Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie we Wrocławiu na zabieg odmładzający?

Polecane posty

Gość Agula39
Ja w Coco-Time miałam robioną karboksyterapię. Na różne części ciała. Działa także w przypadku zmarszczek. Świetnie rewitalizuje skórę twarzy, szyi, okolice oczu. Terapia dwutlenkiem węgla to spora nowość na naszym rynku, także fajnie, że są gabinety jak Coco-Time, gdzie można z tego skorzystać. Zabieg jest idealny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na stronie salonu są fotki pokazujące efekty zabiegu. W mojej ocenie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaKa
Z fajnie działających zabiegów to w COCO-TIME mają Regeneris. Regularnie korzystam. Czasami można spotkać nazwę wampirzy lifting. Do zabiegu używane jest własne osocze bogatopłytkowe. Jest ono wstrzykiwane w skórę. Zabieg jest stosunkowo szybki i daj***ardzo dobre efekty jeśli chodzi o wypełnienie zmarszczek i regenerację skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina36
We Wrocławiu idź do COCO-TIME. Jeśli chodzi o zabieg odmładzający to podpytaj o Hialurox. Świetny na bruzdy i zmarszczki mimiczne. Zabieg jest bezpieczny. Nie ma igieł. Nie ma krojenia. Wykorzystywany jest laser i nanożel hialuronowy. Skóra wygląda po zabiegu dużo lepiej – zmarszczki znikają, a skóra zyskuje na jędrności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela37
Miałam okazję u nich robić ten Hialurox. Efekty mega. Dokładnie takie jak obiecywały panie z COCO-TIME. I co mogę powiedzieć – polecam. Sama mam awersję to mocno inwazyjnych zabiegów. A Hialurox to jak piszesz laser i żel. Bez bólu i szybko. Na wampirzy lifting bym się nie zdecydowała, ale dużo o jego skuteczności też słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
adela37 ja też miałam obiekcje w kwestii tego wampirzego liftingu ale okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) jestem już 3 miesiące po zabiegi ( też w coco-time ) i efekty są dużo lepsze niż się spodziewałam także warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Dziewczyny a czy któraś z Was miała już okazję robić sobie oxybrazję ? Widziałam, że w mają to w ofercie w coco-time i słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat jego skuteczności. Ogólnie rzecz biorąc to taki peeling mechaniczny z wykorzystaniem soli fizjologicznej i powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altikaa
oxybrazji nie miałam ale jestem świeżo po zabiegu FOCUS RF - THERMALIFT. To bardzo nowoczesna i przede wszystkim nieinwazyjna metoda na modelowanie ciała i twarzy. Generalnie chodziło mi przede wszystkim o poprawę napięcia skóry twarzy ( szczególnie okolic oczu ). Zabieg trwa około 60 minut, oczywiście trzeba poddać się serii ( 6-8 razy ). Ja mam dopiero 2 za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinna
Ja mogę polecić wam klinike Estetica naprawdę fachowa obsługa. Byłam na depilacji laserowej i zastanawiam się właśnie nad wypełnieniem zmarszczek. Jak myślicie lepiej użyć kwasu hialuronowego czy tego co pisała koleżanka wyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Salon Urody Beata Trawińska, najpierw poszłam na darmową konsultację gdzie kosmetolog zbadał moją skórę i zaplanował plan działania na miarę moich możliwości finansowych również :D Jestem po pierwszym zabiegu Skin master z kwasami i efekt już jest super ,skóra odświeżona , rozświetlona a to dopiero wstęp także nie mogę się już doczekać efektów! Nie wspomnę o wystroju salonu i sprzęcie.... <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diska

Fajne zabiegi odmładzające na buzię robi mój ekarz. ale on ma także dobry wypelniacz Restylane Skinbooster i jestem bardzo zadowolona, skóra jest rozjaśniona, elatyczna i bardzo fajnie wygładzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×