Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tatuaże kojarzą się z seksem?

Polecane posty

Gość gość
Za moich czasów złodzieje się tak oznaczali. Mieli dla siebie wskazówki. Może nie jest za późno na zmianę myślenia i tylko krowa nie zmienia poglądów ale mi moje podejście odpowiada. Dziary sznyty i połyki to kryminał a ja jestem córką policjanta.I czuję się bezpieczna kiedy się od tego odcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to są tatuaże, a nie dziary. Sznyty to z zasady blizny po samookaleczaniu i wiele osób z dobrych domów które borykały się z depresją je ma więc to brzydko z twojej strony równać to z patologią, a to ostatnie to nawet nie wiem co to jest. Angle - myślę, że kłamiesz i cieszę się, że zdecydowałaś się opuścić ten temat. Niepotrzebna nam jest kolejna bajkopisarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu może podobać się taka wybazgrolona szmata. Straszny obciach te tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom lepszym od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być jakimś tłumokiem żeby dać sobie wpakować farbę pod skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kojarzą się? Mnie z więzieniem i wyrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze, ze widzac dobrze wykonane, kolorowe tatuaze na mlodej osobie myslicie o wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy chyba nie potrafią normalnie rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wyobrażam sobie złodzieja z kolorowym ptakiem na ramieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wytatuowani ludzie maja coś nie tak z mózgiem. Upstrzone w kolory ciało, nie wygląda apetycznie, zwłaszcza jak do tego ubierze takie ludzkie dziwadło kolorowe ciuchy, a część tego tatuażu wyłazi spod sukienki, podkoszulka, krótkiej spódnicy lub spodenek. Wieś tańczy i śpiewa i woła o pomstę do nieba. Widziałem różne dziwadła obmalowane od stóp do głów, ale nadal uważam, że tatuaż szpeci, i sprawia, że mam ochotę splunąć na taka osobę. Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony zarzucasz tym ludziom "problem z mózgiem", a z drugiej prezentujesz niezrównoważenie emocjonalne mówiąc o pluciu na ludzi którzych wygląd ci się nie podoba? Czyżby projekcja własnych problemów psychicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaze kojaza sie z seksem bo zli faceci je maja a kazda chce takiego niegrzecznego chlopca. Tatuaze kreca kobiety ale kobiety mowia ze nie bo kobiety tak maja jedno robia a co innego mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dościawdczenia wiem, że nie tylko źli chłopcy mają tatuaże. Poza tym kobiety też je mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz kolorowe ciuchy też są obrzydliwe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejcebok.pl/PeTiKou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejcebok.pl/PeTiKou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kręcą niegrzeczni chłopcy potwierdzam, tatuaż podbija atrakcyjność samca ale odwrotnie tak się nie dzieje. Mężczyźni lubią niegrzeczne dziewczyny, ale z gładką skórą!!! że tez kobiety są takie durne i bezmyślnie to kopiują a potem wyglądają jak żulerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, jestem wytatuowaną kobietą i na powodzenia nienarzekam. Gdybym chciała spokojnie mogłabym sobie kogoś znaleźć, ale jestem już zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno podobają się tym wytatuowanym wlaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to straszna wiocha i robią go te osoby które chcą być postrzegane jako bardziej sexy. Zazwyczaj są to szare osoby, które w ten sposob podbijają swą atrakcyjność. Pustka w środku, mimo posiadania tatuaż dwie łaski bzykaly się słabo. Dałem się trochę nabrac, tyle tylko że zgodnie z opinią poszły łatwo do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważasz, że trochę generalizujesz? To raptem dwie osoby. Bycie seksownym to też rzecz względna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miały te tatuaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×