Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Witaj Koleżanko. Fajnie Ci sie mówi jak juz masz dzieciaczki i dajesz rade, mam nadzieje ze w maju będę mówić jak Ty! Dzis byłam oddać krew i mocz, za tydzień mam wizyte. Juz sie nie mogę doczekać. Dziewczyny robila któraś swój album dla dzidzi? To sie tak ambitnie nazywa scrapbooking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach ma wielkie oczy :D. Nawet można być typem wiecznie roztargnionym i ciągle o czymś zapominać, a jednak dzieciaki przeżyły bez wiekszych obrażeń w zdrowiu i radości. Myślę że nie zamieniłyby mnie na inną mamę. Nie martw sie na zapas Kasiu, bedziecie super rodzicami! Mam albumy, ale zabrakło mi dyscypliny, i czasu, zwłaszcza przy kolejnych dzieciach. Polecam za to jakiś blog. Ja mam na smyki.pl. Danusia. Ps. Okropna zgaga mnie już męczy a zostały jeszcze 4 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ja zajmuję się scrapbookingiem ;) Dla dziecka jeszcze nie robiłam ale na inne okoliczności robię nadal. Nie tylko albumy ale i kartki na różne okazje ;) Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem droga Danusiu, damy rade. Aga a czy mogłabyś polecić gdzie kupic kartki na taki album? Moze masz jakiegoś zaufanego producenta? Chciałam zrobić taki album żeby tam byly i zdjęcia i materiały i farba z pokoiku... A właśnie pomalowaliśmy juz pokoj, panele kupione, łóżeczko pomalowane i złożone. Mąż ma teraz katar to chwilowa przerwa i szpital w domu;) mysle ze z tego wyjdzie... Faceci sa żałośni. Mam nadzieję ze jakoś uda mi sie wychować synka... Na mężczyznę ;) Zastanawiam się nad meblami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja papier zamawiałam z hurtowni(mamy drukarnię) bylo mi bardziej opłacalne. Musisz patrzeć przede wszystkim na gramaturę, bo nekiedy ladny papier ale jak wyślą to cieniutki. Mnie mąż nauczył rozróżniać ;) Na allegro jest tego dużo. Zobacz kto ma wszystkie pozytywy. Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest tego dużo. Kurcze wydaje mi sie czuje mniejsza aktywność malego... Mam juz "schizy" ze cos nie tak, ale ja czuje się dobrze.. Nic sie nie dzieje... Czuje ruchy ale nie boli tak jak bolalo przy porządnym kopniaku... Za tydz mam gina juz odliczam godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaifasolka no chyba naprawdę masz schizy skoro w styczniu masz już złożone łóżeczko....jeszcze powiedz ze pościel w nim jest i mały miś.... Jak to mówią: nadgorliwosc gorsza od faszyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje łóżeczko od tygodnia tez jest złożone. Co w tym dziwnego? W pierwszej ciąży czekałam do 9 miesiąca z całym pokojem a się okazało ze urodziłam w 36 tygodniu . Kasia ja miałam tak ze dwa -trzy dni tez bylo mniej ruchów, to normalne. Nie zawsze dziecko będzie bardzo aktywne. Pozdrawiam ta która tak się nami interesuje :D Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Ja tam jeszvze nic nie mam przygotowane i dla mnie za wcześnie na łóżeczko, przewijaki itp. Ja też urodziłam w 36 tygodniu i mąż zdążył złożyć łóżeczko. To zależy jakie kto ma podejście do tematu. Mi tam się nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj powiedziałam synkowi (6lat) ze ide na wywiadówke i bede rozmawiac z jego nauczycielem... a młody: "Przenieszesz mnie do innej szkoły?" Myślałam że pęknę ze śmiechu. Nieźle mnie nastraszył, a nauczyciel był z niego bardzo zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaifasolka
