Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamaaliijasia

kosmetyki

Polecane posty

Gość mamaaliijasia

Niedawno otrzymałam pięknie zapakowaną paczuszkę z kosmetykami Le Petit Marseillais. W środku znajdowały się kremowy żel pod prysznic malina i piwonia, pielęgnujący krem do mycia ciała masło shea i akacja, pielęgnujący balsam do mycia ciała masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany oraz próbki pielęgnującego balsamu do mycia ciała, ulotki i przewodnik po świecie Le Petit Marseillais. Wszystkie kosmetyki a zwłaszcza ten z maliną i piwonią przepięknie pachną. Fajnie pienią się pod prysznicem i chwilkę pachną jeszcze na skórze. Z efektu nawilżenia nie do końca jestem zadowolona - muszę koniecznie użyć po nich balsamu ale nie jest to jakaś wielka dla mnie wada. Dla tego zapachu jestem skłonna je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oto i skład pierwszego z brzegu balsamu do mycia petit... Aqua Ammonium Lauryl Sulfate Glycerin Cocamidopropyl Betaine Hydroxypropyl Starch Phosphate Sodium Chloride Rosa Damascena Flower Extract Hydrogenated Argania Spinosa Kernel Oil Argania Spinosa Kernel Oil Cera Alba Cetyl Alcohol Lauryl Alcohol Caprylic/Capric Triglyceride Sodium Lauryl Sulfate Polyquaternium-7 Acrylates Copolymer Ammonium Chloride Ammonium Sulfate Stearyl Alcohol Myristyl Alcohol Glycol Distearate Styrene/Acrylates Copolymer Citric Acid Tocopherol Sodium Benzoate Parfum Hexyl Cinnamal... nic dodać, ja bym nie stosowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mydełka marsylskie prosto z Francji, można je kupić w sklepie internetowym www.spa.anled.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem wierna Bielendzie ;) kosmetyki tanie, a dobre ;) najbardziej lubie balsam Algi morskie- skore mam nawilzona i miekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!! WON spamówo od sraaayendy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllAround
To jak ktoś lubi i poleca kosmetyki to jest od razu spamerem? Ja nie jestem a do włosów polecam wszystko z Chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeLikes
Jak mówisz włosy to dla mnie od razu seria Elastabion z Floslek. Pięknie pokonała mój łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłapanaRano
Ja odkryłam i jestem wierna Efektimie, w szczególności serii Mama Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChargeBiały
Też miałam Efektimę. Fajne kosmetyki, dla mnie najlepszy chyba taki krem na popękane naczynka z serii CAPILLARY-CONTROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. predzej bym stwierdzila, że to spam od LPM niz od bielendy.. ktos poprostu wyrazil swoje zdanie na temat danego kosmetyku, ktory lubi. Ja również mam algi morskie bielendy i tez uwielbiam te serum, jest bardzo wydajne, szybko sie wchlania, ladnie pachnie i spelnia swoja role, czyli dobrze nawilza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam olejek różany do twarzy od Bielendy, ma bardzo dobry naturalny skład i na całą twarz i szyję wystarczą dwie, trzy krople, jest bardzo wydajny i szybko się wchłania, nie tłuści twarzy, daje satynowe wykończenie i mocno nawilża, ma w składzie kwas hialuronowy. Na pewno kupię ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
A ja uważam, że najlepiej skupić się na tym, co konkretnie jest Wam potrzebne. Nie ukrywam, że takie kosmetyki jak http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy-100.html powinny sprawdzić się najlepiej w przypadku problemów z włosami. Weźcie to pod uwagę przy następnych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka_Kobieta
Ja jeszcze do nie dawna jestem przywiązana do kosmetyków marki Le Petit Marseillais, zapachy są naprawdę świetne i co raz pojawia się inna serii zapachowa więc na pewno tak szybko się nie znudzą. Moim faworytem jest balsam do kąpieli Masło Shea oraz akacja, ale ostatnia seria morska też jest warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed świętami otrzymałam paczkę ambasadorską kosmetyków z morskiej serii Le Petit Marseillais. W przesyłce, którą dostarczył kurier dostałam dwa kosmetyki: Balsam do bardzo suchej skóry Odżywianie i Pielegnujący krem do mycia Nawilżanie. Oba kosmetyki na mojej suchej skórze sprawdziły się doskonale. Krem do mycia bardzo obficie się pieni, świetnie rozprowadza się po skórze i równie dobrze się spłukuje. Po kąpieli moja skóra jest miękka, gładka i nawilżona. Krem do mycia nie podrażnia, nie uczula i odżywia skórę.Ma intensywny, morki zapach, który bardzo mi się podoba. Kąpiel z kremem do mycia to wielka frajda i przyjemność. Balsam do ciała cudownie pielęgnuje moje ciało. Po nim mam skórę nawilżoną, odżywioną, gładką i jedwabistą w dotyku. Balsam zamknięty jest w błękitnej, plastikowej tubie, dzięki której możemy wycisnąć balsam do ostatniej kropli. Ma średnio gęstą konsystencję. Świetnie się go rozprowadza po skórze i szybko balsam sie wchłania. Cudnie pachnie morską bryzą. Zapach ten odpręza i koi moje nerwy, relaksuje i powoduje, że moja skóra pięknie pachnie. # LePetitMarseillais #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetycznyswiat1
Hej, ja jestem bardzo zadowolona z kosmetyków tej marki szczególnie jeśli chodzi o balsamy, niestety mam bardzo suchą skóre a balsamy z Le Petit Marseillais uwielbiają się z moją skórą, nie uczulają ani nie powodują żadnych podrażnień mimo,że mam bardzo wrażliwą skóre. I do tego zapach... Naprawdę szczerze polecam Wam ! #lepetitmarseillais

