Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość Ola
O a ja się zupełnie na tym nie znam, muszę poczytać o tych metodach. Ja właśnie wolę mieć cc, myślałam nad tym długo, czytałam. Tylko że trochę mnie dziwi, że już tak powiedział, bo czytałam że dziecko nawet w 35 tygodniu może się jeszcze obrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też poinformował chyba w 33 tygodniu, dawał szansę że do 35 będzie czekał z decyzją, a że po 35 to tylko jakiś procent tych dzieci się odwraca. U nas był jeszcze problem z tym, że malusia nie miała dużo miejsca i nastawial mnie na cc. Ja chciałam naturalnie ale teraz nie żałuję. Dobrze to zniosłam, doszłam szybko do siebie i z dzieckiem nic nie było. Liczy się nastawienie też, owszem ciężko jest wstać, bo wrażenie jakbyś się dopiero uczyła chodzić ale to u mnie była kwestia godziny i wstałam i poszłam pod prysznic. Co prawda mąż mi pomagał, trzymał za rękę i potem mnie mył, bo nie mogłam się zchylac ale na 3 dobę już wróciłam do domu i sama się ubrałam, weszłam po schodach i nawet już się sama wykapalam w domu:) także ja nie żałuję:) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola jakjak juz sie zacznie porod to bedziesz miala to gdzies czy cc czy sn czy cie bedzie bolec czy tez nie ile czasu bedzie trwał wiesz co bedziesz miala w glowie? Zeby dzidzia byla zdrowa i zeby moc ja wkoncu tulic. Pamietam jak u mnie porod sie zaczal poszlam do szpitala3km i powrot 3 spowroten maz w pracy poza zasiegiem brat na wyspie a ja cieszylam sie ze na jutro porod wywolaja ale zanim doszlam do domu zaczely sie silne skurcze i dobrze ze maz wrocil zawiozl do szpitala i jedyne co sie liczylo aby Dominik byl juz z nami. Wiec to nie na znaczeni ja tez sie balam ale wtedy to malo wazne bylo. Dzisiaj mimo ze dominik mi wynagradza caly ten bol noce nie przespane przez pierwszy miesiac nie zdecyduje sie na kolejne dziecko bo mam traume po porodzie kazdy z moich Znajomych mowi ze dlugo rodzil bo max 13godzin a ja 21i to 15bez znieczulenia. Ewbela jak synek ma na imie ktorego lipca sie urodzil? Mielismy razem jakos terminy temu pytam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia ja też mam traumę i wiem ze nigdy nie zdecyduje się na drugie dziecko. Samo cc to było coś strasznego a pierwsze trzy miesiące też nie dużo lepsze. Pamiętam jak tak chyba po miesiącu byłam już tak wykończona tym ciągłym płaczem , zadzwonilam do męża do pracy ze natychmiast ma wracac do domy bo nie daje rady. Trwało to chyba trzy miesiące potem mała była coraz lepsza ale trauma pozostała. Teraz ma już prawie rok 8 zębów i jest wesołym dzieckiem ale co przeżyłam to moje. Dobrze że choć od początku spała w nocy bo wtedy człowiek mógł wypocząć. Teraz jest super ciągle pokazuje coś palcem, wiele rzeczy już pamięta. W swoim pokoju gdy pytam jak gdzie są misie, okno i inne przedmioty to wszystko wie. Ostatnio byłam w szoku bo dorwala rurę z odkurzacza, patrzę co robi a ona szura po dywanie tak jakby odkurzala czyli obserwuję moje zachowanie. Niedawno odprawialismy chrzciny a już roczek za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ja zalorze grupe ale musze miec kogos z was w znajomych. Wiec szukajcie mnie pod nazwa ewelina ewelina mam czarne wlosy na zdieciu;) zawsze mozecie napisac swoje imie i nazwisko to ja was poszukam i zaprosze grupa bedzie sie nazywala tak jak tu na forum:) to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela to znajdz mnie ala ala mam bez zdjec pozniej jak nie znajdziesz podesle link bo ja coe nie moge wyszukac asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Dziewczyny ja nie mogę was znaleźć, ja u siebie mam imię i nazwisko to wolę tu na kafe nie pisać, różne tu osoby zagladaja. Asia jak nie masz zdjęć ani nazwiska to daj link do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak Ola:) i szukam szukam i znaleźć nie mogę:/ Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ja wyslalam zaproszenie do ala ala ale to chya nie asia:/ dobra dla was zmieniam na fb na ewelina ewbela napewno teraz sie uda znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
hej dziewczyny gr na fb utworzona jezeli mnie nie mozecie znalesc to wpiszcie ta sama nazwe co na forum / czekamy na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie mogę Was znaleźć ;/ możecie dać link do tej strony na fb? Jestem bardzo ciekawa co u Was słychać ;) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j u a x
no i ja nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka26
Witam was...czy jest tu dziewczyna ktora starala sie przy niedoczynnosci tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Ja zagladam na takie strony,ale chyba nie jestem zbyt mila widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×