Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kogo z ero nie mieliscie na mailu

Polecane posty

Gość AgentOrange1496
Można kogoś lubić, lub wręcz przeciwnie. Tak, czy srak, nie trzeba być od razu zwykłą mendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był wierszem pisane to na stówę byłby In :D Jakby nie było spacji po przecinku to Awaria. :D Tabasko używa angielskich słów i przeciąga wyrazy :D Imp = w przekleństwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Najek z ekipą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie wolno wyśmiewać się z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończmy z tym zdrowiem dobrze? To drażliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapaliłem meandra i świeczkę dziewczyniePerseidów już nie ma, ale we mnie są chyba King Crimson wszystko mi dziś oddajeDo kapitana Cynikauważam że nikt tak się nie wyśmiewa jak Tyczytaj uważnie kapitanie;w sobotę o 16 koło Mickiewicza rzucę Ci rękawicę pod nogi i dam w mordępotem Ty wybierzesz miejscei pójdziemy pogadać ja będę sam, poznasz mnie łatwo po włosach rachunki za Ciebie zapłacę pajacu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In wtf? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacpal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy widzi kogoś kogo nienawidzi pod gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy, tylko nacpany widzi tu Cynika w ostatnich postach. Rano lizusek, wieczorem psychol. Norma na tym forum. Tepe dziunie moga juz ekscytowac sie kazda linijka postu in cpe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy, mów za siebie psychopatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik hejtuje MUCHE. POLAĆ INOWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy      w     mieście
Agent analowicz groził,że wytępi chamstwo Inowe i dał duupy jak zwykle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agent z pacyfikacją gęsi też dał d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to miętka faja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdorka :) Wiem że stacja Ratusz - Arsenał, ale godziny ustawki się chyba nigdy nie dowiem. Wilka. :D Do tej pory nie wiem, która to polana, gdzie stawić powinno się bez koszulek, z obciętymi paznokciami i jak rozumiem w bojowej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieracie psychozy czy dobrą zabawę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piątekzatem bez patosu;stoi bałwanek i wciąż się uśmiechagdyby każdy facet był taki grzeczny...dziewczyna co chwila na dwór wybiegamarchewka budzi pomysł grzeszny. :p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Mucha zawsze Tab widzi? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może w końcu na temat? Hmm? Nie wymienię jej nicka bo i tak już nie pisze, a nawet gdyby nadal pisała, po co miałbym przysparzać jej hejtu? I co w ogóle znaczy mieć kogoś na mejlu? Uprawiać z nim cyber? Pisać świństwa? Czy może mieć serce tej osoby, tak żeby zechciała żeby ją mieć nie tylko na mlecznej drodze klawiatury. Czasem pojawia się ktoś kto zadaje nam czary mary. Kiedy widzisz TEN nick , serce ci zaczyna wariować. Doznałem tego na forume tylko raz i nie miałem szczęścia żeby to pociągnąć na emajl. Nie miała go w profilu; zjawiła się na kafe znikąd i tak jak się pojawiła, tak przestała pisać. Jak w wierszu :" gdziekolwiek jesteś, jeśli jesteś"...jest Twoja czerwona sukienka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:05 ładnie to opisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaszybko się przemieniłaniektóre tak mają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co w ogóle znaczy mieć kogoś na mejlu? Uprawiać z nim cyber? Pisać świństwa? Czy może mieć serce tej osoby, tak żeby zechciała żeby ją mieć nie tylko na mlecznej drodze klawiatury. Czasem pojawia się ktoś kto zadaje nam czary mary. Kiedy widzisz TEN nick , serce ci zaczyna wariować. Doznałem tego na forume tylko raz i nie miałem szczęścia żeby to pociągnąć na emajl. Nie miała go w profilu; zjawiła się na kafe znikąd i tak jak się pojawiła, tak przestała pisać. X Podpisuję się obiema rękami, tylko ja miałam szczęście nawet dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzień mańkuta już był. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A może w końcu na temat? Hmm? Nie wymienię jej nicka bo i tak już nie pisze, a nawet gdyby nadal pisała, po co miałbym przysparzać jej hejtu? x Musiała nieźle sie skompromitować skoro boisz sie hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnien czar
poznalem tutaj sporo kobiet ale jedna wspominam z wielkim sentymentem. dlaczego? poniewaz przy niej musialem wzbic sie na szczyt by zainteresowac soba. to byla pierwsza kobieta ktora obiecalem sobie ze poznam blizej. dla niej zalozylem maila,dla niej odpalalem rano laptopa i robilem wszystko by sie nie znudzila. udalo sie. :) to byl super okres :) to bylo dawno kontaktu juz nie mamy ale mam nadzieje ze jest szczesliwa -zasluguje na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×