Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kogo z ero nie mieliscie na mailu

Polecane posty

Gość autor tematu jestem
wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żeglarz wśród sztormowych falwyspy obserwującyna horyzoncie zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zupełnie nie rozumiem po co ktoś mówi A ( o tych internetowych oszustach) a nie dopowie B. Owszem, jest zachowaniem z klasą jeśli nasze prywatne rozmowy zostają tylko między nami, tak powinno być ale jeśli dyskutant okazał się oszustem? Czemu go chronić? Nie przekonują mnie wpisy że że nie chcesz podawać nicków bo jesteś już wolna od tego wszystkiego. Nie jesteś. Gdybyś była, całą tą sprawę pominęłabyś milczeniem; jednak Ty ją poruszasz i to połowicznie, oskarżając nie wiemy kogo, zatem odium kładzie się cieniem na każdego dowolnego faceta z forume. To bardzo nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co się z wami dzieje. Maile, privy, seksafery. Ile lat siedzicie w tym miejscu zmieniając nicki i przeskakując z jednego priva na drugi? Potem powstają takie mdłe tematy jak dla gimbazy. Ogarnijcie się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zważywszy, że średnia wieku jest 30-40, a i starsi są.Nie wstyd wam przed rodzinami, dzieci własnymi żyć życiem nicków i mailami potoczni zwanymi privami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd nam, zobacz jak Mucha czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka śmierdziuszka ponad 14 tysięcy wpisów i 33 tematy Blednygosc 8295 i 12 tematów Przyjaciel in spe 5802 i 2 tematy Iftar ponad 6 tysięcy wpisów i 11 tematów Ile lat wam tu schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolicz jeszcze każdemu wpisy z gościa to będzie podwójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dzidzia ma 16 latufa tylko mi i mojemu koledzeja myślę że do jej 18 do 10000 dobiję. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat tu piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby się śmieją bo myślą że głupie chooye tu siedzą te wszystkie maszkary z tysiącami wpisów to różne życiowe nieudaczniki które zarabiają pierdzeniem swoich mundrości na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turlaj się do redakcjiz tym problemem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że nikt im za to nie płaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 10tys ja pitole 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stare kwoczysko, które w skrócie ktoś nadgorliwie nazwał cizią, a z cizią ma tyle wspólnego co słoń ze słoń-cem, cieszy się jak szczerbaty na suchary że ma milion pińćset sto dziwińćset wpisów.To niezwykle podbudowuje ego cioci cizi , wszak kafeteryja to nie jedyne miejsce wpisów" olimpijki". Jest jeszcze Arka, gdzie to prukwisko robiło nabór na hasło na majla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Uuu, ale jad się ulał :D Pewnie z tego szczęścia, że młoda i piękna w przeciwieństwie do Ciebie, Ciziu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZ? Doprawdy w życiu liczy się nie TO ILE WPISÓW I ZNAJOMYCH MASZ NA KAFE Chyba że jesteś podstarzałą wersją fejsbukowych lajków z piórem w du// pie, które klaszcze w łapki krzycząc-wow! kolejne polubienie. Ja mam natomiast w doopie czy z kimś gadam, ja tylko wyśmiewam że srasz żarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 00 Nic nie muszę. Jeśli chcesz, to sobie dopowiedz wg własnego widzi mi się, jak ci wygodnie. Moje posty, moje zdanie, moje opinie. Swoje wyrobiłam na podstawie poznawania osób, nie nicków, i rzadko opierałam się na kafe (chyba, że ktoś ewidentnie mi nie podchodził, wtedy raczej sceptycznie podchodziĺam do bliższej znajomości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska to stara podstarzała wscibska baba która miała romans z Wilkiem :-P:-P:-D:-D Ewe pamiętaj Agent cie nie lubi bo jesteś aseksualna, wyniosła i antypatyczna starsza pani🖐️ Która bardzo przeżywa co kto pisze i zyje dopiertalaniem innym💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Tak, pomarańczko, pamiętam, spokojnie ;) A do tej wyżej: mam dziwne przeczucie, że ciebie dużo miało na mailu i nic ostatecznie ci z tego nie zostało :) Więc posraj sobie jeszcze żarem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ciebie miał Madame sizi Pudło? No chyba Andro:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Andro miał przez lata większość z was :) I chyba nie muszę ci mówić, że nie byłam w tej większości :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Nie wiem, hamak, zapytaj tutejszych młodych i pięknych, które ubijają te masła maślane :) Ja jestem stara i brzydka, więc się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, jesteś hipokrytą/tką ;) teraz piszesz, że ilość wpisów nie ma znaczenia :) to po kiego się do******lasz, że mam tyle, ile mam? ;) x No widzisz Zaintrygowany, jestem i stara i podstarzała, a co, wolno mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×