No cóż moze troche wczas, nie wiem to pierwsze dziecko ale jak jest skręcone to jakos mi spokojniej;) Misia nie ma żadnego i pościeli bo właśnie przeszukuje internet za czymś odpowiednim...;) Na chwile obecna pomalowaliśmy pokoik i kupiliśmy panele:) może w ten weekend uda sie je położyć. Zaczynamy z tym pokojem od podstaw. Nie chce zostawiać wszystkiego mężowi i czekać jak będę olbrzymia. Jesli chodzi o aktywność to chyba byl odwrócony inaczej bo juz wraca do normy. Jak oberwę to mi tchu braknie:) co to dopiero bedzie... Powiem szczerze ze ja sobie tak panikuje ale malutko... Staram sie zawsze dojść do porozumienia z moim rozsądkiem... Jak pytam mojej mamy to taki zawsze kubeł zimnej wody... Bo 4ciaze, 0usg, u lekarza na końcówce, praca prawie do konca, jazda na rowerze bo była listonoszką, wszystkie porody naturalne bez komplikacji, dzieciaczki zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Ja ma kupione lozeczko ale stoi w kartonie. Dopiero w kwietniu tatuś będzie składał i będzie szykowaniem :) pościel kupiłam dziś w lidlu i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez widziałam tą pościel z Lidla w reklamie, chciałabym ją obejrzeć . No juz u mnie 28 tydz ;) 7 miesiąc ;) Jak ten czas leci , czytałam ze zalecana jest wizyta do 32 tyg by dziecko zmierzyć bo potem jest za duże. To prawda? Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie ciężarówki :) Dziś po wizycie w bibliotece. 5szt na warsztacie mam 4tygodnie na to. Jak bedzie cos godnego polecenia to sie z Wami podzielę. Z tym mierzeniem to mi lekarz juz nie mógł zmierzyć ostatnio, ze nie dalo sie go uchwycić, po wymiarach główki i klatki piersiowej powiedział szacunkową wagę. Ja mam we wtorek wizyte juz odliczam. Ciekawe jak wyszla krew i mocz, jeszcze miałam przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Dziewczyny a myslalyscie (a może już macie ) juz nad wozkiem? Ja dziś byłam oglądać i mam mętlik w głowie od ilości, różnicy w cenach, opinii w necie itd. Podzielcie się swoimi wyborami albo planami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam wózek :) Dostałam od koleżanki. Bardzo ładny, beżowo brązowy, wielofunkcyjny. Na razie leży na strychu, pewnie niedługo go odświeżę. Mam pytanie o dolegliwości, zaczął mnie męczyć ból krzyża, i wyraźnie ciągnący się w dół, wzdłuź lewego pośladka, zwłaszcza gdy pochylam głowę. Macie jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Grudniu kupiłam Quinny 3w1 spodobal mi sie ale jak przyszedł to taki ciężki i nie wygodny że go sprzedałam. Zamowilam Bebetto Nico Plus 2w 1 wczoraj dotarł i jestem nim tak zachwycona , ze nie mogłam sie z nim wczoraj rozstać. Leciutki , poręczny, zgrabny ;) Jest czarno-szary , juz sobie wyobrażam swoje spacery ;) Co do bólu... To ja mnie codziennie boli kręgosłup, a zwłaszcza ten odcinek kości ogonowej i wyżej.Spac nir moge od dwóch godzin i tak kazdej nocy wyrywa mnie bol ze snu. Kilka lat temu miałam wypadk na łyżwach, po rehabilitacji miałam spokój na 3 lata a teraz po prostu czuje taki ból... Ehh ale jak sobie pomyśle o cesarce to mnie nie boli. Wczoraj cesarkę miała moja koleżanka i powiedziała ze sam zabieg Pikus ale to co czuła potem to jest nie do opisania. Tak jak by umierała :( I to nie jest drobniutka osóbka tylko kawa baby. Wiec jak ja tak bardzo boli to ja nie wiem jak ja to wytrzymam . Ale juz zakupilam 3 opakowania paracetamolu, czekają cierpliwie na mój wyjazd. Jak rodzilam Sn to wyłam z bólu po szyciu i chociaż wiele razy prosiłam to krowy święte nie chciały mi nic dać bo jak twierdzily to żaden ból. Takze juz jestem gotowa ;) Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja siedzę na glukozie i czekam na kolejne pobrania. Dziś jadę fizycznie obejrzeć wózek - wyborem zajmuje się mój mąż ja ewentualnie kolor reszta to jego działka - jest w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja siedzę na glukozie i czekam na kolejne pobrania. Dziś jadę fizycznie obejrzeć wózek - wyborem zajmuje się mój mąż ja ewentualnie kolor reszta to jego działka - jest w tym dobry Dziś jutro skręcamy łóżeczko i przewija - mam po starszych dzieciach taki super z poleczkami bardzo długo nam służył. A tak to kula się po mało. W tym Mc odnotowała pierwszy wzrost wagi +2kg tak ze od wagi startowej mam jeszcze 5 kg zapasu. Coś tam zaczynam prac prasować ogarniać ale bez szaleństw. Torba szpitalna sspakowane i czeka. