Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tatuaże kojarzą się z seksem?

Polecane posty

Gość gość
14.40, brak indywidualizmu, rozchwianie emocjonalne- to nie patologia. Czytaj dokladnie. Dodam jeszcze brak wyobraźni, bo ciało w starszym wieku z tatuażami wygląda po prostu ohydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualizm to rzecz względna i wcale nie jest to specjalna zaleta. Oryginalny wygląd to coś co może być ważne dla zbuntowanych nastolatków, a nie dorosłych ludzi. Dla mnie liczy się to czy coś mi się podoba, a nie czy ktoś to ma. Zarzucanie rozchwiania emocjonalnego ciężko skomentować - jest to po prostu za niski poziom. Tatuaże w żaden sposób nie odzwierciedlają emocji bo i jak? Wreszcie - tobie się może stare, wytatuowane ciało nie podobać, mnie to absolutnie nie przeszkadza i nie uważam tego za ochydne. Nie zakładaj więc, ze ktoś nie myślał o przyszłości robiąc sobie tatuaże. To wszystko jest tylko w twojej (ograniczonej) wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie taturze kojarza mi sie z osobami Którym sie nudzi w zyciu, lub są niedowartosciowane i mysla ze jak se zrobia tatuaż to zostaną ''zauwazeni'' . I zostaja zauwazeni - jako patologia , najnizszej z warstw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALBO Z MENELSTWEM! ZOBACZCIE ALIZEE... CO ZA PUSTAK!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"taturze"...nic dziwnego, że ci się wszystko z patologią kojarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób tatuaże świadczą o rozchwianiu emocjonalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona to jedno z bogatszych miast w Polsce jest małym miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona to jedno z bogatszych miast w Polsce jest małym miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona to jedno z bogatszych miast w Polsce jest małym miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona to jedno z bogatszych miast w Polsce jest małym miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
punkówy też wam się z dresiarami kojarzą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis na plaźy widzialam mezczyznę w kolorowym ponczo? bluzce nietoperzu? Nie wiem , jak to nazwać. Szedl brzegiem morza, wyglądał jak z lat 70, a mial na oko ze 30+. Pewnie się sobie podobał. Podobnie jest z tatuazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dobrze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie była też kobieta której się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby z tatuazami chca sie ostro rypac bez zobowiazan wiem z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz tatuaża na fiutolu? Chętnie ci go obspermię cipciusiu mój niedorżnięty <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak mnie widzą zależy między innymi od tego w jakim środowisku sami się wychowali i jakie mają skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luźno znam tylko kilka osób z tatuażami. Nie rozumiem tej mody, czy upodobania do znakowania się na trwałe. A może z nadmiaru kasy ludziom się w tyłku przewraca, i już nie wiedzą, co mają że sobą zrobić? Nie wiem... Sąsiadka, młoda, szczupła zgrabna. Żona, matka. W upał wyszła w podkoszulku na ramiączka. Szok! Jedna ręka od ramienia po przegub cała! w tatuażach, bez skrawka czystej skóry. Jestem zdrowa na umyśle i patrzę na jej rękę z przeraźeniem. Czasem odwiedza ją siostra, tez ponakłuwana. Kobiety oszalały. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie takiego w tym przeraza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tatuaze, zwlaszcza duzo widocznych i kolorowych kojarza sie: -Z artystami, -Z przestepcami i polswiatkiem, -Z ludzmi wolnymi* *Przez to ostatnie okreslenie rozumiem ludzi, ktorzy sa buntownikami i w pewien sposob znalezli spobob zeby zyc poza system i normami spolecznymi. Do czego oczywiscie zaliczaja sie takze dwie poprzednie grupy. Do tej grupy mozna zaliczyc geniuszy, a takze dewiantow czyli przestepcow itp. Z seksem? Wbrew pozorom tatuaze w zaden sposob nie kojarza mi sie z seksem, prostytucja, wyuzdaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe podejście. Sama nie jestem ani artystką (chociazbym chciała), ani tym bardziej kryminalistką, a mimo to wydaje mi się, że jestem w miarę wolna - na tyle na ile jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam- z przerażeniem, a powinnam z obrzydzeniem. Ręka jak skóra węża albo jakiegoś gada. Ludzie "wolni"? Czyli anarchiści nie uznawający porządku prawnego ani społecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna byv wolnym uznajac porzadek. Moje zycie we wszystkich aspektach mogloby byc wzorem do nasladowania. I mam tatuaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym wiedzieć o co z tą anarchią chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×