Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość esemesowy skarb
Napisz po imieniu albo wiesz co?Najlepiej wypowiedz je pierwszy raz w życiu na głos patrząc mi w oczy.Chcę usłyszeć swoje imię z Twoich ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czy to zamyka Twoją listę życzeń... czy może jest ona jeszcze niekompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miśkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Jest niekompletna .Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
A cierpliwosci ,mamy czas.Tyle na początek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
no właśnie... mamy już bardzo niewiele czasu... raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Dlaczego niewiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut napewno już nieraz wypowiedział jej imię przy niej na głos esemesowy skarbku, wypowiadanie czyjegoś imienia to nie wyznanie uczuć więc nie wiem dlaczego miałby tego nie zrobić? No chyba że aż tak słabo się znali że ut teraz ją idealizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc ogólnie rzecz biorąc jeśli ten twój ukochany, esemesowy skarbie nie wymówił nigdy twojego imienia to może on nie wie o twoim istnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą decyzją odrzuciłeś mnie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut jak wyglądały wasze spojrzenia? Były długie, jakby nikt inny nie istniał, jakby czas się zatrzymał? Przez parę sekund nie umieliście oderwać od siebie wzroku chociaż czuliście jakby te parę sekund były wiecznością. Czy te spojrzenia były głębokie jakbyście czytali ze swoich dusz? Możesz opisać co czułeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rzeczywiście zdarzyło im się takie spojrzenie to oznacza że mieli ochotę się na siebie rzucić :P więc to pewnie żadna miłość tylko zwierzęce pożądanie które teraz narasta w uczuciowym trupie. Pewnie gdyby spotkali się w jakimś odludnionym miejscu sam na sam to rąk i ust nie umieliby od siebie oderwać. A to pewnie tylko kwestia czasu, spotkają się w lesie i będą ze sobą spółkować jak nasi przodkowie aż zrzucą z siebie tą energię seksualną która się w nich zebrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
13.08 Nie masz pojęcia o czym piszesz.!Wpis o czytaniu dusz jak najbardziej trafny.Dusza nie babra sie w grzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut niby nie jesteś nim ale czasem jak coś napiszesz to pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut załóż nowy temat bo ten się zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz czas, żeby ten temat zaciął się na zawsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już czas aby Ut odważył się powiedzieć jej o swoich uczuciach. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
:03 ma rację... żyjemy na przeciwległych galaktykach... te wiadomo cały czas oddalają się od siebie... ten czas kiedy na chwilę zbliżyły się do siebie... to było zaprzeczenie wszelkich racjonalnych zasad tego świata... tak jak nieznany jest początek tak samo nie wiadomo jaki będzie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech... To jak było z tym spojrzeniem ut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te galaktyki znowu sie od siebie oddalaja...ten moment zblizenia byl niesamowity... gwiazdy nad glowami, upojenie soba...koniec moze nigdy nie nadejsc, przyciaganie i odpychanie moze trwac wiecznie... trzeba nieziemskiej sily zeby moc zatrzymac ten wir....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utek ma w d... vpie nasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochasz jej albo nigdy nie kochałeś ....jeżeli racjonalny świat bierze za wygraną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten racjonalny swiat to żona z którą dzis spacerujesz...jesteś..trudno zonie powiedzieć nie...a tej innej tak...trzeba byłoby przyznac się przed światem racjonalnym, że jest taki ktoś..więc najprościej jest być z żoną...wszystko jest kwestią uczuć...albo zwykłej opłacalności w podejmowaniu decyzji...tak statystycznie ludzie robią tak aby nie stracić na kwestii materialnej...Ty też UT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.55 a co ciebie obchodzi życie i wybory jakiegoś anonimowego starszego pana z internetu? Chcesz świst zbawiać? Zacznij wiec od siebie i zajmij się swoim życiem. Każdy ma prawo żyć jak chce i tobie gooowno do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moja dokładna analiza Uczuciowego Trupa na podstawie jego wypowiedzi: !."czasem gdy tak sobie siadam cichutko w kąciku" - niedojrzałość emocjonalna, ucieczka w dziecinne zachowania w tym używanie zdrobnień aby wzbudzić w innych litość. Wskazuje na posiadanie przed ut mózgu kobiecego typowego dla okresu miesiączki. 2."ta część serca która kiedyś była przez Ciebie zamieszkiwana stała się pustostanem, popada powoli w ruinę, zimno pusto ciemno obojętnie" - ciągoty do popadania w depresję i użalania się nad sobą, chęć brzmienia romantycznie i poetycko która mu nie wychodzi gdyż używa najgłupszych, przereklamowanych sloganów prawie jak z tekstów disco-polo. Mógłby pisać dla takich muzyków teksty piosenek. 3."... tak, wiem, źle zrobiłem, popełniłem błąd... zakochałem się w Niej... zupełnie niepotrzebnie... powinienem od razu na początku przelecieć Ją jak burą suczkę... nie byłoby teraz dyskusji o uczuciach, tęsknocie, pragnieniach, niespełnionych marzeniach, zakazach, zasadach, pozorach obojętności... czuję się jak c***a, a nie facet... nie potrafię z Nią nawet nawiązać kontaktu sms... upadłem tak nisko, że teraz nawet gdyby rozłożyła przede mną nogi nie wiedziałbym co z tym zrobić..." - erotoman gawędziarz, ut zdaje sobie sprawę z tego że nie mógłby jej zaspokoić bo jest słaby w seksie, ale próbuje wmówić czytelnikom iż to z powodu czasu który minął od ich ostatniego kontaktu. Chociaż tak naprawdę nawet gdyby doszło między nimi do stosunku wcześniej, nie wiedziałby co i jak a jego penis nie stanąłby na wysokości zadania. 4."nie mogę uwierzyć w to że chciałabyś być ze mną na zawsze i jeszcze dłużej" - wyjątkowo zaniżona samoocena. 5."są rzeczy o których można zapomnieć... są takie o których się nie zapomina... i jesteś Ty SKARBIE" - tym zdaniem jakby potwierdza że po upojnej nocy łatwo byłoby mu o niej zapomnieć bo ten skarb jest dla niego 'rzeczą' neutralną. Teraz kiedy nie może jej mieć trudno jest mu o niej zapomnieć przez chuć ale gdyby dopiął swego nie miałby z zapomnieniem żadnego problemu. 6."kwaskowata... hmm... tego lata częściej jadam cytrusowe... ale taką dorodną Antonówkę... mniam mniam... szkoda byłoby odstawić taki owoc" - lubię duże tyłki, prawdopodobnie ogląda reality show Kardashianek. 7."deszcz... pada... i ja moknę wyrzucony z Jej głowy... właściwie to chyba już się rozpuściłem... raczej... już dawno..." - skłonność do bełkotu, niski iloraz inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłaś na siedmiu punktach, pozwalam sobie dodać punkt 8 ;) 8. NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU. "Ósme przykazanie zabrania fałszowania prawdy w relacjach z drugim człowiekiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×