Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przeprosić byłą?

Polecane posty

Gość gość
8:26 :D tak tak jemu trzeba współczuć i doradzać. Cham myśli ze ona się zlituje to trzeba mu uświadomić czym się to skończy jak po pół roku z przeprosinami wyskoczy. Ty najwidoczniej lubisz jak tobą manipulują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co ja chcesz przepraszac, skoro masz juz inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze na co komu taka ciota jak ty?widzisz nawet nie masz honoru!To było do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ja przepraszać bo myśli ze mu da, pisał, że to krótko trwało wiec nic nie było a jemu się chce to myśli, że przybajerzy a ta nogi rozłoży z uciechy. To jakiś wstrętny kretacz i buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cham, c***a, wstretny kretacz i buc takie wyzwiska lecą na niego za to że on w kłótni użył epitetów w strone dziewczyny, tak? Albo czegoś znowu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zachowal sie nie halo, przez pol roku nic nie zrobil a teraz dalej marudzi:o masakra RUSZ DU/PE i DZ/IALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiężnaPipa
Gdyby mnie po takim czasie facet zaczął przepraszać i był w związku z inną to bym zaraz tamtej powiedziała ci się kroi. On sobie przygotowuje grunt żeby wrócić do tamtej. Najpierw ją przeprosi, potem odnową kontakt, potem po kolezenstwu się spotkają a potem on zechce żeby do niego wróciła i tamtą zostanie na lodzie. Tylko czy ktoś by chciał do takiego chama wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy przeprosił byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wypierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×