Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk222

Z którymi dziewczynami wolelibyście sie bzykać???

Polecane posty

Gość Patryk222

Japonki, Hinduski, Czarne, Ruski, Rumunki czy Polki ???? Które są najlepsze w łożku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki, Rosjanki, Rumunki - najbardziej, otwarte na doswiadczenia, wyzwolone, chetne. Japonki dziwne, oczekuja inicjatywy (to co sie naogladales na stronach xxx mozna miedzy bajki wlozyc ;) ) przecietna Japonka jest bardzo niesmiala, zamknieta na sprawy seksu, jakby to wciaz byl temat tabu z tym tabu to samo hinduski. a Murzynki w ogole kaplica :O nawet Murzyni wola zarywac biale laski, bo Murzynki tylko jedna pozycja, raz w miesiacu, kiedy ma akurat ochote - zrob co masz zrobic, ale musisz ja zadowolic, i do widzenia. tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
podobaja mi sie polki, ruskie i czeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki oczywiście na pierwszym miejscu, azjateczki i murzyneczki, jest jeszcze taka rasa zmieszana azjatka/azjata z murzynka/murzynem jak one zaj***** co nie które wyglądają mmmmm :P Rosjanki czy Ukrainki też ok. Hindusi ogólnie dziwnie pachną to samo pewnie z hinduskami, oczywiście nie jestem rasistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać, nie które rumunki też są ładne, a co do japonek to tak jak wyżej ktoś napisał, zgadzam się z tym są nieśmiałe, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latynoski ;) cos pomiedzy Murzynkami a Białymi - doslownie :D nie sa takie otwarte, ale namietne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapoznac sobie taka przygodna czeszke, p*****lonko gdzies na lonie natury, pochędożyl bym - oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:31 Coś właśnie tego pokroju. 2:40 Właśnie, autor tematu zapomniał dodać latynosek, minusem w nich jest to że, nie które z nich lubią grać na uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i tak najladniesze są czeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latynoski są uznawane za jedne z piękniejszych nacji To dziwne ale chyba taka fama bierze się od aktorek tasiemców Zwykłe Latynoski, te na ulicy są bardzo przeciętne Byłem miesiąc Meksyku i wiem o czym mowię Statystyczna Latynoska szybko dojrzewa ale też bardzo szybko się starzeje Dlatego nievda się por9wnac trzydziestopięciolatki z Polski czy Czech do Latynoski , bo ta drugs w tym wieku wygląda już bardzo dojrzale , z tendencją do tycia. Japonki to natomiast osobny temat. Marzenie wielu Europejczyów .W rzeczywistośc***ełne uprzedzeń i bez makijażu kaplica Zdecydowanie Polki i Czeszki oraz metyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda bo Polki :) Przynajmniej tak było w 89 na 100%, kiedy to koronę Miss Świata nałożono na głowę naszej rodaczce. :) Pamiętacie? heheheh x Autor zapomniał też dodać dziewczyn z forume. A tu dopiero jest mieszanka etniczna ;). Od lodowców na północy, po gorącą sambę na południu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk222
Miałem Rumunkę w łożku i przyznaje ze jest niesamowita. A teraz interesuje mnie Murzynka.......podobają mi sie ich kształtne tyłeczki i piękne piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk222
Chce wiedzieć jak sie inne bzykają bo jeszcze nie miałem takiej możliwości oprócz Polki i Rumunki........wiec pytam tutaj ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz się spotykam z czymś takim żaby jarały Cyganki , bo Rumunki to nacja wschodnioromańska. Dla niekumatych-Rom to Cygan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×