Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
właśnie, prawdziwe debile uprawiający miłość internetową...dziś psycholi tyle, że głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
21.55.uteczek.zakręcony jak zawsze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie ublizajcie tez autorowi jednak ten wątek ma wpisy i autor jak widac byl ciekawy dla tych osob bez hejtu haaaalo spokoj !!!!przypadkowa czytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
Ja p/do/le takie towarzystwo nie będę się zniżał do Waszego poziomu. Żegnam. Twarzy ta szatynka to już dawno nie ma. Ma ale maseczki kuglarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Przypadkowa czytaczko nie wiem czy wiesz, jak bardzo ciąży na prawym człowieku słowo "suka". Co prawda mam powodzenie u mężczyzn, ale nie znaczy, że im się oddaję duchowo i fizycznie. Tak, bez komentarza. A pisać nikt mi nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa Kobieta odchodzi i śle piękny uśmiech amantowi na dowidzenia nawet gdy to łajza chodząca.i zdradze ci sekrecik...albo i nie..masz przeciex swoj rozum przypadkowa czytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
A pisz sobie durna babo ile chcesz tylko bez nazywania autora wątku erotomanem i wielu innych. Nie muszę Cię czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
😘 O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Ja się do łajzy nie uśmiechnę. I przeprosin jego nie chcę. Na dziś wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotoman Utek sam przyznał, że nim jest. A milczący gość to wścieknięty Ut. My nie znamy jeszcze wściekniętego Uta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Widze ze szalenstwo tu bedzie krolowac :).Trzymajcie sie i spokoj tu ma być!!!!!szatynko daj sobie na luuuuuuuz przypadkowa czytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Dobranoc Sbarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech duch pokoju wezmie w obrone ten topik i tej łajzie utowi spij dobrze i łajzie milczącemu tez to mowię .....Aaaamen.czytaczka przypadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawdziwa Kobieta odchodzi i śle piękny uśmiech amantowi na dowidzenia nawet gdy to łajza chodząca.i zdradze ci sekrecik...albo i nie..masz przeciex swoj rozum przypadkowa czytaczka No zdradź ten sekrecik nie bądź taka tajemnicza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Utek..Tobie zawsze wolno..to mnie nie wolno.Sama sobie zabraniam.Chciałabym być obok ale to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Przypadkowa czytelniczko! Ty daj sobie spokój. Wyzwał Cię ktoś od suki, od miernoty i paszteta, durnoty i...? Jeśli nie, to się nie odzywaj. Ty nie masz prawa uciszać mnie i sama sobie weź na luuuuuuuuuuuuuuuuuuz... A jak chcesz flirtować z łąjzami - to tylko twoja sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość skarbek to debilka do potęgi entej, tyle razy jej tłumaczył, żeby do niego nie pisała ale dalej swoje robi, idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam miłość do szatynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Jeśli więc ktoś zrobił dobry uczynek to w przyszłości przydarzy mu się coś dobrego (dobra karma), natomiast jeśli zrobi komuś coś złego to odpowiednio stanie się mu coś przykrego (zła karma). Jest to występująca w buddyzmie (i innych religiach) wiara, że wszystkie uczynki wracają do osoby, która je zrobiła. xxx A więc ***Adieu mon ami!!!***O ile w ogóle miałam tutaj jakiegoś przyjaciela... Nic to po mnie...Może kiedyś coś napiszę, ale już po innym szyfrem. Ten, co pisał, że dawno twarzy nie mam, tylko stosuję kuglarstwo - czyli bawię publiczność magicznymi sztuczkami, żonglerką, teatrem lalkowym itp. i sprytne i efektowne oszukuję ludzi - powiem krótko - niech mu ziemia lekką będzie. xxx A dla rozhuśtanego Utka - 👄 w czoło. Uważaj cudaku żebyś żebyś z Bujaczki nie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Pochodzenie słowa skarb *skarb panującego, fiscus regis': [królewski skarb] Skarb w przenośni: osoba lub rzecz bardzo przez kogoś ceniona; ukochany, ukochana; Ut, czyżby??? xxx Macie, nasyćcie się, to właśnie wasza karma. https://pl-pl.facebook.com/SkarbieChceCieTuiTeraz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak mijają dni bez Ciebie... każdy z nich jest taki sam... tęsknię już ostatni raaaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na spacer utek, po co Ci to rozmyślanie o Niej? Żyj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to my w obłokach....la, la, la, la, la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość zabawy...wszystko ma swój koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×