Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o jego zachowaniu? Czy spodobalam mu się?

Polecane posty

Gość gość

Jest taki chlopak, który mieszka na wsi mojej babci. Kiedy ja odwiedzalam zawsze po mnie chętnie przychodził i wychodzilismy pospacerować,sam na sam lub w większej grupie. To było kilka lat temu. Teraz tak się złożyło, że zamieszkał w mojej okolicy. Mieszka w jednym bloku z moja koleżanka i kiedyś rozmawiali. Powiedział jej ,że chciałby mieć taka dziewczyne jak ja. W ten weekend spotkaliśmy się po kolezensku. Nalegal od kilku tygodni, myślałam , że coś się zadzieje a tymczasem nic. Postawil mi kawe, teraz zaprasza na kolejne spotkanie. Kiedy siedzielismy albo szlismy patrzyl glownie przed siebie, czasami zerkal na mnie, ale kiedy spojrzalam odwracal wzrok od razu albo po kilku sekundach. Usmiechal się, sluchal mnie, dobrze traktowal, ale przyuwazylam też ze czerwieni się, choć ogólnie był całkiem wyluzowany. I jeszcze nasladowal mnie. Gesty, czy to jak i co mówię. Nie wiem, czy jakiś wpływ mogła mieć koleżanka która nagadała mu ze nie ma szans... ale nie okazywal mi zadnego zainteresowania jak facet kobieta. Byl mily, rozmowny, nie odskakiwal jak w rozmowie go odruchowo dotykalam ale sam z siebie nic, nawet na pożegnanie. Co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszczuj mu tyłkiem to zaskoczy bidula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He,śmieszne ;P. Ps. Mamy 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz mu sie :-) Daj mu czas ;) Podejrzewam ze z 5-7 spotkan i wyda sie sam :D Dłuższa przerwa zrobila swoje wiec musisz byc cierpliwa :-) Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droczy się z tobą tzn wie , że cię chce a nie inną ale tego nie pokaże tak na wariata, sam tak robiłem. to nawet fajne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale serio mówisz? Może nie znam się na facetach, ale wydaje mi się okazuja zainteresowanie od razu albo wcale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsens z tym droczeniem. ..ale to chyba norma u młodych chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Jest nieśmiały. Autorko popracuj trochę nad tą znajomością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli okaże się ze napale sie na ta znajomosc,strace czas a i tak okaże się ze nie zaangazuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) Moim zdaniem on jest tobą zainteresowany,tylko jest nieśmiały,ale z każdym spotkaniem będzie coraz lepiej miedzy wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy będą wokół ciebie skakać jak pieski paniusiu. Chłopak jest fajny, ale bada teren. Nie schrzań tego, okaż mu też zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo cie zocha szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka pogarda,pewnie jesteś tłustą locha a o zainteresowaniu możesz pomarzyć :D wystarczy schudnąć to i zawiść minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×