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię balsamów i maseł do ciała, bo kiedy się wykąpię (wieczorem) i posmaruję to czuję się jakaś niedomyta i czuję jakby skóra kleiła mi się do piżamy. Dlatego wolę używać żeli pod prysznic o konsystencji olejku, bo wtedy nie muszę się już niczym smarować po kąpieli, dlatego wybrałam witaminowy olejek pod prysznic od Bielendy Twoja pielęgnacja, który już w czasie kąpieli nawilża i regeneruje skórę, która przestaje się łuszczyć i przestaje być ściągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamy na naturalnych składnikach są dla mnie numerem 1, ale ciężko było mi znaleźć taki który dobrze nawilży, będzie odpowiadał zapachem oraz składem a na dodatek będzie skuteczny! Koleżanka poleciła mi Biolaven https://iwos.pl/cialo/1378-biolaven-balsam-do-ciala-olej-z-pestek-winogron-olejek-lawendowy-nawilza-i-wygladza.html. Cena mnie zadowala i chyba wezmę, ale jak możecie cos jeszcze polecić to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się Mała Marsylianka sprawdza, choć lubię sobie zmieniać żele pod prysznic, więc stosuję od czasu do czasu. Ostatnio na tapecie jest Olejek z orzechami laskowymi i mleczkiem pszczelim http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-olejek-pod-prysznic-olejek-z-orzechow-laskowych, z którego o tyle jestem zadowolona, że średnio lubię i pamiętam o smarowaniu się mazidłami nawilżającymi po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie balsamy do ciała się nie sprawdzają, bo nie nawilżają tak dobrze jak olejki (ulubiony to tropikalny od Bielendy o zapachu kokosa), za szybko się wchłaniają i po chwili skóra jest znowu ściągnięta, a masła do ciała są zbyt ciężkie i zaklejają skórę, słabo się wchłaniają i zostawiają na ciele tłusty film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaiii
Jak kosmetyki na trudniejszą skórę, to przede wszystkim Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie nie używam już zwykłych balsamów do ciała czy maseł. Przypadkowo kupiłam kokosowy olejek do ciała w kremie od Bielendy (promocja w drogerii), olejek ma lekką konsystencję, ale bardzo dobrze nawilża i odżywia suchą skórę. Bardzo szybko się wchłania i ma super zapach kokosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię serum do ciała z Bielendy, jest jak lekki krem, ale bardzo dobrze nawilża i regeneruje suchą skórę (mam ten z olejkiem lnianym). Mógłby tylko być w innym opakowaniu, bo tubkę pod koniec trzeba rozcinać, aby wydobyć resztę, a nie lubię tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich kosmetyków do włosów używacie najczęściej ? Ja zmagam się z suchymi i łamliwymi włosami i ostatnio znajoma poleciła mi szampon Flowers z firmy Inoar https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/flowers/. Podobno rewelacyjnie wygładza włosy i sprawia, że są aksamitne w dotyku. Ale przede wszystkim idealnie nawilża włosy przesuszone. Może ktoś z Was miał już okazję go testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2017 o 09:15, Gość gość napisał:

Właściwie nie używam już zwykłych balsamów do ciała czy maseł. Przypadkowo kupiłam kokosowy olejek do ciała w kremie od Bielendy (promocja w drogerii), olejek ma lekką konsystencję, ale bardzo dobrze nawilża i odżywia suchą skórę. Bardzo szybko się wchłania i ma super zapach kokosa.

Bielenda ma wszystkie serie super. Dla mnie od dawna jest niezawodna seria mleczna. Idą święta, więc niedługo już będzie można dostać świąteczne zestaw,y które uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jak kosmetyki ładnie pachną - nie ukrywam, że jest to jeden z moich wyznaczników jeśli chodzi o ich zakup poza oczywiście skutecznością. Lubię kupować co i rusz coś nowego ale ostatni mój zakup chyba będzie częstym gościem w mojej
kosmetyczce - Solverx krem do twarzy. Jak wypróbuje inne ich produkty dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×