Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kogo z ero nie mieliscie na mailu

Polecane posty

Gość gość
Nie ma weekendów bez forum dla niektórych pięknych, młodych i szczęśliwych.Hejt?Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wytlumaczenia na wszystko o czym piszecie. Należy jedynie zadać sobie uczciwie pytanie. Ile ja czasu spędzam w cyberprzestrzeni. Jeśli nie jesteśmy w stanie wytrwać kilku dni bez obecności na forum lub jeśli nie zaglądanie wiąże się z myślami o forum to już forma uzależnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma powiedzieć żona lub dziewczyna marynarza? :P pilota samolotu transatlantyckiego? inżyniera na kontrakcie np. w Japonii? :P:P:P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jak kto, ale "gość" jest na Ero obecny o każdej porze dnia i nocy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłoby nawet zabawne, gdyby temu jednemu gościowi nie towarzyszyły zalogowane żony marynarzy :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumienie tego nie jest przyznaniem racji hejterom, którym celem jest przede wszystkim poniżenie. Jest kluczem do sukcesu i powrotu do normalności. Zawsze jest jakieś wytlumaczenie, jakie znaczenie mają praca, związki, strefy czasowe? Równie dobrze może być to wtlumaczenie dla każdego innego zaburzenia. Pytam ile jesteście w stanie wytrzymać bez udziału w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hamak i selekcja na @ A mail w profilu :D Hahahahaha debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara podobno jesteś zajęta a wbijalaś skw na maila:-P:-P Szamberium number2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hamak to ktoś na kolejnym nicku, chyba Psuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję użytkownikom za konstruktywną wymiane zdań i doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jednak sie wbijala na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo? Mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość na mlecznej drodze klawiatury powstał jej Nick :)Czy był on na literę W.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie na W. Nick z jednego słowa. Pozdrawiam Want ale to nie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W...yp...laj mendo.🖐️/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
matuzalem0325 ...jeżeli chcesz to pisz natuzalem0325@o2.pl ...niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ... Wszystko: 7623 Tematy: 2 Posty: 7621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję rozmowy... Poprz. 1 2 Nast. Samotna..529 2012.11.15 Witam. Potrzebuję rozmowy z jakimś NORMALNYM mężczyzną na każdy temat. Chodzi mi o dłuższą, anonimową znajomość. Czy jest tutaj ktoś taki? laVita 2012.11.15 anonimowa? to moze byc i kobieta, jesli tak. jestem zawsze fajna, nawet po obudzeniu... laVita 2012.11.15 anonimowa? jesli tak, to moze byc i kobieta. jestem zawsze fajna, nawet po obudzeniu... No ja jestem@ 2012.11.15 Hej Samotna..529 2012.11.15 W takim razie maile poproszę, a ja się odezwę. No ja jestem@ 2012.11.15 Podam później,teraz nie mam jak 38 latek 2012.11.15 Cześć,chętnie porozmawiam z Toba Samotna..529 2012.11.15 Podaj maila, ja się odezwę. Max Zander vel Klaun 2012.11.15 A jaka stara jesteś ? Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem Farmacja została stworzona aby przynosić zyski a nie leczyć . Nie stosowanie moich dobrych rad grozi kalectwem lub śmiercią .Bo jestem kafeteryjną krynicą wiedzy i zwłaszcza skromności . . Więcej o mnie w profilu . Samotna..529 2012.11.15 Niezbyt stara. podobno nie ma już Francji 2012.11.15 Cześć. Jesteś tak bardzo samotna, czy tak bardzo znudzona, że szukasz tu rozmówcy? Samotna..529 2012.11.15 Tak, nuda zabija, a ja chcę żyć. Samotny Romantyk II 2012.11.15 też nie mam z kim pogadać ;/ healthly@interia.eu matuzalem0325 2012.11.15 natuzalem0325@o2.pl ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubionetematy Odpowiedz na ten temat brakuje mi seksu Poprz.1 ... 321 ... 