Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stella28

Jestem prostytutką. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

Polecane posty

Gość gość
On wie co robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 A ten biedny koleś o tym wie, czy zrobiłaś mu wodę z mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz moje pytanie. Jak się czujesz z tym, że jesteś tak wielką nieudacznicą, że nawet do żadnej uczciwej pracy się nigdy nie nadawałaś, tylko do nastawiania tyłka za kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekamy na zdjęcie ciałka ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko możesz być moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas prawiczkow,jakies znane osoby,ksieza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
nie zdarzylo mi sie eby gumka pękła na szczęście. Nie uprawiam seksu też z panami dobrze wyposażonymi więc nie miałam żadnych otarć czy obitych jajników. Druga sprawa, że spotykam się z max 3-4 panami dziennie i nie zawsze jest seks klasyczny, czasem sam oral wystarcza. Poza tym na stawce 300zł są lepsi klienci bo pracowałam i za 150zł i za 200zł to im taniej tym gorszy klient który chciałby dymać pełną godzinę:O Oczywiście mój facet nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chcial minete 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
a kto powiedział, ze nigdy nie pracowałam? Nawet teraz mam normalną pracę, bo chce mieć ubezpieczenie, inna sprawa, że moge pracowac w domu a więc nie koliduje jedno z drugim. Miałam znane osoby jako klietów, najwięcej znanych przychodziło do klubu. Księża jak przychodza to rzadko mówią kim są, bo w sutannie nie przychodza przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas doczynienia z wielkimi penisami powyzej 20 cm i takimi malymi ponizej 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda faceta:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś facetów z mikropenisami takimi 6-10cm i jak odczuwałaś z nim seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super:O Wolałabym zdechnąć z głodu. Skończ z tym gównem. Szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna pracowała miesiąc w tym gufnie, x O fujjjjjjj, gdybym była facetem nigdy bym sie nie zadawała z kobietą o takiej przesłzości. Porządne dziewczyny zdradzacie, a jak od was odchodzą, to wiązecie się z takimi quuuu/uuurwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są p******i. Im większa lampucera tym większy szacunek do niej. Najlepsze jest to, że zdradzacie nawet atrakcyjne dziewczyny. Od dobrego traktowania w d****h wam się przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzył Ci się kiedyś jakiś klient przychol, którego się bałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takich jak ten, ważne jest tylko, czy robi głębokie gardło. Wydaje mi się, że to jest już na granicy przestępczości - przecież ona chyba może sie przy tym udusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie facet zdradził z grubym potworem bo nie chciałam zgodzić się na anal. Błagał mnie o wybaczenie, ale skreśliłam go ze swojego życia. Takim frajerom mówię NIE! Dziewczyny jesteśmy za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarararam
Do gość 20.01 Ja tam się zgodziłam na anal, wszystkiego w życiu trzeba spróbować a ja też byłam ciekawa jak to jest, no i wyszło na to że od czasu do czasu razem do tego wracamy i robimy powtoreczke, fajne przeżycie. Powtarzam =Od czasu do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarararam - ale z ciebie szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarararam
A dlaczego? Bo się kocham że swoim facetem, z resztą jedynym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nigdy nie upraiwałam ani orala, ani anala i żyję, i mam szacunek do siebie, w przeciwieństwie do was, szmaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
miałam facetów z małymi penisami i tacy są najlepsi moim zdaniem. Z dużymi też miałam, odmówiłam nawet kilku, niestety ale jak jest gruby i duży to zwracam kasę i mówie, że nic z tego. Moje zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak Bóg cię skaze za życia albo wylądujesz w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 w takim razie każdy zawsze będzie cię zdradzał. Bo jesteś zwyczajną nudziara i kłodą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym psycholem? Trafił ci się kiedyś jakiś idiota? I opowiedz jakąś śmieszna sytuację z klientem jak taka się zdarzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
Miałamklienta psychola, ale to było na szczęście w agencji, więc ochrona szybko zareagowała. U siebie w mieszkaniu miałam raz takiego starszego pana, wyglądał niegroźnie jak to dziadek, ale okazał sie nienormalny:O Musiałam go szybko pogonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male sa najlepsze tzn w jakim przedziale cm? a od ilu za duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
wiele było śmiesznych sytuacji, najwięcej jak w klubie pracowałam i przychodzili kumple na nocki czy na kawalerski. Kiedyś za takim przyszłym panem młodym panna młoda przyjechała. Razem z dziewczynami śledziły go z kumplami, strasznie krzyczała, że slub odwoła, żeby się pokazał, bo ona wie, że jest, ale szłyśmy w zaparte i mówiłyśmy, że nikogo nie ma, że ruch dziś fatalny. No i zapłakana poszła, to była dobra noca, bo jeden z kumpli był nieźle nadziany i ładnie się wtedy zarobiło. Kiedyś do klubu przyszła też matka klienta:D To był stały znany klient, typowy burdeloholik. Koleżanka na pokoju z nim była gdy przyszła mamusia i wręczyła telefonistce pieniążki mówiąc że syn kazał przynieść:D Ta koleżanka opowiadała, ze faktycznie on dzwonił do matki,ale myślała, że jaja sobie robi. Dobra mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×