Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stella28

Jestem prostytutką. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

Polecane posty

Gość gość
A co twoja rodzina na to? Jak zareagowali? I co byś powiedziała młodej dziewczynie która chciałaby zacząć tak zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy maczo . BTW jesteś nic nie wartą szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
rodzina nie wie, młodej dziewczynie powiedziałabym zeby sie w to nie pakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
pisałam już, że on nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 :D Aha bo twoja kreatywność kończy się na wzięciu do buzi i wystawieniu dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:34 oj jesteś w błędzie ;) to, że próbuje czegoś nowego ze swoim mężczyzną to nie znaczy, że tylko biorę do buzi i nastawiam dupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie polecasz tego zawodu młodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jak zrobić dobrego loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza ci się czuć obrzydzenie do klientów? np. jakiś wyjątkowo nieatrakcyjny, zaniedbany itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
jak mnie klient obrzydza to go nie przyjmuję. Jeśli zas chodzi o higienę to jak się nie domyje u mnie to wypad. Pracy nie polcałabym młodym dziewczynom, bo widziałam sporo i mało która dziewczyna ma silną psychikę. Wiele się załamuje, pije, ćpa... Szkoda tych dziewczyn, a też pewnie myślały, że będzie fajna kasa i zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś miałaś orgazmy z klientami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimna Wódka (dodatkowa nazwa w j. niem. Kaltwasser, śl. Kaltwaser, Zimno Wůdka) – wieś w Polsce, położona w województwie opolskim, w powiecie strzeleckim, w gminie Ujazd. W miejscowości mieszka ok. 720 osób. W latach 1945–1954 miejscowość była siedzibą gminy Zimna Wódka. Od 1950 roku miejscowość należy administracyjnie do województwa opolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo klientów prosi o anala? (wiem, odmawiasz). chodzi mi tak mniej więcej - procentowo, bo jestem ciekawa na ile tak realnie jest to popularny "sport" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
miałam orgazmy, nie z każdym oczywiście ale zdarzyło się kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient prostytutek udaje prostytutkę nieudolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś czy zdarzyło ci się mieć wytrysk kobiecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mi odpowiedziec na pytanie kiedys umówilem sie z prostytutka ale nie chciala mnie wpuscic ? dlaczego ? lukepluke@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zdarzyło ci się że przyszedł bardzo przystojny facet na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś jak mnie klient obrzydza to go nie przyjmuję. Jeśli zas chodzi o higienę to jak się nie domyje u mnie to wypad. Pracy nie polcałabym młodym dziewczynom, bo widziałam sporo i mało która dziewczyna ma silną psychikę. Wiele się załamuje, pije, ćpa... Szkoda tych dziewczyn, a też pewnie myślały, że będzie fajna kasa i zabawa. x o i tu wreszcie powiedziałaś całą prawde:-D tak wlasnie jest, to co robisz to babranie się w gufnie, moja ex powiedziała że 80% klientów to cioty, że jak się zdarzy prawdziwy facet to w agenturze święto :) tam mogą pracować tylko kobiety bez libido, nie wciskaj nam tu kitów że miałas jakiekolwiek orgazmy, po oralach i badaniu prostaty jesteś seksualnie wrakiem. Tyle tylko że po tobie tego nie widać bo jesteś kobietą[śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
21:18 Miałeś dziewczynę prostytutkę? Zazdro :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Klient prostytutek udaje prostytutkę nieudolnie x dokladnie. wiem ze to pisze klient burdelow, idiota swoja droga x x poza tym jaki idiota chodzi z laska ktora pracowala w burdelu - rzekomo tydzien-miesiac. to zawsze jest tydzien-miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [21:26 x pracowała jak mieszkaliśmy razem i wtedy była moją dziewczyną, a poszła bo nie miałem kasy i ona też nie :( tak że nie wyciągaj hooyowych wniosków z sytuacji które nie mieszczą ci się w główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
nie jestem facetem. Dla mnie klienci prostytutek to frajerzy i nie mam zamiaru tego ukrywć. Klient nie jest dla mnie mężczyzną, jest plikiem banknotów, czasem ten plik banknotów robi mi dobrze, ale nigdy mu tego nie okazuje. Jeśli zaś chodzi o to że prostytutka klienta nie wpuszcza to jest wiele powodów, mogłeś się jej nie spodobac. Jeśli o mnie chodzi to na wygląd uwagi nie zwracam (jedynie na ubiór i higienę), nie ma dla mnie znaczenia czy klient jest przystojny czy nie, bo co mnie jego wyglad obchodzi? Ma zapłacić, spuscić się i wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
to ty cżłowieku od laski w burdelu jesteś gorszy niż taki klient:O Znałam dziewczyny, które własnym tyłkiem na takich leniów jak ty zarabiały i zawsze im się dziwiłam. Jeszcze jak facet nie wie to pół biedy, ale jak wie i pozowala to jest porazka a nie mężczyzna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś x spokojnie, nie gorączkuj się tak, miałem chwilowy brak gotówki i ona tak zadecydowała bo myślała że będzie tam miała chociaż trochę frajdy ;) no i okazało się że gufno prawda o czym ty doskonale wiesz ;) ps. miała tylko 2 dobrych klientów, jeden młody ok 25 lat z dużą pała i drugi stary ok 60-tki też niezły zawodnik. Reszta to kaleki seksualne, na szczęście zarobiłem trochę kasy i mogła to zostawić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tania jesteś, ja tam za czasów studenckich dostawałam okrągły 1000 zł za 2 godziny z moim sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc smieciarzem czy robic cokolwiek niz byc dziffka jak autorka albo alfonsem jak chlopak od ex dziewczyny dziffki. Zal mi was ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzedzając dziwką nie jestem ale mam swoje zdanie w tym temacie, każdy ma inny sposób na życie i pogląd na seks wiec jeśli ktoś handluje du/pą i traktuje to jak zwykłą prace to jego sprawa i jego moralności. Są pary gdzie faceci mają kobiety i żony prostytutki i im to nie przeszkadza, czego nie rozumiem a staram sie czy aż tak bardzo te dwie sfery miłość i seks oddzielają? czy możliwe żeby kogoś kochać i się zgadzać na taką prace partnerki? kiedyś stwierdzałam ze pewnie faceci są z prostytutkami tylko dla kasy ale sama nie wiem, różni są ludzie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
frajda w burdelu?:D twoja dziewczyna chyba nie miała nawet 20 lat skoro liczyła na frajdę w burdlu:OCo do taniości to w stolicy za 8 dych kretynki robią full serwis także wiesz... Jak pracowałam na stawce 150zł to miałam takich zjebów, że szkoda gadać, na 200zł przychodzili trochę lepsi, ale za dużo telefonówmiałam więc podniosłam do 300 i ruch jest w sam raz. Jakbym miała za dużo linetów to bym do 400zł podniosła, ale obecnie w stolicy już za 150 można mieć anal, głębokie gardło a za 200zł pełną uległość więc ze swoim serwisem i tak się cieszę, ze na 300zł coś mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko regularnie się badasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×