Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Mama AL
Hej Wszystkim którzy obchodzą życzę cudownych świat dobrego czasu zdrowia i radości tym które nie obchodzą życzę tego samego zdrowia radości czasu z rodziną chwili odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Aga trzymam kciuki za ciebie i dzidzia musi być dobrze. trzymaj się swoich myśli kontroluj i sprawdzaj gdzie się da. Panikara jak u ciebie? jak po kontroli w szpitalu? my mieliśmy kolejne usg będzie Stanisław Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Agatka będzie następna - żartuje teraz to już poczekam na Agatke wnuczke . na badaniu wszystko dobrze mały rozwija się prawidłowo termin z usg na 06.05 . łożysko szyjka ok. święta były ostatnim czasem intensywnej pracy - zrobiłam w 3 tyg na wózek i wyprawke na spokojnie. dodatkową kasa jest ok ale czas na odpoczynek i skupienie się na sobie i dzieciach. zwalnia tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Wesolych Swiat Dziewczyny! Tak wkoncu zdecyfowalam sie podjechac do szpitala i wszystko ok, mialyscie racje lepiej sprawdzic dla wlasnego spokoju. MamaAl wybralas moje ulubione imiona! Moj dziadek byl Stanislaw, niesamowita osoba o wielu talentach i bardzo inteligentny czlowiek i Jan moj pradziadek, w zyciu nie spotkalam bardziej eleganckiego meszczyzny ktory na loze smierci szedl z laska i w cylindrze. Kojarza mi sie swietnie. Pozdrawiam was wszystkie i jeszcze raz Wesolych!xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Panikara super ze ok zawsze lepiej sprawdzić nawet dla własnego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Czesc dziewczyny, jak swieta u was? Ja jutro w Samolot i do Polski na nowy rok. Mala caly csaz sie wierci, niesamowite uczucie :) brzuch rosnie w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczynki. U mnie już tez rewolucja. Mąż dostał w ucho nawet. Piękne uczucie. W sumie to juz nie chce mi się czekać. Mogłaby dzidzia juz byc na świecie. A tu jeszcze tyle czasu... I rośniemy juz każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
U mnie też brzuch rośnie, kg po świętach również :p jutro oficjalne ważenie u lekarza :) mąż już kilka razy dostał kopa :D ja uwielbiam codziennie czekać na te słodkie kopniaczki co nie zmienia faktu że też już bym chciała maj. Dziś jak wyciągałam sok z dolnej szafki to coś mi w kręgosłupie przeskoczylo i wygląda na to że dzień leżenia przede mną bo ciężko się chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak minely Swieta? Jak zawsze szybko zlecialo! Ja dzis jeszcze w pracy a potem 10 dni wolne. Problem w tym, ze jest masakrycznie nudno !!! Jestem w biurze, ale wiekszosc naszych klientow nie pracuje w tym czasie. Piszcie to poczytam heh. Wczoraj wykupilam na grouponie USG w 4d.. pojde w lutym i popatrzymy na dokladniejsze zdjecia! Juz nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja się objadłam jak szalona :p waga mi pokazuje +3 kg w stosunku do 1.12 także masakra!! Mam nadzieję że to jeszcze zejdzie :p to moje pierwsze "ciążowe" kilogramy ale i tak jestem przerażona że tyle ich doszło w miesiąc. Jutro się zważe na profesjonalnej wadze u lekarza i łudzę się że wynik będzie mniejszy :p moja waga lubi plątać figle więc jest nadzieja :D A w pracy czasem się przyda trochę nudy :p szczególnie po świątecznej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja815 to czym sie przejmujesz? :) 3kg w miesiac to nie wiele, tym bardziej ze to twoje pierwsze kg w polowie ciazy. Czyli w sumie jakims cudem przytylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie 3 kg w po świętach więcej ale to chyba waga cos szwankuje ;) Dużo nie jadła -nie miałam co. W Wigilie lodowka chodziła a w Niedziele rano zaglądam do lodówki a tam odór nie z tej Ziemi. Praktycznie wszystko co bylo w majonezie czy jeszcze surowe tylko w przyprawach zostało wyrzucone. Jedynie karp w galarecie żył ;) Także miałam głodne święta, i przy garach . Trzeba bylo na szybko wszystko robić.. U mnie brzuch juz taki spory i twardy , a moj synek wierzga niczym dziki konik ;) aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny u mnie też jakoś mineły fajnie święta i kg do przodu napewno poszły ale sie nie ważę hehehe. Mój synek kopie rowno czasem aż tak długo że szok. Mam wizyte dopiero 4.01 ale 19.12 byłam na prenatalnych połówkowych i wszystko jest dobrze,:-) Ale mam pytanie czy was coś boli w okolicy spojenia łonowego tak bardziej po lewej stronie ( taki ból przypominający jakby siniak był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaifasolka
