Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Czy Pokemony zblizaja ludzi?

Polecane posty

Odpowiec jakze banalna TAK! wczoraj przechadzajac sie ulicami jednego z wiekszych miast polszy zostalam staranowana przez pewnego mlodzienca z fonem w reku szukajacego Pokemona. Jakiez bylo jedo zdziwienie gdy zamiast poko zobaczyl mnie (mozliwe ze liczyl na true Pokemona a tu taki psikus) Oczywiscie bylo przepraszam, czy nic sie nie stalo, czy moge pomoc, ta gra mnie wciagnela i te takie :-) Jako ze jestem kobieta typu zimnego odpowiedzialam ze wystarczy jak nastepnym razem wysciubi nos z ekranu telefonu i bedzie bardziej uwazala na ludzi i sobie poszlam :-) Ale po przespaniu sie z myslami doszlam do wniosku ze to dobry sposob na first step dla chlopcow (tych niesmialych) i koniecznie musze sie z Wami tym podzielic :-)😘 who tries? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pop sorella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiemu ty mowisz pokemonie? ile masz lat? 15? :O widze, ze kalectwo jezykowe u pewnych osob jest niskich lotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sorellla. BARDZO mnie martwi Wasza potrzeba przypisania jednego nicka do drugiego. Owszem pisalam tu kiedys ale poki co nikomu jeszcze nie udalo sie w moich tematach napisac jaki on byl. Byc moze to dzieki temu ze jestem miszczem kmuflage :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym raczej pomyslalam jak rano szykowalam sie do pracy ;-) Ale tak, mysle i to o wielu rzeczach. Zdarza mi sie. Wiem - szok. Kobieta i mysli. Gatunek na wymarciu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie źle coś tam odczytałem z tych wywodów twoich. Nie do końca skoro jesteś jakoś tak 2x15 pokolenie tych kobiet jeszcze myslało. Choć niestety zdarzały się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pokolenie ikea to o nas czy juz nie? :-) Glowny bohater mnie zauroczyl (bo gotuje) ale jestem prawie pewna ze te ksiazke napisala jakas laska (czyt. kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokolenie Ikea jest dokładnie twoim czy jak wolisz naszym pokoleniem. Jeśli tylko gotuje to mógł to napisać facet ale jeśli dodatkowo zna się na wszystkim w pubie zwierza się obcemu facetowi z problemów i dodatkowo pojawia się na każde zawołanie to na 100% pisała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof z       Yukon
Mój zadek jest ciągle niezaspokojony! Chce być przez murzyna wypiertolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Napisanie ksiazki wymaga zaczerpniecia wiedzy w danej dziedzinie. Moze to pisala laska w konsultacji ze swoim facetem :-) i opisali faceta idealnego :classic_cool: Z reszta kobiety tam wystepujace z pewnoscia spodobaly sie nie jednemu facetowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIETY TO KUR‪WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami przebierańcy co porzucili stare nicki i udają świeżynki :O i po co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj stary nie nadaje sie do uzytku. Jak czytam to co pisalam w tamtym okresie to zastanawiam sie czy na pewno ze mna bylo wowczas wszystko OK ? :-o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdźcie wszyscy na mejla:P dam sobie uciąć paluchy żeście już swoje pisory i pipska widzieli :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym konkretnym kontekście Miss Impatient słowo " zresztą" powinno być pisane łącznie. Wyszłam ze sklepu z resztą pieniędzy- poprawna forma "Z resztą kobiety tam występujące" - z resztą czego? Kogo? Przecież chodzi Ci o "zresztą" którego synonimem jest np: ponadto czy nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jednemu czy dwóm (...) facetom - gdybyś to dodała było by poprawnie. W przypadku braku zaprzeczeczenia , poprawna forma brzmi niejednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadinterpretacja Miss . Oceniasz swój gatunek zbyt ostro. Bywacie też dobre. Gorzej z nam facetami bo niby wszystko wiemy a ciągnie nas do was jak ćmy do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* byłoby Przysięgam, słownik wbił a ja nie zauważyłam:) Przyjmuję za dobrą monetę, że za Twoje błędy również odpowiada niedopatrzenie a nie brak znajomości zasad ortografii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań jej sprawdzać błędy Eve :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Impotent to dawna Pozdro600 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałem że Alayka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za mily wyklad z ortografi :-) Tak , bledy to objaw glupoty cywilizacyjnej. Pisze z telefonu. Nie uzywam autouzupelniania i nadaje to co mi slina na palce naniesie ;-) Nie czytam ponownie tego co napisalam i to jest przyczyna moich bledow. MOJA polonistka z gimbazy by mi dala za ro mierny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ayalka to tez byl nick Pozdrowskiej :-P Juken sie wypeplał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×