Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodnik znaczy skreślony?

Polecane posty

Gość gość

Takie pytanie do pań po 30stce z czystym kontem ( nie rozwódki i bez dzieci) czy rozwodnika automatycznie skreślacie czy bierzecie pod uwagę jako kandydata do związku? Czy tylko pod pewnymi warunkami formalnymi czyli brak dzieci, dobry status majątkowy, dobra praca..itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod warunkami tak, ale sporo tych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem że nie ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma dorosłe, samodzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w ogóle facet z dziećmi odpada. Nawet dorosłymi i samodzielnymi. Dzieci to coś co wiąże mężczyznę z kobietą na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie skreslam . Domysl się dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w to, że dla 30stek lepszy kawaler to tez ciężko uwierzyć...Jeśli tu mówimy o facetach 35-40l. Bo po 40stce wolni faceci to wszelkiej maści rozwodnicy lub dziwacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety po 40 to wspaniale, zadbane, skrzywdzone przez los (czytaj mężczyzn) Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnik to ciezki kaliber malo ktora kobieta bierze rozwod z byle jakich powodow albo alkoholik albo tyran, albo cos gorszego po co ci mloda i bezdzietna? jednej juz zycie zmarnowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, zadałeś pytanie i masz przykłady np. tej bezmózgowej lafiryndy [dziś Zakodował jej się w głowie, że wszyscy faceci są be... Przez pusty łeb jej nie przejdzie, że jest cała masa rozwodników, którzy się rozeszli z wyłącznej winy pozwanej. Inna grupa wypowiedzi to potencjalne stare panny i zaczną śpiewać inaczej, gdy zegar biologiczny zacznie szybciej tykać i zbliżać się do 50 a one dalej będą panienkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki mówią, że rozwód z winy męża to 20% rozwodów a z winy żony o 3%. Jest dysproporcja ale też bywa, że jakaś zimna suka komplikuje życie facetowi i dziecku/dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie facetem jestes co? pieknie chamska i wredna odpowiedz, przesiaknieta agresja;) zapewne do żony mowisz podobnie, lub bedziesz mowic jesli znajdziesz odpowiednio zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jestem facetem, co zresztą nietrudno się domyślić, który po 26 latach małżeństwa otrzymał taki wyrok jak napisałem powyżej. Jak czytam takie posty, jak ten [dziś , to trudno opanować emocje, bo ta kobieta nie zasługuje na jakikolwiek szacunek od normalnych mężczyzn. broń mnie panie boże, bym nigdy nie miał "przyjemności" spotkania tak skrzywionej mentalnie kobiety. O mój sposób wyrażania szacunku do kobiet nie musisz się martwić, szanuję kobiety, ale nie toleruję paranoidalnych feministek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie dziwie sie ze zona uciekla od ciebie widac po twoich wpisach jakie z ciebie ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekła? dobre :) Łaskawy sąd to potwierdził w orzeczeniu, dlatego, że uciekła uznał ją winną :) Tak to jest jak za żonę bierze się modelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kobiety po 40 to wspaniale, zadbane, skrzywdzone przez los (czytaj mężczyzn) Laski Dobrze prawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ma dzieci nawet dorosle to jest skreslony. taki facet zawsze na pierwszym miejscu bedzie stawial dzieci,beda dla niego najwazniejsze. w zwiazku wazne sa tez sprawy finansowe i wiadomo,ze w ukladzie kobieta bez dzieci i facet z dziecmi(nawet samodzielnymi i doroslymi) kobieta zawsze traci. byl tu nawet na forum temat kobiety bezdzietnej ktora zwiazala sie z facetem z dziecmi i opsywala jak to wszystko u niej wyglaalo i rozowo nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś za coś, a jak być powinno, powinien zapomnieć o rodzinie? Ona jest świadoma sytuacji.... chyba, że jest do bólu pragmatyczna, ksobna, ale w takim przypadku po co jej jakikolwiek związek? Związek partnerski, gdzie daje się nie bacząc na zyski. Kup mi słonia, to będę cię lubiła..... brrrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem rozwodnikiem, zapomnialo mi się dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durne pytanie? Skoro dla Ciebie rozwodka i/lub z dziećmi jest skreślony to Ty też jesteś. Ja bym gościa z takim podejściem nigdy nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam fakt rozwodu nie jest wg mnie dyswalifikujący, ale interesowałyby mnie przyczyny tego rozwodu. Nie związałabym się z człowiekiem, który zdradził żonę/porzucił dla innej lub został porzucony z powodu np. nałogów, przemocy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnik na dodatek z dziecmi nie wrozy nic dobrego zawsze na pierwszym miejscu beda dzieci zawsze byla zona bedzie w jego zyciu obecna jak rozwodnik to niech sobie szuka tez rozwodki :P a nie za wolne dziewczyny sie bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że dają się przer***ać zanim się rozmyślą. Zresztą obydwie strony wiedzą że tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co macie przeciwko seksowi, nie podoba wam się , czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, skreslony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zastanawiam, kto rżnie te wszystkie rozwódki. Jakieś popaprańce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik to taki ktory nie dał rady i sie wydało ze: jest dzi/wka/rzem, alkoholikiem, brutalem, nudziarzem, impotentem lub niezaradna pipa , oszustem, syfiarzem, maminsynkiem lub w seksie samolubem. Która by takiego chciała? Zrób sobie rachunek sumienia i przyznaj sie którym z w/ w okazałeś sie ty ...odrzucie z ego orangutana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dodać do tego nalezy jeszcze chytrusa- sknerusa ktory rozlicza zonę z tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skreślałam nigdy rozwodników. Sama się z takim spotykałam, miał małe dziecko, nigdy się nie ożenił z jego matką. Nie przeszkadzało mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam kto obciąga żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×