Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jakie zajęcia chodzą Wasze kilkunastomiesięczniaki?

Polecane posty

Gość gość
boze ale ludzie maja nasrane we lbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szokujące....aż trudno w to uwierzyć na jakie psy schodzi ten świat :O Jakbym tu nie wlazła to bym nie wiedziała, a mam 31 lat... Naprawdę mnie zatkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ważne, aby dziecko uczyło się od małego, mają przecież takie chłonne umysły! Ja może nie mam aż tak małego dziecka, ale zapisałam je na naukę rysowania dla dzieci do Dominka http://dominek.pl/ , może będzie chciał być architektem jak jego tato. A poza nauką rysunku to jeszcze angielski i lekcje pianina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kretynki jestem w szoku. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4-miesięczną córkę. Pon - basen, kurs fryzjerstwa i angielski. Wt - kurs gotowania i niemiecki. Śr - muzyka i plastyka. Czw - prawo jazdy kat B, C i D, a niech ma! Pt - angielski zaawansowany, kurs szybkiego czytania. Sobota - hiszpański. Z racji, że w niedzielę instytucje pozamykane, dziecko trochę poprzytulam, ale pamiętam, żeby nie mówić w domu broń Boże po polsku, uczę jak ma prasować, prać i myć podłogi (okien nie bo wstyd orzed sąsiadami), także jak składać koszule aby w przyszłości mąż miał z nią dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1990
Ej. Byłam na tej stronie kursu rysunku dla dzieci dominek ( http://dominek.pl/ ) ale nie przyjmują jeszcze takich maluchów. Dopiero od 7-8 lat. Czy na pewno tam się zapisywałaś ? Dzwoniłam do nich ale powiedzieli że takich zajęć nie prowadzą. Choć jak mi córcia urośnie to pewnie ją tam zapiszę bo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z córką od 5 miesiaca chodze na basen, teraz ma 10 mcy. i tylko na to chodzimy. Mysle ze na inne rzeczy ma jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ten wyścig szczurów....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje 8 miesięcznie już zna angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plyty z angielskim puszczalam mojemu jeszcze jak byl w brzuszku przez sluchawki, jak sie urodzil to juz po angielsku plakal, rodzilam w wodzie, tam tez pobral pierwsza lekcje plywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×