Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie we Wrocławiu na zabieg odmładzający?

Polecane posty

Gość lutka56
Kurcze brzmi nie za fajnie, ale z teorii wygląda na to, że zabieg godny uwagi. Warto zerkać chyba na takie zabiegi, zwłaszcza, że przecież poprawiają nasz wygląd. Ekstra sprawa. A jak się czułaś po tym zabiegu? Jakieś skutki są uboczne? Może też bym się wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka65
Trochę skóra była zaczerwieniona przez kilka godzin, ale tak to dosyć dobrze się czułam. Słyszałam, że zaczerwienie może kilka dni być, ale mało co spotykane. Osobiście polecam, ekstra zabieg. A pani w Coco-time ten zabieg rewelacyjnie wykonała z precyzją i wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka56
Moim zdaniem taki zabieg może być naprawdę fajny z tego co piszesz. Chyba muszę się tam wybrać i umówić na wizytę. A może akurat mi doradzą coś. Nie zawsze do każdej osoby dany zabieg sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka65
I jak odwiedziłaś ten salon Coco-time we Wrocławiu? Umówiłaś się na wizytę? Jaki zabieg odmładzający wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka56
Tak umówiłam się , akurat zabieg na sam początek wybrałam delikatny, oczyściłam skórę peelingiem chemicznym, skóra stała się bardziej wyrazista i pełna wigoru. Umówiłam się jednak na następną wizytę, na Hialurox myślę, że będzie moja twarz wyglądać młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka65
To fajnie, ciekawe czy to boli? Takie zabieg często kojarzą mi się z igłą, chociaż coraz więcej zabiegów wykonują laserami teraz. Może akurat nie będzie tak źle. Trzeba na coś się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka56
Tak naprawdę zależy wszystko od wytrzymałości na ból. Każdy ma inne odczucia i inną skórę. Ja z salonu Coco-time we Wrocławiu jestem zadowolona i nie jeden raz na pewno odwiedzę jeszcze to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola788
Ja we Wrocławiu dobrze wspominam salon kosmetyczny Coco-time we Wrocławiu. Mają tam miłą obsługę, dużo propozycji ciekawych różnego rodzaju. Nowoczesny sprzęt. Czasem na termin trzeba trochę czekać, ale warto, bo w pakietach jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara98
To prawda co do salonu Coco-time nie mam zastrzeżeń też, byłam tam na zabiegu depilacji i manikiur i jestem zadowolona w pełni. Moim zdaniem każdy powinien zainwestować w coś takiego fajnego i praktycznego dla piękne swojego ciała. Zabiegi na wysokiej klasie sprzętu. Sama teraz zastanawiam się nad zabiegiem na oczy. Co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara98
No zabiegi na okolice oczu są potrzebne, bo nie raz nasza cera wygląda naprawdę źle. A okolice oczu najczęściej pierwsze się starzeją, bo są delikatne . Właśnie myślę o zabiegu Innowacyjny zabieg modelowania skóry poprzez intensywny lift thermage. Ktoś z was wykonywałam taki zabieg? Ile trzeba takich serii zabiegów na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka89
Ja raz pytałam to nawet seria zabiegów 6-8 razy, ale czasem wystarcza 6 jeżeli nie ma dużo o odmładzania. Ceny różne w zależności czy pakiet czy osobne zabiegi. Najlepiej zadzwoń sobie do nich i się dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara98
To muszę coś pomyśleć o pielęgnacji mojej skóry wedle czegoś takiego. Czasem jest taka potrzeba, aby coś takiego wykonać , cera młodsza nawet o parę lat. Jestem jeszcze ciekawa jak długo utrzymuje taki się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka899
A widzieliście w Coco-time we Wrocławiu taki zabieg jak: Wyprawa w głąb Ziemi Ella Bache ? Coś dla relaksu, odpoczynku. Jestem ciekawa jak to jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florka89
Ja byłam nawet razem z partnerem, bardzo fajny seans. Odpoczynek, relaks gwarantowany. Sprawdza się takie coś rewelacyjnie. Moim zdaniem warto czasem pomyśleć o Sobie i zrelaksować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola889
Mój pewnie by się nie wybrał na coś takiego. Ale zastanawiam się nad jakiś fajnym zabiegiem odmładzającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florka89
Może wampirzy lifting? Słyszałam dużo na jego temat dobrych opinii. Wydaje mi się, że coś dobrego dla Ciebie, jak chcesz poprawić wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola889
Jak dla mnie taki zabieg trochę źle brzmi, ale czytałam o nich sporo. I muszę nad tą metodą pomyśleć poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka799
Moim zdaniem nie przerażaj się nazwą tylko się wybierz, nie będziesz żałować. Ja nie żałowałam , efekt jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka45
A taki zabieg odmładzający jest bardzo jakiś inwazyjny? Ja mam sporo zmarszczek wokoło oczu, chciałabym to zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka799
Nie jest. Jest to małe ukucie i uzupełnienie przeważnie. Sprawdza się takie odmłodzenie w wielu przypadkach. Osobiście lubię takie zabiegi bo są one widoczne szybko i utrzymują się długi czas, a nie trzeba operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem fajnie korzystać z usług http://www.studioessenza.pl/pl/ to sprawdzone przeze mnie miejsce możesz tutaj skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej albo zdecydować się na świetne zabiegi kosmetyczne w wielu z nich kosmetyki dobierane są indywidualnie dzięki czemu efekty są oszałamiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Swietna oferte zabiegow maja medilaser.pl. Ja ich uwielbiam i polecam wszystkim kolezankom. Zadna nie narzekala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka45
To muszę spróbować takiego zabiegu wydaje mi się, że będzie on praktyczny i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulita78
Spróbuj bo ja teraz byłam na oczyszczaniu i idę w najbliższym czasie na zabieg odmładzający i przyznam, że jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka45
No ja jakoś muszę się zgłosić pod koniec tygodnia, aby wyglądać jakoś po takim oczyszczeniu , bo słyszałam, że skóra może być zaczerwieniona od tego a weekendy mam wolne akurat, to by zdążyła się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda83
We Wrocławiu - wspomniany Coco Time jest świetny. Ceny mają ok i często dodatkowe promocje. Jeśli chodzi o same zabiegi to jak nie masz doświadczenie to nie strzelaj w ciemno. Powiedz na miejscu z czym chcesz walczyć, a tak dobiorą Ci skuteczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Też mam same dobre doświadczenia z salonem Coco Time. Pełen profesjonalizm. Z tego co wiem to można się u nich umówić na bezpłatną konsultację. Dobiorą odpowiedni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elawroclaw
A jaki dokładnie zabieg Cię interesuje? Bo ja podobnie jak koleżanki do Coco Time chodzę we Wrocławiu. Oni chyba mają najszerszą ofertę różnego rodzaju zabiegów. Ja korzystam z infuzji tlenowej. Taka profilaktyka przeciwzmarszczkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betul33
Jeśli w Coco-Time to od siebie mogę zaproponować Regeneris u nich. To tzw. wampirzy lifting, zabieg, gdzie wykorzystywane jest Twoje własne osocze bogatopłytkowe. To jest wstrzykiwane pod skórę. Pobudza regenerację tkanek i produkcję kolagenu. Efekty rewelacyjne. W Coco-Time zabieg robią bardzo profesjonalnie - w higienicznych warunkach. W mojej ocenie sam zabieg nie jest tak bolesny jakby się mogło wydawać, a efekty są tego warte. Jak raz zrobisz to z pewnością będziesz robiła regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×