Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki rozmiar łóżka dla czterolatka?

Polecane posty

Gość gość

witajcie jaki rozmiar łóżka mają wasze 4-latki? Muszę kupi synowi nowe łózko i nie wiem jakie, czy 140cm długości czy już 200cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy chcesz potem znowu wymieniać, czy mieć jedno porzadne i materac ewentualnie wymienić. U mnie od poczatku było standardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda mam w domu 2.5latka, ale on wlasnie spi na lozku 140cm dlugosci i powiem ci ze jeszcze rok i bedziemy musieli kupic wieksze. Wiec dla 4latka kupilabym standardowe 190cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela788
Zgadza się jeśli kupisz na wymiar za jakiś czas będziesz wymieniać znowu :) Lepiej już kupić większe które posłuży wiele lat. Ja dla swojego dziecka też szukam i znalazłam bardzo ładne łóżka http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45143758 Ceny są atrakcyjne i moje dziecko już wybrało dla siebie łóżko jakie chce. Po co chodzić po sklepach i szukać teraz jest o wiele wygodniej kupić przez internet z dostawą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie lepiej jest kupić większe łóżko, które posłuży przez lata niż wymieniać ja za jakiś czas. Wybierając łóżko najważniejsze jest skupić się na wyborze odpowiedniego materaca, na którym dziecko będzie się codziennie wysypiać i który będzie bezpieczny dla jego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga28

Lepiej kupić już większe łóżko żebyś nie musiała zaraz wymieniać. A jeśli chodzi o materac to ja kupiłam dla swojego synka w Fabryce Dobrych Materacy. A dokładnie model Materac EMPOLI Piankowy z visco kokos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×