Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca_pracy

Jak wysłać CV do firmy która nie prowadzi rekrutacji?

Polecane posty

Gość szukająca_pracy

Mam 26 lat i od początku studiów robiłam różne staże, wolontariaty i praktyki. Głównie związane z mediami, sztuką, pr itp. Moje CV ma 4 strony, mam referencje od naprawdę prestiżowych i ważnych instytucji, znam biegle 2 języki i 1 w stopniu dobrym. Chciałabym zaczepić się do pracy w jakimś miejscu związanym z kulturą: w biurze promocji jakiejś uczelni, w stowarzyszeniach, no w każdym tego typu miejscu. Problem w tym, że w takich miejscach raczej nigdy nie ma rekrutacji, pracę dostaje się po znajomości albo w jakiś inny dziwny sposób. Pomyślałam, że napisze do kilku takich instytucji, które by mnie interesowały, wyślę im swoje CV i wszystkie referencje jakie mam i zapytam czy nie szukają kogoś do pracy. Powiedzcie mi czy to dobry pomysł? Czy to ma sens? Czy ktoś z Was próbował w taki sposób znaleźć pracę? Co ludzie, którzy takiego maila ode mnie przeczytają mogą sobie o mnie pomyśleć? Błagam, podsuńcie jakąś myśl, bo inaczej będę musiała wrócić do domu w malutkiej mieścinie i się tam uduszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozsyłaj tam, gdzie chciałabyś pracować, inaczej pracy nie dostaniesz, jesteś po studiach a Twój poziom samodzielności dobija, na prawdę musisz się pytać czy wysyłać CV tutaj na forum? czy to nie jest oczywiste, że jak sama się nie zapytasz to nikt Ci pracy nie zaproponuje zawsze możesz zmienić kierunek lub zrobić drugi http://plan-berlin.pl/maturzysto-idz-na-finanse-i-rachunkowosc/ wyślij mailem, listem, zanieś osobiście, pogłówkuj troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 26 lat i szukasz pracy w...stowarzyszeniu czy biurze promocji? Takie rzeczy to na studiach. Chcesz klepać biedę to końca życia? Poza tym, jak osoba, która niby zna sie na PR nie potrafi nawet ogarnąć PR...swojej własnej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×