Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dietvita Lubawa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej, co sądzicie o tej poradni dietetycznej? ktoś z was się z nimi odchudzał? jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profesjonalna poradnia dietetyczna, która wie jak sprostać oczekiwaniom pacjenta indywidualne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie w odchudzanie, to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z poradni Dietvita potrafią tutaj pomóc, zaoferować dietę , która spełnia oczekiwania, do tego dać nadzieję i motywację do działania z nimi udał mi się schudnąć 15 kg w ciągu 4 miesięcy i to bez efektu jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) ta poradnia zasługuje na nobla, a nie jedynie na medal! przekonałam się tutaj , że odchudzanie wcale nie musi być trudne i uciążliwe dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało mi sie!!! udało mi się schudnąć 15 kg! to dla mnie takie coś niewyobrażalnego, że ten piękny rok kończę z wagą 65 kg!!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi jaki jest miesięczny koszt diety ? jak wyglądają wizyty w tej poradni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pierwszą konsultację płaci się 80 zł jak przebiega? właściwie jest to wywiad, w którym dietetyk dowiaduje się jak jesz, co jesz, jak żyjesz jaki prowadzisz styl życia na przykład dieta 7 dniowa: 120zł jest to zestaw 7 jadłospisów, które wykorzystujesz 4 razy w miesiącu więc myślę, że nie jest to drogie efekty po takiej diecie są bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą dietę nalezy łączyć z ćwiczeniami i powie to każdy dobry dietetyk, dlatego z chęcią polecam Dietvita, bo ta poradnia naprawdę zyskała moje zaufanie, dzięki dobremu planu dietetycznemu i wspaniałemu podejściu i faktycznie dieta z ćwiczeniami sprawiła, że schudłam od stycznia aż 17 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona, zaufałam Pani Małgosi całkowicie i udało się dopięłam swego schudłam tyle ile chciałam i czuję się niesamowicie nie spodziewałam się, że dieta może tak odmienić moje życie pani małgosia wspiera i motywuje do działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie nigdy nie było moją mocną stroną zawsze coś źle robiłam kiedy już było naprawdę niedobrze z moją wagę i zaczęłam źle się czuć zgłosiłam się do Dietvita Pani Małgosia przyjęła mnie z miłą chęcią i tak zaczęła się moja przygoda ( rok temu) dziś mogę podziękować i polecić innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otrzymałam od Pani Małgosi ogromne wsparcie i pomoc gdyby nie ona, to myślę, że poddałabym sie w przedbiegach a tak... mogłam liczyć na kogoś kto się na tym zna, i kto okazuje mi życzliwość dziękuję za wszystko, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje tu jednorazowa konsultacja dietetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednorazowa konsultacja dietetyczna kosztuje 80 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to niedrogo... w innych poradniach chcą ponad 100 zł.. to fajnie, chyba sie tu zapiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wizyta kontrolna, co ile się odbywa i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta kontrolna w cenie 40zł odbywa się raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie jest tak źle, myślałam, że jest to droższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka888888

Pani Małgosia jest fantastyczna.
Nie wiem jak bez niej bym sobie poradziła.
Próbowałam sama różnych metod, ale jednak wsparcie i motywacja pani Małgosia zrobiła swoje.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa88

Najlepsza poradnia w mieście.
Zdecydowanie.
Z pomocą Dietvity osiągnęłam swój cel.
Spełniłam swoje marzenia o szczupłej sylwetce, zrozumiałam co jest dobre, a co złe.
Polubiłam warzywa i owoce, a nawet udało mi się zapomnieć o słodyczach.
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta87

Gdyby nie pani Małgosia, to chyba nigdy nie zrozumiałabym, że dieta ma ogromny wpływ na człowieka.
Z jej pomocą udało mi się wyjść z nadwagii i zacząć nowe życie.
Samopoczucie się zmieniło, waga też i mam tyle energii....
POLECAM
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia8

Bardzo dobra poradnia dietetyczna.
Z dietvitą odchudzania i zmiana nawyków żywieniowych staje się po prostu realna i prawdziwa.
Dziękuję za pomoc i wsparcie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8

ile kosztuje konsultacja w tej poradni dietetycznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala765
Dnia 7.11.2019 o 14:42, Gość magda8 napisał:

ile kosztuje konsultacja w tej poradni dietetycznej ?

Pierwsza konsultacja: 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×