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Wózek juz kupiony :) baby design lupo comfort 2w1 :) trafiłam na super promocje w smyku i zamiast zapłacić prawie 2 tysiące zapłaciłam 900 zł :) może kolor nie jest taki jaki chciałam ale już się przyzwyczajam i mam ochotę juz iść na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka. Super cena. Ja obejrzałam wczoraj sporo wózków i... dochodzę do wniosku ze tak naprawdę są może 3-4 rodzaje a tak naprawdę wszystko to samo. Wiec nie będę kombinować. Ma mieć duże skrętne koła pompowane szerokie gondoli spacerowe i tyle mąż niech sam decyduje Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra cena jeszcze jak na sklep SMYK. A wózki faktycznie takie same ale gondole ale spacerówki są inne. W tym pierwszym to spacerówka byla z materiału i gąbki bez stelażu czyli na same taśmy, i tego nie widac i nikt nie opisywał ze regulacja wygląda tak ze trzeba nogą pchać i ściągać taśmy. A w tym co juz mam to spacerówka ma własny stelaż tylko wpina się w adaptery . Nie mogę w nocy spać mam taka zgagę już drugi dzień,ze aż wymiotuje... Spie z rennie w buzi na siedząco :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
Ja się zdecydowałam na baby design husky ;) więc chyba bardzo podobny do tego lupo. Jak to Sylwia? Wyprawka już spakowana?? :) Ja też bym najchętniej już zaczęła prać i prasować ale ciągle myślę, że to za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Husky to praktycznie to samo tylko moim zdaniem to jest taka wersja zimowa o jest z duzi grubszych materiałów i wgl dodatki które ma są głównie na zimę. Taka cena wózka dlatego ze jest to model z 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Miesiąc starsza kol juz ma wózek i właśnie mam kiedys wpasc na herbatkę i zobaczyć. U nas na razie kaska leci w pokoik... To chyba trzeba liczyć kolo 1,5/2tys. Koleżanka ma bebetto a druga roan bass. Ja to bym juz chciała dzidzie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Ja juz wydałam na młodego 2500 razem z badaniami, lekami i moimi ubraniami ciazowymi. I najlepsze jest to ze juz prawie wszystko mamy. Zostały głupoty jak kosmetyki czy pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idzie o wyprawkę to ja po mały wszystko organizuje. Po maluje jedna ścianę w pokoiku gdzie będzie mały - odswieze i za tydzień w weekend wstawię łóżeczko i przewija i to co najgrubsze będzie. Piórem tez co jakiś czas kilka rzeczy . Dziś poprasowalam pościele pieluszki jakieś powłoki na klin i togal. Ja mam w domu dwoje 4 latków i różnie to bywa nie mogę zostawić wszystkiego na koniec bo czasem jest tak ze wypadają inne rzeczy i nimi musze die zająć. W minionym tyg ledwo zakręty wyrabiam żeby wszystko zgrać dom dzieci moj***adania i wizyty . Dzieciaki miały wizytę planowana i do tego mąż wieczorami wracał do pracy wiec było ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idzie o wyprawkę to ja pomału wszystko organizuje. Pomaluje jedną ścianę w pokoiku gdzie będzie mały - odswieze i za tydzień w weekend wstawię łóżeczko i przewijak i to co najgrubsze będzie.  Piore tez co jakiś czas kilka rzeczy . Dziś poprasowalam pościele pieluszki jakieś powłoki na klin i rogal.  Ja mam w domu dwoje 4 latków i różnie to bywa nie mogę zostawić wszystkiego na koniec bo czasem jest tak ze wypadają inne rzeczy i nimi musze się zająć.  W minionym tygodniu ledwo zakręty wyrabiam żeby wszystko zgrać dom dzieci moj***adania i wizyty . Dzieciaki miały wizytę planowana i do tego mąż wieczorami wracał do pracy wiec było ostro i szybko zanim się obejrzałam weekend. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja nie liczyłam..ale dobry pomysł. Lekarz 1,5 tys, pokoik 2,5tys, ciuchów moich nic, malego jeszcze nic (dostane na razie) muszę kupic wózek, materac, pościel i kosmetyki, tone pampersów, ciuszki do szpitala żeby zostaly na pamiątkę ;) no i w sumie dużo kasy idzie na żarcie, owoce, wołowina, ryby to drogie sprawy i sie w sumie uzbiera, witaminy jeszcze... Jakies smarowidła do ciała, oleje kokosowe, migdalowe... Dziecko to jest niezła skarbonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×