Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po apostazji płacone przeze mnie podatki będą szły na kler?

Polecane posty

Gość gość

Zamierzam dokonać apostazji, czyli wypisać się z katokleru. Nie identyfikuję się z nauką ani doktryną tej sekty. Czy jak oficjalnie będę bezwyznaniowa płacone przeze mnie podatki będą dalej szły na kler i Rydzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdą na gumki dla zakonu kapucynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak... żaden rząd nie chce zerwać konkordatu i umów z Watykanem, tak naprawde tamto państwo nas okupuje i doi z forsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak. Nie masz wpływu na co władza przekaże twoje podatki :/ plusem jest to, że kasa z funduszu kościelnego jest przydzielana poszczególnym związkom wyznaniowym między innymi na podstawie liczyby zrzeszonych więc dokonując apostazji obnizasz te liczbę :) brawo za odwage:) ja od 5 lat jestem apostatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przykre. Aż mnie szlak trafia jak myślę o tym jak trwonią moją kasę. Wolałabym żeby moje pieniądze szły na biedne dzieci albo szpitale niż na kler. Jak widać Polska wciąż jest państwem wyznaniowym. SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, to paranoja:/ ale miliony dla rydzyka czy na świątynie opatrznosi same się nie zarobią. Niby państwo świeckie a rząd i cała reszta tak Liza d**e klerowi że aż boli. Ciemnogrod:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×