Szybko święta minęły ale u mnie w domu dużo osób miało troche wolnego to tak fajniej z kimś posiedzieć. Kurcze dziś poszalałam z robotą i mnie boli brzuszek po prawej nisko.. I jest twardy... Leze i pije magnez mam nadzieje że przejdzie. Dopiero 9tego prenatalne i 10 do mojego gina... Oby przeszlo... A to jeszcze pranie, zakupy, podłogi... Babeczki są głupie..(sory myślę o sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaifasolka bierz magnez ale i także no spe - działa rozkurczowo. Nie przesadaj z tym ogarnianiem chaty no będziesz sobie w brodę pluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, wiem. Słyszałam ze no-spa działa na inne mięśnie i branie tego nie ma sensu. Dzis już prace na siedząco obiecałam zrobić szaszłyki i barszczyk. Mamy bal przebierańców. Ja będę cytrynka a mąż marchewką. Mam nadzieję że będę się dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mamusie jak tam Wasze brzuszki? ;) Ja niestety odchorowałam Sylwestra, mąż pil potem ze mną spal ze względu na to ze nie bylo miejsca bo byli goście musiałam się nawąchać. Rano wstałam z bólem głowy i wymiotowałam, i tak się czułam jakbym to ja byla na kacu. Dziś jest dzień dochodzenia do siebie i moje urodziny ;) aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Aga to wszystkiego najlepszego :* ja sylwestra skończyłam ok 2, nie pobawiłam się zbytnio i żałuję że nie wybrałam innej opcji zabawy :p no ale cóż,bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego. Ja zakończyłam sylwestra o 5. Dzidzia bedzie chyba imprezowa, bo jak dzień wczesniej przygotowania mnie męczyły i brzusio bolał tak sylwestrowy bal bylo wszystko w porządku, nawet potańczyłam sobie, świetna zabawa. Życzę Wam drogie przyszłe mamy cudownego roku, obfitującego w miłość która przyjdzie na świat w maju, abyście odnalazły sie w tej ważnej roli i żeby nigdy nie brakło Wam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Jak tam dziewczyny w nowym roku? U nas nawet w miarę tylko małe problemy z nerką ale do przeżycia :) w pon wizyta i będziemy się umawiać na połówkowe :) 20 tydz i jeszcze niestety nie czuje ruchów ale to pewnie dlatego ze to pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amich
Hej. Mam pytanie do dziewczyn które biorą heparyne.... jakie macie APTT? ja zawsze miałam w normie. A dzisiaj odebrałam wynik i jest poniżej normy... bardzo się martwię. Jutro idę powtórzyć wynik a wizyte mam dopiero w poniedzialek...ehh nie wiem jak wytrzymam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u doktora rodzinnego, wszystko ok, był tylko zdziwiony ze brzuch mam wysoko pod żebrami a dzidzia nie za duża :) Za dwa tyg mam umówione USG, i jest bardzo ciekawy rezultatu :D Na szczęście nie muszę już wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Ja niestety nie mam czego się cieszyć. Zostałam pilnie wezwana na onkologie 11 Stycznia podobno pobrane wyniki są gorsze niż podejrzewano. Skonsultowałam to z lekarzem prowadzącym i powiedzial bym się przygotowała bo być może bede musiała rozważyć przerwanie ciąży by ratować swoje życie. Dziś odebrałam wyniki krwi i tam tez widać ze organizm zmaga sie z czymś poważnym.. Ale tak mysle ze gdyby naprawdę juz bylo ze mną tak zle to by wezwali mnie natychmiast. Nie tracę nadziei! aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
Aga trzymaj się!! Ciężka sytuacja. Nawet nie wiadomo co Ci doradzić. Będę się tylko trzymać tego, że Twoje życie jest moim zdaniem najważniejsze. Ale tak naprawdę nikt kto nie był w takiej sytuacji nie wie co by zrobił jakby do niej doszło. Trzymam kciuki żeby było dobrze. Do rozwiązania jeszcze jakieś 4 miesiące? Jeśli chcieliby rozwiązać wcześniej to nawet 3,5. Może akurat się uda? Mi mocno twardnieje brzuch ostatnio więc trochę w nerwach jestem. Ale jestem dobrej myśli. Maluszek już szaleje mocno w brzuchu. NIESAMOWITE UCZUCIE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Aga my już jesteśmy w 23 tyg, bo z tego co kojarzę idziemy równo. W Polsce ratuje się dzieci od 25 tyg więc jest duża szansa. Oczywiście najlepiej jak najdłużej ale jak masz to przyplacic życiem to na pewno nie warto aż tak ryzykowac. Myślę tak jak ty ze spokojnie możesz jeszcze poczekać kilka tyg. Jak będziesz się zgłaszać ram to już będzie 24 tyd. Moja koleżanka urodziła teraz w 28 tyg, były komplikacje ale po mc mała jest już z nimi w domu. Nie powiem że jest super bo dużo jeszcze przed nimi ale rokowania są dobre. Trzymam za ciebie kciuki jak mocno sie da :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU kobietki. Aga - spoźnione najlepsze życzenia! Trochę ciężko widzę :( Jesteśmy z tobą myślami x x x Ja mam ten tydzień wolny, bo córka wraca do szkoły dopiero w poniedziałek. Dzisiaj znalazłam wózek, który spełnia moje oczekiwania!! Duzo w UK jest takich co mają płytkie siedzenia strasznie i działa mi to na nerwy. Dziecko szybko z takiego wyrasta, ale chyba chodzi o modę? :P :P Matylda mój brzuszek też często twardy. Zwykle popołudniu, albo jak się przerobię. Ogólnie mam bardzo słabą kondycję fizyczną i kiepsko się ruszam :( Podziwiam kobiety, które są nadal w stanie biegać i ćwiczyć :( też bym tak chciała. Dzisiaj mam 22+3 i przynajmniej cieszę się, że dzidzia mocno kopie i szaleje w środku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny! Czytam dużo i juz w 23 tygodniu ratują dzieci, mam nadzieje ze dadzą mi donosić chociaż do 36 tygodnia, albo chociaż miesiąc Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×