Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Samochód

Polecane posty

Gość gość

Jak u was jest ze stanem technicznym samochodu, bo u nas kiepsko, cały czas trzeba remontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kędzierzyn-Koźle Miasto w Polsce Kędzierzyn-Koźle – miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone na Nizinie Śląskiej, na Śląsku Opolskim. Wikipedia Powierzchnia: 123,4 km² Pogoda: 25 °C, wiatr wsch., 13 km/h, wilgotność 46% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 64 219 (2007) Czas lokalny: czwartek, 16:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki stary jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ma lata ale czasami mam wrażenie że jak go kupiliśmy to ktoś mam pozazdrościł i dlatego tak się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jeździmy z pogieta marka bo nam sarna wyskoczyła i niektórzy dziwnie się patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 92 - czasami trochę psioczy, prycha, daje znać, że coś mu dolega, jednakże nigdy nie stanął w miejscu, nie odmówił posłuszeństwa. Zawsze dowiózł do celu. To jednak normalne gdy tak traktuję się 24 letnią, tylnonapędową sukę. ;) Drugie auto, 10-letnie, ale przebieg iście taksówkowy, bo ponad 600 tkm na dziś - z********a i ma się świetnie. Kilka czujników się w między czasie posypało, w tym dwa uniemożliwiające dłuższą jazdę. Pierwszy walu, drugi walka rozrządu - obie awarie skutkowały lawetą lub holowaniem, ale śmiga. I trzyma do dziś te swoje, 10 letnie, 180 KM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wcześniej dwa samochody i tylko drobne naprawy, a teraz to wszysto się sypie, maska pognieciona, szyba przednia pęknięta przez sarne nr 2, szyba od kierowcy się nie otwiera, ręczny nie działa, wlew do baka zepsuty, silnik drugi, pedał gazu też, lampa przednia wymieniona przez sarne nr 1, mieliśmy też szczura pogryzł środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to zależy - mamy takiego monstera - http://mercedes4matic.pl/samochody/gls z napędem 4MATIC i czasem, jak to w off-roadzie coś mu się przytrafi. Grunt to mieć sprawdzony serwis gdzie sprawnie wszystko Ci zrobią, dlatego wg mnie autoryzowane najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie Bawaria Motors BMW, to również jedno z najlepszych miejsc, jeśli chodzi o serwis i zakup samochodu. Bardzo dobrze zajął się też nami doświadczony doradca, co zdecydowało o podjęciu mojej decyzji, ponieważ otrzymałem odpowiedź na wszystkie pytania, które dla mnie były kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wybór samochodu to nie jest zawsze łatwa decyzja. Szczególnie jak pod uwagę weźmiemy wybór jaki aktualnie mamy na rynku. Ważne jest by mieć konkretne oczekiwania względem swojego zakupu. Nie ma co ukrywać jednak jest to inwestycja długoterminowa w swój własny komfort i bezpieczeństwo. Dlatego warto jest zdecydować się na nowy samochód. Z bardziej rozpoznawalnych marek musimy wymienić Dacia ponieważ w swojej ofercie mają wiele nowości. Jednym z nich jest nowy Spring - https://www.dacia.pl/samochody/nowy-spring.html otrzymujący bardzo pozytywne recenzje na portalach branżowych. Wszystko za sprawą wykorzystywania nowoczesnych technologii przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jeszcze nie miałam nigdy auta, które byłoby do końca sprawne. Zawsze coś jest nie tak. Ogólnie już się do tego przyzwyczaiłam i do póki silnik działa i koła się kręcą, to nie mam jakichś super wymagań co do stanu technicznego mojego auta. Obawiam się, że nigdy bym nie doprowadziła tych aut do idealnego stanu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×