504Nast. matuzalem0325 2013.12.18 ...hmmm no parę by się znalazło...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Paige 2013.12.18 Ale i nie potwierdziłam,Naj. Jak widzisz, jestem Paige. Matu, masz dla mnie etat detektywa? matuzalem0325 2013.12.18 ale w ramach wolontariatu ... ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Prosta i zdrowa metoda pomaga zlikwidować haluksySponsorowane Prosta i zdrowa metoda pomaga zlikwidować haluksy matuzalem0325 2013.12.18 odezwiesz się natuzalem0325@o2.pl (nie ma literówki w mailu)? ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Paige 2013.12.18 To jakaś wielka sprawa? Bo nie wiem czy z moją pracą pogodzę nie_realny 2013.12.18 Paige to strach się Ciebie bać Najszybszy w mieście 2013.12.18 tez wolę jako Paige mniej liter, ale taka sobie na pomarańczowo łatwiejsze ale ważne to że wiem kim jest ta osoba Paige 2013.12.18 Nierealny, nadstaw ucho nie_realny 2013.12.18 Chcesz mi coś szepnąć na uszko? Czy może ugryźć? Paige 2013.12.18 Matu, mail zapisany jakby co matuzalem0325 2013.12.18 hahaha nie całkiem o to mi chodziło ...ale Ok ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Paige 2013.12.18 Nierealny [Ja tu tylko improwizuję ] Matu, yyy to mam się jakby co nie odzywać? matuzalem0325 2013.12.18 odwrotnie ....masz się odzywać nie czekając na jakby co ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... nie_realny 2013.12.18 Paige to chyba jak większość, zresztą ja się nie znam Paige 2013.12.18 Już teraz jasne, Matu Nierealny, bo tak naprawdę ja nic nie wiem, ja tu tylko sprzątam matuzalem0325 2013.12.18 hahahah a ja myślałem że w miarę jasno piszę a jeszcze bardziej czuć intencje ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 2013.10.10 Hehehehe uwielbiam to matu Czy ty sie nie zasiedziales aby? Co znaczy tylko do 15.W pol godzinki to mozna caly program zaliczyc. Zgłoś› matuzalem0325 2013.10.10 ....to ja pozwolę sobie poprosić perwersyjny uśmieszek, głęboki dekolt, i guziczki na maila natuzalem0325@o2.pl (pomyłki w mailu nie ma) ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Zgłoś› matuzalem0325 2013.10.10 ...tylko troszeczkę się zasiedziałem, ale to nie moja wina ... ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Zgłoś› hajabuza93 2013.10.10 Matu wiesz,ze sie niespodziewalam takiego posta? A drogowskaz dojrzalam juz wczoraj czy przedwczoraj.tylko to nie tak hop-siup.mimo slabosci. Ty otworzyles stowe.przypominam. Zgłoś› matuzalem0325 2013.10.10 wiem, że się nie spodziewałaś, czasem jednak każdemu odbija ...o 100 pamiętam, ale pamiętam też co napisałem ...i nadal jestem cholernie ciekaw... ...mąż to taki człowiek, który może zapomni czasem o Twoich urodzinach czy waszych rocznicach ...ale zapomni również o Twoich siwych włosach i zmarszczkach ... Zgłoś› hajabuza93 2013.10.10 Wiem ze jestes. Wiecie co? Moj maz bedzie dzis biedny...rozochocilam sie tu przy was do szalenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co namawiacie ją do podania nicków? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu babskiej solidarności powinna podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za jedną osobą nie utrzymuję tu kontaktów. Spokojnie, kontakt dawno się urwał i już wspólnie nie planujemy, jak tu wyławiać ostatnie ogniwa łańcucha pokarmowego. Tyle się tu tego gowna na mrowiło, że aż trudno na kogoś z "ambicjami" nie nadepnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskiego nicka nie zdradzę
Chciałem poznać mailowo Samansarę i 4Imperium, ale obie mnie olały 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś kilku osób jestem ciekawa, po prostu ciekawa.Nie na tyle, by dążyć do priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj nick może ci dadzą adresy mailowe, są łatwe dobrze ciagną pisdusiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp jest bardzo wyrazista i widać, że dobrze się w życiu bawi.Takie kobiety zawsze będą hejtowane, szczególnie przez pomyłki losu. Imperium, jeśli zajrzysz kobiecy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×