Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porquetevas

sporty ekstremalne

Polecane posty

Gość porquetevas

Dziewczyny jakie sporty ekstremalne uprawiacie/chciałybyście uprawiać? mnie od zawsze kręciła jazda terenowymi samochodami po jakis megatrudnych terenach :D co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przer*****ie twojego mikrofiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeva
ale bym sobie pojezdziła takim dżipem albo na crossie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka8
ja zawsze chciałam skoczyć na bungee ale jakoś mi przeszło teraz jak zobaczyłam to z bliska bo znajomy skakał. To chybba jednak zbyt niebezpieczne. ale takimi samochodami bym sobie pojeździła. Muszę namówić lubego zeby kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabelka
na początku nie trzeba kupować wystarczy sie zalapać do jakiejś grupy która jeździ na rajdy. tam sie można nauczyć jeżdzić takim autem i poznaje sie też fajnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka94
ja ostatnio byłam na takim wypadzie z moim chłopakiem. zna paru gości ze spartan ast w krakowie i zapytał czy chce jechać. z początku nie chciałam ale teraz męczę go cały czas żeby jechać znowu :D polecam naprawde świetna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspinaczkasia
Ja lubię wspinaczkę. kiedyś na ściankach a teraz wchodzimy po skałkach na Jurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
off-road jest niesamowity! ja uwielbiam, mąż pasjonuje się także i czasem razem jeździmy. Myślimy aby na jesieni kilku znajomych wkręcić w wyprawę pod znakiem 4MATIC :D bo wystarczy spojrzeć na te samochody - http://mercedes4matic.pl/samochody. No coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoriusus
ulka a nie wiesz, czy znowu czegoś nie organizują w spartan? chętnie bym się zabrał na taką wyprawę, a jakoś nie umiem znaleźć informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoriusus
dzięki, marzy mi sie wyjazd zimowy najlepiej chociaż to pewnie będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorterLager
spróbuj się załapać na jakiś jesienny przejazd se spartanem, lepiej wtedy poćwiczyć (najlepiej jak jest sucha jesień czyli w sumie teraz) niż zagrzebywać się w śniegu co kilkadziesiąt metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejman
a ma ktoś jakieś fotki z ich wypadów? chciałbym zobaczyć jak to wygląda w akcji :D A najlepiej jakieś filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garond
no zajrzałem na ten funpag i zobaczyłem jak ostatnio pokiereszowali swojego patrola :P nadkole odleciało całe i chyba trochę bok przerysowali przy jeździe na jaworzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoprightthere
teraz mają nowe cacko :P tego hummera h2. pamietam jak w need for speedzie jeździłem nim, chociaż prowadził sie fatalnie, ale wyglądał jak bestia. A tutaj warsztat tak blisko mnie ma prawdziwego. chyba odwiedzę spartan ast i ładnie poproszę o rundkę hummerem. Jak myślicie zgodzą się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ribit
Jak bym miała taki wóz to bym sie w życiu nie zgodziła. Ale próbuj, może akurat będa mieli lepszy dzien i pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam kajakarstwo. Bardzo mi to pomaga teraz jestem na etapie zamawiana swojego kajaka bo poprzedni był wypożyczony. Jka by ktoś szukał dobrej firmy która zrobić nam takie cudenko do pływania to zapraszam do nich www.koza.info.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym zacząć nurkować ale jak patrzę na ceny sprzętu chociażby na http://tri-magic.pl to wiem, że jeszcze sporo pracy przede mną nim będę mógł sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajakarstwo to fajny sport.... idzie lato wiec można ruszyć na kajaczki a taki własny kajak to fajna sprawa. Zobaczę ofertę na tej stronie http://koza.info.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem tego zdania, że swój kajak to swój. Ja lubie kajakarstwo i tez sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy ekstremalną rodziną, przyznaję, w ten weekend planujemy wycieczkę quadami po okolicznych polach razem z mężem i dzieciakami. A sprzęt serwisujemy i sprowadzamy z firmy www.sklepbrp.pl ze względu na lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×