Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morning_coffee

Play na Kartę, Internet

Polecane posty

Dziewczyny, takie mam pytanie do tych z Was , które mają tę ofertę, czy Wam też pobiera takie wielkie pieniądze za Internet? Niedawno się doładowałam za 50 zł. Parę dni później zauważyłam, że prawie połowy tych pieniędzy już nie ma. Weszłam na Play24 i zobaczyłam, że to właśnie za Internet, podczas kiedy praktycznie zawsze łączę się z Wi-Fi, raz pokazałam koleżance parę rzeczy na fb przez telefon i tyle. Dziś znów już nie miałam praktycznie pieniędzy, a od tamtego czasu już byłam ostrożna i w zasadzie może raz weszłam bez łączenia z W-Fi, a tu w necie znów mi pokazuje, że wchodziłam 3 razy. Nie rozumiem o co chodzi. Też tak macie? Powinnam to wyjaśnić w salonie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam, ale to w telefonie muszisz sobie zmienic w ustawieniach cos z siecia komórkowa...chyodzi o to ze jak dostepne jest wifi to nie pobiera ci kasy. Tez tak miałam ze w kilka godzin zeżarło mi cała kase dosłownie. I za kase sie nie opłaca....lepiej kupic sobie pakiet danych np 5gb i z niego korzystac niz miec cos na karcie i z tego niech pobiera. Poza tym sa apki które samoczynnie sie aktualizuja itp...wiec nawet nie wiesz ze pobiera kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelq
Kojarzę, że w w play24 możesz sprawdzać swoje połączenia, nawet te internetowe. Wtedy dokładnie będziesz wiedzieć, które aplikacje zżerają Twoje pieniądze. Akurat play jest solidną firmą, więc to musi być kwestia ustawień w Twoim telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommelier
Nie mialam takiego problemu a z play korzystam od bardzo dawna. Tylko mi chłopak wszystko poustawiał to nie wiem czy u Ciebie tez nei trzeba na coś zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×