pisac ze to wszystko jest oh i ah, ale zastanow sie nad zmiana roboty a nie bezmyslnie klepiesz. chcesz miec ludzi na sumieniu? A Pan z laborghini siedzi bo klamal ze po tych specyfikach schudniesz itd a guzik to dawalo. to jest oszustwo, za to sie idzie do pierdla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę się od nikogo zwalniać, bo dla nikogo nie pracuję. Na prawdę sądzisz, że zamykają ludzi za sprzedaż ekstraktu roślinnego? Brawo i jeszcze raz gratuluję. specjalnie dla Ciebie zagłębiłam dokładnie temat pana z lamborgini, Oto dlaczego został zamnknięty : - Zabrany został mu paszport oraz postawiono zarzut wprowadzenia do obrotu kosmetyków zawierających substancje niedozwolone - zamiast tabletek, wysyłane są TYLKO fabrycznie zamknięte opakowania, do których można się dostać zrywając membranę zabezpieczającą, która i tak nic nie skrywa, bo plastikowa buteleczka jest pusta. -Specjalista, którego wizerunek został wykorzystany w reklamie to tak naprawdę statysta. Użycie przed nazwiskiem tytułu naukowego ma wzbudzić w potencjalnych Klientach autentyczność reklamowanego produktu. -Po zakupieniu pierwszego opakowania suplementu, dzwoni do Klienta telemarketer z informacją, że danej osobie przysługuje drugie opakowanie VitaSlim za połowę ceny. -. W przesyłce można odnaleźć kod zapewniający darmowy produkt. Po kontakcie telefonicznym okazuje się, że bezpłatne opakowanie przysługuje Klientowi, który zakupi dodatkowe 3 opakowania VitaSlim. - Kontakt z biurem reklamacyjnym jest płatny. Aut - Wszelkie próby podjęcia wyjaśnień kierowane na infolinie służącą do zamawiania produktu, kończą się natychmiastowym rozłączeniem rozmowy przez pracowników zatrudnionych w firmie Piotra K. - Brak danych o firmie. Na stronie producenta odchudzanieroku.pl nie ma żadnych informacji o firmie, która sprzedaje dany suplement. Nie mamy możliwości sprawdzenia adresu, nie wiemy u kogo zamawiamy dany produkt i komu za niego płacimy. Więc bardzo Cie proszę przestań wypisywać takie bzdury. Często zamawiam z vital progres i żadna z tych rzeczy wymieniona powyżej jej nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenia dzialaja najlepiej tylko widocznie rozleniwilas organizm albo przyzwyczailas sie do wykonywania ciagle tych samych cwiczen, trzeba sie troche bardziej nameczyc. W Saturn FItness jest duzo fajnych roznorodnych zajec moze trzeba troche urozmaicic trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawianie ludziom, że coś (suplement) działa, a naprawdę NIE - to jest oszustwo. Nie ma w tym względzie dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×