Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przeprosić byłą?

Polecane posty

Gość gość

rozstaliśmy się jakieś pół roku temu. Raczej krótka znajomość bo spieprzyłem. Do tej pory ją obwiniałem o wszystko a teraz wiem, że to ja jestem winien. Żałuję, że ją tak skrzywdziłem. Odwoływałem spotkania, nie miałem czasu dla niej. Zdarzyło się ją opieprzyć bez powodu. Na końcu bardzo ją zawiodłem bo mieliśmy iśc razem na weselę ale że nie miałem nastroju to jej powiedziałem, że się jednek nie wybiorę. Wściekła się i powiedziała, że przeholowałem i że nie chce mieć ze mną nic wspólnego. No i przyznam sie że sie uniosłem i ją zacząłem wyzywać. Wstyd mi teraz. Próbowałem jej pisać- napisałem smsa z życzeniami na imieniny ale nie odpisała. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czasu, kłamiesz, oszukujesz, drzesz gębę to chyba z jakiegoś horroru jest. U mnie byś nie miał szans. Jeśli się kogoś kocha i szanuje to takie zachowanie nie może mieć miejsca. Myślałeś, że jesteś jedynym na kuli ziemskiej? Wyzwiska to już patologia do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj se i zapanuj nad sobą.kobieta jak chce to się kidys odezwie przynajmniej żeby sprawdzić czy dalej za nia latasz,takie one sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz w drugą strone: ty byś chciał pannę która odwołuje spotkania, kręci, ma inne ważniejsze zajęcia, ry/pie cie jak dzieciaka bez powodu a na końcu wiązanka wszystkich możliwych wyzwisk świata. X strasznie toksyczna relacja i ty jesteś toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(14:06) Po co miałaby się do niego odzywać? Żeby ją opie/pszyl? Chyba snisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, nie chciałbym. Mam wyrzuty sumienia. Chciałbym jej powiedzieć, ze tego żałuję bo sobie na to nie zasłużyła- ona była w porządku wobec mnie i nigdy nie stroiła fochów itp. Jak dać jej do zrozumienia że załuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jej po prostu smsa z przeprosinami i to wszystko. Na nic wiecej chyba nie liczysz. Daj spokoj dziewczynie,ona niech znajdzie odpowiedniego sobie faceta a nie takiego chama jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było pochamowac emocje jakis ty niedojzaly jak gimbus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie napisz do niej i ją przeproś. Nic innego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tym, że własnie już pisałem i nic. Ja co prawda też mam już kogoś. Teraz wiem jak docenic to co się ma. Nie pozwolę sobie na takie rzeczy przy obecnej. Jednak męczy mnie to i chcę jej powiedzieć, że to były tylko słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup się na obecnej a tamtą zostaw w spokoju zjepi. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie juz spokój i zajmij się obecna kobietą. Ona na pewno nie chciałaby się już z tobą spotkać a i przeprosiny po pół roku to raczej jest śmieszne. A tak wogole to jesteś z inną a myślisz o innej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smsów nie pisz bo to dziecinne. Nie dzwon bo nie będzie chciała z tb rozmawiać. Jedyne co możesz zrobić to wysłać jakąś naprawdę ładna kartkę z przeprosinami i tyle. Ona na pewno by już do cb nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczył ze będzie stroil fochy a ona będzie za nim latała ale się rozczarował bo ona go zlala i dawno już ma innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha a ten nie może tego przeboleć i po pół roku będzie przepraszał :D :D :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 Ja co prawda mam juz kogos.. Ale nie mogę przestać myśleć o tamtej. A obecna wie ze do tamtej wzdychasz Ale bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie będziesz wielki jak ją przeprosisz .Masz wyrzuty sumienia .Wiesz, że się żle zachowałeś ,więc słowo przepraszam nic cię nie będzie kosztowało .Tobie lepiej będzie się z tym żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie mu się lepiej żyło bo ona nie przyjmie przeprosin od takiego gnoja i dopiero wpadnie w depresję. Ja bym go ze schodów zrzuciła gdyby przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tej kobiety z którą jesteś bo za bardzo chcesz przepraszać ex i coś czuje ze obecna będzie cierpieć jakby Ci ex wybaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę ją tylko przeprosić. Nie liczę na nic więcej zwłaszcza teraz. Po prostu dopiero teraz zrozumiałem jak się wobec niej zachowałem i wiem ze pewno przez to bardzo cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przepros w czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie przeczytaj temat. Pytam jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty niedorozwoj jesteś ze nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol roku potrzebowales na zrozumieniec oczywistosci??? Albo jestes manipulantem/socjopata albo niezbyt inteligentny. Lepiej trzymaj sie z daleka od kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga wiesz czy nadal ma ten numer tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopa dostaniesz i skończą się twoje gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że dostaniesz kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja bym go ze schodów zrzuciła gdyby przyszedł. gość dziś Kopa dostaniesz i skończą się twoje gierki. gość wczoraj Ale bydlak gość wczoraj Wyzwiska to już patologia do kwadratu. Nie bronię go bo jak użył wyzwisk bez powodu to źle. W waszych wypowiedziach jednak jest tyle agresji do obcego chłopaka, że strach pomyśleć jak się zachowujecie gdy jesteście poważnie zaangażowane emocjonalnie. Przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtmdwgpa
jesli krzywdziłes ją długi czas ona moze czuć do ciebie obrzydzenie niechęć i nie chcieć ciebie widzieć,mozesz wysłać kartkę i uszanuj jesli nie zareaguje,ma prawo po tym co zrobiłes,osobistej konfrontacji nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×