Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KLÓTNIA Z KOLEZANKA, KTO MA RACJE ?????

Polecane posty

Gość gośćonaa
O rety ja też bym nie wiedziała jak zrobic przelew bo nawet swojego konta nie posiadam .Wszystko płacę gotówką a jak musi cos być przelewem to proszę syna by za mnie zapłacił i wracam mu gotówkę. Nie wyśmiewajcie więc kobiety bo nie każdy jest aż tak zorientowany w teraźniejszych zawiłościach płatniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwaterę? smiech.gifsmiech.gif dłuuugo rezerwacja hotelu to kilka minut, płacisz jak sie meldujesz Tak to jest jak wsioki jadą na wakacje x widać kto to już jest wsiokiem jak bierzesz byle co, byle dach na głową był i cena jak najniższa...czyli zero wymagań.... to faktycznie rezerwacja kilka minut. Ja w zeszłym roku szukałam fajnych noclegów w Chorwacji dobry tydzień., w między czasie dziesiątki emaili z rożnymi pytaniami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że Kowalscy zachowali się bardzo nieładnie i nie dziwię się autorko że jesteś rozżalona. Tez bym była. Nie zdziw się jak na miejscu bedą jeszcze narzekać że do morza daleko, że standard nie taki.... taki typ człowieka, wpakować sie z butami w czyjś wyjazd i zero odpowiedzialności za błędy po drodze.... które się po prostu zdarzaja. Nie myli sie ten który nic nie robi....czyli Kowlascy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby przelew kosztował tak malo trzeba spelnic kilka warunków-mowa o przelewie zagranicznym. Chyba malo wiesz a jedyny przelew jaki robisz to ten jak cos placisz na allegro. Autorko, sama gdy 1 raz robilam przelew zagraniczny byłam w banku i dopytywałam o szczególy, nie masz co sie przejmowac durnymi komentarzami, my placilismy 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie-znalezenie domku na Chorwacji- a tam pewnie sie autorka wybrala to nie jest kilka minut. Sama mam dziecko-byłam w zeszłym roku tam i znalezenie domku to byla droga przez męki, "tysiac" maili- a to za daleko, a to wysoko , a to przy glownej drodze, a to same kamieniste plaze, a to standard ponizej krytyki a cena jak za palac. ...Kryteriów do spelnienia wiele i mimo ogromnego wyboru jest trudno szybko cos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×