Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Czy Pokemony zblizaja ludzi?

Polecane posty

Gość Krzysztof z       Yukon
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam twoje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof z          Yukon
Mam też fiuta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego nika. Niebieskie oko, zarzucali ci cienkie brwi i rozszerzone źrenice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof     z Yukon
Chodziło o oko, ale kakaowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz. Czego spodziewac sie po oku na amfie 😴 Dzis bylyby przekrwione. Brwi nadal bz :-) Czuje ze moje oko wywarlo na Tobie wrazenie. Sprawdzilam, to bylo rok temu gdy je wkleilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wszystkie oka dziewczyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof z       Yukon
Bardzo chciałbym paukę w moje kakaowe oko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde, które wypłynęło lub wkleiła właścicielka- jak ty :P lubię oka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodsze rodzenstwo jak i starsze to skarbnica wiedzy. Mlidsze ucza glupoty starsze madrosci zyciowej. Najgorzej ma to srednie dziecko. Z pewnoscia ma zadatki na schizofremika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekontrolowany wtrysk mam tylko u okulisty i w optyku tak więc nie martwiaj się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Pozdro 600” – przejście tego hasła do mowy potocznej jest dla mnie fenomenem i zawsze, gdy słyszę, że ktoś go używa dostaję napadu śmiechawki. Ta zbitka ma swoje źródło w utworze „Merctedes s600”, który znalazł się na płycie producenckiej Dja 600v. https://www.youtube.com/watch?v=-xWj0vH2VhE Pod koniec tego utworu, rapujący w nim Tede zwraca się do producenta słowami „pozdro 600”. Większość osób nie mając pojęcia kto jest autorem podkładu, a tym bardziej nie słysząc nigdy w życiu tego utworu, uznała, że to nowe młodzieżowe hasełko na pożegnanie, typu „nara”, „narciarz”, „narkoza” czy „dozo”. No nie, nie jest tak. Za każdym razem, gdy to mówicie, nie żegnacie się z rozmówcą, tylko pozdrawiacie Dja 600v.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, ty z tą amfą poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss czyli ty to pozdro/alayka? dlaczego nie piszesz ze swojego starego nika? deska jeszcze pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że to ona, wyłapuje te same błędy ortograficzne co kiedyś pisała ale styl pisanie podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ostrzegawczy
Jeśli to ty, to jesteś adiunktem na uczelni i masz podwójne nazwisko na litery S-N. Oczywiście wiem jak się nazywasz ale nie widzę potrzeby żeby wywalać tutaj te dane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwyczajnym psycholem i trzeba to nazwać wprost. Łazisz od tematu do tematu i płaczesz nad komuszymi metodami wszystkich userów. Jedyną twoją pożywką jest wydumany żal, a jak zabraknie argumentów zakładasz pedalskie podszywy. I myślisz że w ten sposób racja jest po twojej stronie. Weź wypiertalaj juz z tego forum ze swoimi zarzutami o esbectwo, komunizm, pedofilię, pederastię, i chooy wie co jeszcze. Jestes największym zyebem i mącicielem tego forum. A jak miałeś swój zy****y temat, musiałeś sobie wymyślać dyskutantki Odp*****l się w końcu od normalnych ludzi psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analny Agent = Juken Karciciel Odbytów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analny Agent to dzieło psychola Kreski, który założył sobie "podszyw" Krzysztof z Jukon" żeby móc obrzucać oskarżeniami Agenta i innych.Reszta jego nicków zbanowana,następne w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adiunkt dwuczłonowy ostrzeżonydobrze tu jest czasem poczytaćniektórzy gasną i nie nadążają za psami 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×