Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ta dziewczyna to polska angelina jolie podobna?

Polecane posty

Gość gość
Co mnie obchodzi ruda z wąchocka tu mowa o Agnieszce orzechowskiej z Miasta Namysłów (województwo opolskie) która jest polską Angeliną Jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miasto taka angelina :D a że namysłów to wiocha to i angelina wsiowa, tandetna i nędzna podróba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 Żartowanie , ze ktoś jest rudy i z Wąchocka jest taaakie prostackie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miasto taka angelina smiech.gif a że namysłów to wiocha to i angelina wsiowa, tandetna i nędzna podróba xxx Namysłów to nie wiocha tylko miasto Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 22 °C, wiatr płn.-zach., 10 km/h, wilgotność 63% Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: wtorek, 18:20 Województwo: Województwo opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angie Agnieszka Orzechowska Fanów: 1 Zobacz teksty piosenek > angie_agnieszka_orzechowska Zgłoś błąd Edytuj Komentuj Zostań fanem O wykonawcy Płyty Agnieszka ma 28 lat, pochodzi z Namysłowa koło Opola, jest modelką, aktorką i piosenkarką, która na oczach całej Polski staje się gwiazdą i ciężko pracuje na swój sukces. Ze względu na oczy, rysy twarzy i długie, ciemne włosy nazywana jest polską Angeliną Jolie. Każde publiczne pojawianie się Angeliny i jej małpki Angel budzi ogromne emocje, podwyższa oglądalność i powoduje setki, a nawet tysiące komentarzy w internecie. To dlatego profil Agnieszki na Facebook'u bije rekordy popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaki kraj, taka Andzelina X W polsce wulgarna agresywna patologiczna kryminalistka z przecietna uroda jest porownywana ze znana amerykanska aktorka, ktora osiagnela sukces zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER JEDYNA SŁAWNA NAMYSŁOWIANKA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 197 benefit
Nie wiedziałam że Orzechowska jest z Namysłowa ale dzięki jej fota jest na pierwszej stronie ta w czarnych włosach jakby ktoś nie wiedział dopiero dzisiaj się dowiedziałam że ona była w więzieniu i to za Narkotyki MIASTO NAMYSŁÓW RZĄDZI MACIE TAKĄ PIĘKNĄ LASKE :) NAMYSŁÓW to miasto MIŁOŚCI BO JEST BLISKO WROCŁAWIA I OPOLA PIESZCZOTLIWIE SIĘ PISZE WROCLOVE I NAMYSLOVE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaja to każdy wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraja nie kaja kołbuc przychlaście naprawdę myślisz, że nie widać twojego sposobu budowania zdań i stylu wypowiedzi? żenujący jesteś głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja pisałem rozumiesz nie jestem głupkiem ale chyba nie zaprzeczysz że ona jest z namysłowa idioto z mojego namyslove ps to nie ja pisałem tamten komentarz nie jestem kają rozumiesz nie masz dowodu że to ja pisałem a tak się składa że nie jav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, ty głupolku wsiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja chyba lepiej wiem ps wsiowy to jesteś ty wiesz dlaczego bo niby się za nie wiadomo kogo uważasz PS uważasz że jestem biedakiem a taka jest prawda ze mój ojciec płaci samego podatku VAT miesięcznie więcej niż ty zarabiasz (jeśli w ogóle pracujesz) w trzy miesiące ps piszesz że ja nie mam łazienki a tak się składa że mam w pełni wyposażoną łazienkę ps piszesz że mam dom w stylu mebli Bodzio a ja się pytam jak ty masz ja ci udowodniłem jak ładnie mam w domu a ty piszesz że masz lepiej rzekomo a nie chcesz mi udowodnić ps pewnie masz starą meblościankę z czasów komunizmu i grzyb i wilgoć na ścianie i myszy w domu i niby taki miastowy jesteś a zachować się nie umiesz i ty największą wiochę na kafe robisz bo mnie atakujesz obrażasz nabijasz brak ci kultury ty nawet nie wiesz co to znaczy idiota debil przychlast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS gdyby nie wieś to byś z głodu w mieście zdechł bo wszystkie żarcie jakie jest w marketach jest ze wsi mleko z wiejskich krów a z mleka przetwory jogurty kefiry sery itd jajka od wiejskich kur mięso od wiejskich świń kur kaczek itd owoce warzywa ziemniaki buraki ze wsi zboże z wiejskich pól ze zboża się mąkę robi a z mąki chleb i inne pieczywo ryby z wiejskich stawów ps miasto nie potrafi się samo wyżywić niby taki mądry a nie wie skąd się żarcie w sklepach bierze ps gdyby nie wieś to byś z głodu w mieście zdechł niby taki mądry a nie wie skąd się żarcie bierze ps niby nienawidzisz wsi a wiejskie żarcie wpierdalasz więc wara od wsi bo bez wsi wszyscy miastowi byście z głodu pozdychali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie wieś to ciebie by tu nie było bo byś zdechł z głodu skurwysynie yebany twierdzisz że jesteś fajny to ja ci powiem głupku co nie odróżnia czy jest chłopem czy babą bo raz pisze w rodzaju żeńskim a raz męskim ps nie udawaj innej osoby ty dobrze wiesz że to ty byłeś gościem od Kutna gościem od brochowa pieścirogów ty miałeś niebieski Nick NAMYSŁÓW województwo opolskie DOBRZE O TYM WIESZ TO TY PISAŁEŚ BABOCHŁOPIE ŻAŁOSNY MYŚLISZ ŻE SIĘ NIE SKAPNĘ ŻE TO TY PS WSIOWY TO JESTEŚ TY BO WSZYSTKICH ATAKUJESZ OBRAŻASZ WYZYWASZ WSZTSTKO KRYTYKUJESZ NAZYWASZ MNIE GŁUPKIEM A GŁUPKIEM TO JESTEŚ TY BO NIE WIESZ SKĄD SIE ŻARCIE W SKLEPACH BIERZE IDIOTO I NIBY JESTEŚ MIASTOWY A NIKT CIĘ KULTURY NIE NAUCZYŁ ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS i nie wiesz dlaczego ja cie obrażam tylko dlatego że ty mnie obrażasz i atakujesz i co cie nie nauczono że agresja rodzi agresję? Nie potrafisz hejterze o ile wiesz co to hejter znaczy merytorycznie dyskutować chciałem sie z tobą pogodzić chciałem z Toba normalnie podyskutować a ty od razu z ryjem że Namysłów to dziura że homocwel przychlast itd czyli nie potrafisz normalnie dyskutować chciałem się z Toba pogodzić a ty mnie zaraz atakujesz ps i największą wiochę na kafe to robisz ty jesteś żałosny ps i gdyby nie wieś to byś z głodu w mieście zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnieś sie do tego co zatkało cie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No odnieś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co hahah co prawda boli odnieś sie do tego bo gdyby nie wieś to byś z głodu przygłupie zdechł po twoich wpisach i po tym że nie piszesz merytorycznie to ty wiochę robisz bo nikt cię kultury nie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×