Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Love// kurcze... nie znam ani Ciebie ani Twojej rodziny ale oczy mam pełne łez... bo to jest straszne... niby wiemy... niby... ale zawsze jest to jak grom z jasnego nieba :( zawsze zawcześnie... zupelnie niepotrzebne... kwiatuszku gdybym mogła przytuliłabym Cię i tak byśmy płakały sobie w milczeniu razem... ale kurcze, nie da się :( Ja jestem tu Ty jesteś tam... tulu...❤️ tulu...❤️... tulu...❤️ tulu...❤️ Trzymaj się ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(..tulu,..tulu.... co bym nie powiedziała , to i tak niczego nie zmieni :(... Zaglądam, a Tu ,..ech .... Miłego dzionka chcę wszystkim życzyć... o ile sie uda..:( a że rano jestem, to chyba wypada kawę zrobić ,... I_I>I_I>I_I>I_I>I_I> Gody kawa , to dopiero ..kawusia była ;) znikam do pracki ,... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko! No właśnie,żadne słowa nie oddadzą tego co się stało:(:(:(a mama to ktoś bardzo ważny w naszym życiu.........:( Gody kawusia,to było coś,teraz trzeba ją pić samemu,ale mogę sie podzielić\\_/,bo ja pije Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko z rana:) Ciepła//👄 Agrypina//👄 U mnie za oknem dziwacznie. Wstałam, odsłoniłam okno i poczułam się dziwnie... nie bardzo pasuje to na ziemski poranek :O Jakoś tak dziwnie szaro? Ale zupełnie inaczej niż za zwyczaj. Promieni słonecznych nawet takich zimowych to dawno nie widziałam:( ech... ta pogoda, ale przynajmniej mam zielony trawnik za oknem i w ogródku:) U mnie niewiele się zmieniło, staram się uczyć :O i o tym będę klepać przez kolejnych pare wpisów, ale koszmarnie mi idzie :( ale mam nadzieję, że jakoś wystarczy to co mi tam zostaje w głowie na zaliczenie, a jak nie, to trudno... są większe zmartwienia. Misio ma wolne od szkoły aż do Nowego Roku i pomyka ze mną do pracy, codziennie rano muszę go wygilgotać aby raczył wstać :) Gdyby nie ta nauka przyjemniej spędzalibyśmy czas ze sobą... a tak... bardzo mało mam czasu dla niego:( już rozmawialiśmy nawet na ten temat, więc nawet jak mi się nie uda zaliczyć, to wiecie. co, nawet nie będzie mi tego aż tak szkoda... jakoś tak, mam mieszane uczucia , nadal! do tych studiów, może dlatego ta nauka idzie mi kiepsko? pewnie tak... Nie przynudzam:) Misio zaraz skończy jeść śniadanko i znikamy:) pa pa Miłego dnia życzę:) love//👄👄👄👄👄👄👄👄👄 margo//:) Misio dostał słodycze, zabawki, jakieś stworki, trasę samochodową, żołnierzyki...oj sporo.Ale w tym roku pojechaliśmy razem do sklepu i sam sobie wybierał:) Mit Mikołaja wchodzącego przez kaloryfery upadł:D Niespodzianką dla niego były te prezenty , które dostał od rodziny:) summer//:) 🌻 uśmiech na dzień dobry//:D:D pozdrawiam betka//:) pozdorwienia dla zaginionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... praca nie praca, zabralam ze sobą materiały do nauki i jak mam okienko wolne siadam do nich... ech... Jeszcze przed pracą z misiem pozałatwiałam pare spraw finansowych, udało nam się załatwić szybciutko, nie było kolejek:) znikam do ksiązek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... praca nie praca, zabralam ze sobą materiały do nauki i jak mam okienko wolne siadam do nich... ech... Jeszcze przed pracą z misiem pozałatwiałam pare spraw finansowych, udało nam się załatwić szybciutko, nie było kolejek:) znikam do ksiązek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Ja tak tylko przelotem , ale oczywiście nie zapomniałem o tym topiku :) Wszedzie widzę iż chyba ludzie jeszcze wypoczywają bo korków nie ma i szybko można dojechac do miasta ;) A my już w pracy , zona ma lżejszy okres i więcej wolnego ...No i spotkała nas miła niespodzianka bo od szefów otrzymałem taki bon na 2000 do wykorzystania w biurze podróży ..uff Chyba nie ominie nas w przyszłym roku jakaś wycieczka :D Jeszcze nigdy nie dostałem czegoś takiego ...a na wczasch byłem tylko raz w zyciu ...jej..cieszę się z tego i teraz problem tylko gdzie wyjechać ;) Wracam do pracy i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOVE:(:(:( tak mi przykro...przyjmij odemnie najglebsze kondolencje:(:(:( .........................................................jakos nie dam rady nic juz napisac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love1966 :(........współczuję Ci....... :( .........trzymaj się...