Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inżynieria środowiska czy gospodarka przestrzenna

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Co wybrać: inżynieria środowiska czy gospodarka przestrzenna Oba kierunki na politechnice, oba inżynierskie, z tym że inżynieria środowiska ma przedmioty takie jak chemia, biologia, więcej projektowania, a gospodarka przestrzenna więcej zajęć z prawa i przepisów, więc wydaje mi się też łatwiejsza. W przyszłości chciałabym zajmować się nieruchomościami (sprzedaż) lub projektowaniem nowoczesnych rozwiązań dla budynków. W pierwszym przypadku lepiej pasuje chyba gosp przestrzenna, a w drugim inż śr. Co wybrać? Ewentualnie myślałam jeszcze, by zrobić studia inż śr, a potem podyplomowe z nieruchomości lub gosp przestrzennej, bo jest taka możliwość. Tylko czy to na pewno ma sens i czy podlodówka wystarczy, by dostać fajną pracę? A może inż śr I stopień i magister z gosp przestrzennej (sprawdziłam można), ale to wydaje mi się zbyt mocnym kombinowaniem. Nie chcę potem żałować wyboru i chcę czuć na studiach, że to ma sens :) Pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie masz w rodzinie kogoś kto ci \po tych studiach załatwi pewną pracą albo nie masz firmy rodzinnej to odpuść sobie; po tych kierunkach nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia podyplomowe z zakresu ekologii i energii dostępne są w Wyższej Szkole Bankowej. Oferujemy studia na kierunku Ochrona środowiska w przedsiębiorstwie. Zatem zachęcam do zapoznania się z całą nasza ofertą na stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe kosztuje dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrial8
A ile takie studia na wsb kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy, a żadnych konkretów dalej nie ma. A ja mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×