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wpadłem ponownie tutaj...i bardzo mi przykro że ja tutaj wyjeżdżam z radością a tutaj ...bardzo przepraszam że nie doczytałem te parę słów od Love :( Bardzo przepraszam za afront i także składam Ci wyrazy współczucia ...ale to tylko słowa wypisane wirtualne i na pewno nic nie jest wstanie ugasić bólu po stracie ukochanej osoby ... Przepraszam i ..znikam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko ! Melduje się na posterunku....cisza nikogo prawie nie ma albo nie mają ochoty się wpisywać:(:(:( Jutro Sylwester.....i co porabiacie?? Ciepła co z tobą??Nie pracujesz? Margo coś z telefonem bo dzwoniłam do ciebie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaello//:) zamilkłeś jakoś, ale wiesz, nie dziwię Ci się... mnie jakoś też odeszła ochota na pisanie... Agrypina//:) siemanko:) pozdrawiam wszystkich i lecę dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,.. Agrypinko,..właśnie pracuję i to bardzo ..:(... a jak gody nie ma , to tak jakoś głupio mi z rana zaglądać... chcę \"przetrwac\" jeszcze ten dzień,a potem będę się kurować, coś infekcje za bardzo sie mnie łapią,... :(:(:(... sylwester w łóżeczku :(. Pozdrawiam ciepło wszystkich ...love - trzymaj się i pamiętaj moją stopkę ;) ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,.. Agrypinko,..właśnie pracuję i to bardzo ..:(... a jak gody nie ma , to tak jakoś głupio mi z rana zaglądać... chcę \"przetrwac\" jeszcze ten dzień,a potem będę się kurować, coś infekcje za bardzo sie mnie łapią,... :(:(:(... sylwester w łóżeczku :(. Pozdrawiam ciepło wszystkich ...love - trzymaj się i pamiętaj moją stopkę ;) ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje i chyba jest mi niespotykanie dobrze pozdrawiam remont zeszedł na 2 plan czekam na wymiane okien potem ruszam dalej... lece bo chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) tak przelotem, już w domciu właśnie zaraz będę jeść śniadanko. Dzisiaj zabiegany dzień będzie... ciepła//:) hejka... życzę poprawy samopoczucia👄 mnie też coś łapie i zaczyna od kaszlu... będziemy kurowały się razem, w każdym razie to pokasływanie na kanapie to ja:) Każdy chyba przyzwyczaił się do porannej kawusi, która czekała na wszystkich, goda robiła ją pyszną, no ale cuż... jak najbardziej widzę Cię o porannku robiącą kawusie, też przyżądzasz pyszną :) Miałam okazję poczuć roznoszący się ostatnio zapach po kanapie:):):) zdrówka życzę :) pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry...//:) siemanko Ty latasz ja latam... obyśmy nie zderzyli się w powietrzu ;) aaa! I uważajmy na latającą Cichą:) ta to dopiero ma dopalacze:):) Jak Cię nagla smuga dymu owieje to znaczy że właśnie Cię minęła:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółć mnie za chwilę zaleje jak ja nie cierpię takich dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cichutko u nas nadal...sylwester tuz tuz...jutro jeszcze pracuje do 15 a potem szykuje sie na bal, chociaz powiem wam ze nie bardzo chce mi sie isc...chyba wolalabym polezec wygodnie na kanapie poogladac film poprzytulac lukiego...no ale bilety kupione trzeba isc...zaraz jablecznik pieke i rosolek na kaca musze ugotowac wiec spadam moi mili:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) hejka! Wybaw się i za mnie ;) Ja siedzę w domciu i nie zamierzam nosa z niego wyściubić. Jak się czuje niedźwiadek? Już wykurował się? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) hejka! Wybaw się i za mnie ;) Ja siedzę w domciu i nie zamierzam nosa z niego wyściubić. Jak się czuje niedźwiadek? Już wykurował się? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatni dzień roku napisze 2 słowa , to był magiczny dla mnie rok .Rok pełen zmian i przemian -rok spełnionych marzeń...... Mysle o marzeniach żeby nie psuć sobie nastroju róznymi sprawami . Skończone studia , rozwód ,kupione mieszkanie, Nowa Pani Pasuje tu doskonale piosenka Krawczyka Przytul mnie zycie Za krótki dzień za mało słów, litości czas oszczędza już a z każdym krokiem mam, większy smak na życie. Nie umiem załamywać rąk, żałować że już przeszło coś, gdy tyle jeszcze w nas, czeka na odkrycie. Ref. Przytul mnie życie , Moje szczęście wielkie przytul mnie w ukryciu Widzę odbicie ,swoje w oczach twych I nikt nie powie mi , że lepiej mogło być. 2. Za krótki dzień za mało słów , i pewnie tak zostanie juuuż co z tego mówię Ci już godzin tych nie liczę. Ref. 2x 3. I nikt nie powie lepiej było, mogło byc................ Dziś jade na bal także pozwole sobie na skromne zyczenia Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku zeby był lepszy od starego i zeby nadzieja nigdy w Was nie wygasła ,zycze wam Zdrowia bo ono jest najwazniejsze , pogody ducha ,spełnienia marzeń 😘 🌻 Harry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Z okazji Nowego Roku 2005 Szampańskiej, Szalonej i Wystrzałowej Zabawy Sylwestrowej oraz ....szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, miłych niespodzianek od losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, genialnych pomysłów, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, pewności siebie, miłych snów, wiele uśmiechów, romantycznych wieczorów, pasjonującej pracy, dużo słodyczy, szansy na sukces, samych pozytywnych wibracji, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, stu lat życia, sławy, manny z nieba, wielu ciekawych znajomości, serca jak dzwon, mocnej głowy, osiągnięcia wyznaczonych celów, szczęścia w kartach, grzecznych dzieci, dobrego apetytu, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń :), wiecznej młodości, nie wieszającego się komputera, lekkości bytu, miłosnych uniesień, hojnych sponsorów, cichych wielbicieli, wielkiej przygody, bujnej wyobraźni, rodzinnej atmosfery, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, dużo wolnego czasu, dobrej passy, korzystnego horoskopu, szczerych komplementów, wiary w sukces, tolerancji, nieprzemijającej urody, wielu odkryć, asa w rękawie, strumieni szampana, zabawy do białego rana, gwiazdki z nieba, zgrabnej figury, zdolności nadprzyrodzonych, właściwych wniosków, podzielnej uwagi, wiernego psiaka, sportowego wozu, własnego sposobu na życie, czterolistnej koniczyny........ I spełnienia wielu innych marzeń .....:) życzy cicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:) ale życzenia:):) Kurcze, co dziesiąte mogłoby się u mnie spełnić ;) Harry...//:) Pewna myśl mi zaświtała, w związku z Twoimpostem, ale ona nie nadaje się chyba na ostatni dzień roku, dlatego jak pamięć pozwoli to zapytam się Ciebie przy innej okazji:) Życzę Ci miłej zabawy, albo jak pisze Cicha ,,szampańskiej,,:) Wszystkim życzę wspaniałego nastroju w Sylwestra, miłej zabawy, szybkiego wykurowania się👄 i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🌻 Ja rozłożyłam się na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany cicha:D:D:D ales mnie rozbawila:):):) dzieki serduszko❤️ jestes aniolem??? tobie zycze tego samego:D:D:D a teraz tak szybciutko bo lece do wanny:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:DUZO ZDROWKA USMIECHU SZCZESIA POMYSLNOSCI I ABY NOWY ROK PRZYNOSL WAM WIELE NIESPODZIANEK:) ZYCZENIA PROSTO Z SERCA PLYNA WIEC MUSZA SIE SPELNIC:):):) MILEJ ZABAWY I PAPA Emmi dzieki postaram sie wybawic za siebie i za ciebie:):):) o lukim pozniej bo czas mnie goni👄❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Wpadłam żeby złożyć wszystkim życzenia. ŻYCZĘ ABY TEN NOWY ROK BYŁ ROKIEM ZMIAN NA LEPSZE , ABY WSZYSCY BYLI ZDROWI , ZADOWOLENI ZE SWEGO ŻYCIA ,SZCZĘŚLIWI ,RADOŚNI I POZYTYWNIE PATRZYLI W PRZYSZŁOŚĆ.Oczywiście życzę szampańskiej zabawy dla wszystkich którzy się gdzieś wybierają. Ja niestety siędzę w domu i niestety ze swoim mężem ;) Mam chumor do d..... i chce mi dię ryczeć że znowu jak zwylke siedzę w domu z MM.Zazwyczaj nawet nie czekam na północ tylko kładę się spać ....ide sobie nie będę smutać na koniec roku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsa//:) no to jest nas dwie:) Ja już sobie popłakałam :) tak jeszcze w starym roku. Mam nadzieję, że to prawda, że wróżbą na cały przyszły rok jest dzień Wigilii a nie dzień Sylwestra... Bo jak dzisiejszy, to może od razu podam mu, albo sobie torbę do spakowania :( Kiedyś napisałam, ooo! po tej ostatniej naszej rozmowie, że chyba jestem głupia itd. Dziś mogę powiedzieć, że na pewno jestem głupia:( och! Harry jak ja Ci zazdroszczę... skąd wziąć tę siłę, pewność... i skasowałam... nie będę się uzewnętrzniać i to jeszcze w tak wyjątkowy dzień... życzę jeszcze raz miłej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×